Jedynie prawda jest ciekawa


Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

28.12.2017
1270chinczxykias
Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

- Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko. Przymusowo wydziera się kobietę z domu, jeżeli jest w drugiej ciąży. A karetka z tzw. lekarzami zabiera ją do szpitala, gdzie gwałci się ją w taki sposób, że się ją przytrzymuje pasami na siłę, wbrew jej woli, przytrzymuje się ją na stole, tzw. operacyjnym i dokonuje się zabójstwa dziecka poczętego w jej łonie. Największy masowy morderca na ziemi, masowy zbrodniarz, to Chińczycy – bez owijania w bawełnę mówi w zamieszczonym na Youtube nagraniu podróżnik i dziennikarz Cejrowski.

W zamieszczonym na serwisie Youtube filmie dziennikarz wyjaśnia, że choć Chiny w 2016 roku odeszły od „polityki jednego dziecka”, na rzecz polityki, „dwojga dzieci”, to wciąż na masową skalę stosuję się tam aborcję. Teraz jej ofiarami padają dzieci poczęte jako trzecie.

Cejrowski nie ma wątpliwości, że jedną z przyczyn tęgiego stanu rzeczy, jest komunistyczna ideologia, której hołduje to państwo.

- Żadna inna kultura na kuli ziemskiej, żadna inna ideologia, nie wymordowała tylu ludzi i nie morduje do dzisiaj, co komunizm – mówi dziennikarz.

Patrząc na ofiary ludobójstwa Lenina i Stalina: brutalną kolektywizację, masowe represje, operacje narodowościowe prowadzone przez organy Czeka-NKWD w ZSRR, a także na brutalne mordy dokonywane przez czerwonych Khmerów w Kambodży, rzezie w Afryce popełniane przez tamtejszych komunistycznych watażków (np. Angola), pokazowe procesy w Korei Północnej i tysiące ofiar rewolucji w Ameryce Południowej po dzisiejsze dzieciobójstwa w Chinach, trudno nie przyznać racji podróżnikowi. Według nieoficjalnych informacji rocznie w Chinach zabijanych jest nawet 13 milionów nienarodzonych dzieci, co dziennie daje liczbę ponad 35 tys. zabijanych dzieciątek.


PF, fot. lifenews.com

Warto poczytać

 1. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 2. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 3. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 4. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 5. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 6. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook