Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Cejrowski: Polska jest bardzo biednym krajem

18.02.2015

„Polska żyje w nieszczęściu i jest grabiona przez swoich i przez obcych”.

Wojciech Cejrowski, znany i ceniony podróżnik i dziennikarz, krytycznie ocenia stan polskiego państwa. „Niestety Polska jest bardzo biednym krajem. I jak daleko sięga historia, to Polska żyje w nieszczęściu i jest grabiona przez swoich i przez obcych. Przecież to co wydaliśmy na Pendolino, starczyłoby na okręt atomowy jaki Francuzi zrobili dla Putina” – mówił w Radiu WNET Cejrowski.

Dodawał, że „jeżeli ktoś jest stale okradany to nie jest bogaty”. „On tylko jest stale rokujący, a Polska ma potężny potencjał, który jest marnowany i rozkradany. Ktoś nam wmówił, że górnictwo jest nieintratne. A za chwilę przyjdą Niemcy z Zagłębia i okaże się, że polski węgiel nie jest zasiarczony, bo się normy unijne zmieniły w międzyczasie” – prognozował Cejrowski.

Cejrowski wskazuje również na sytuację geopolityczną Polski. „Gdybyśmy za czasów Lecha Kaczyńskiego doprowadzili do powstania baz amerykańskich w Polsce, to byśmy byli chronieni od zakusów Putina. Poza tym, jakby stacjonowali u nas żołnierze amerykańscy, to być może FOX News relacjonowałby strajki na Śląsku, bo to byłby temat dla amerykańskich mediów. Media amerykańskie zamiast tego interesują się Bliskim Wschodem i tym jak ścinają tam głowy, szczególnie ci, biali, którzy wywodzili się z europejskich rodzin, a tam zabijają za Allaha. Stany Zjednoczony porzuciły Izrael jako swojego sojusznika i głównego obrońcę, tym samym islam jest już w Paryżu, ale i nam prędzej czy później on zagrozi” – zapewniał Cejrowski.

TK,RadioWnet
[Fot. WC/Facebook]

Słowa kluczowe:

Polska

,

polityka

,

rząd

,

Wojciech Cejrowski

Warto poczytać

 1. siwsieci 28.05.2017

  Nowy numer tygodnika "wSieci"

  Tygodnik „wSieci” ujawnia, że za atakiem na festiwal w Opolu stoją wielkie interesy prywatnych telewizji i kolejna próba uderzenia w Prawo i Sprawiedliwość.

 2. sasekk 28.05.2017

  Sasin: Dzięki Bogu Komorowski nie jest prezydentem

  Poseł Prawa i Sprawiedliwości o wypowiedzi byłego prezydenta.

 3. jachnikSI 28.05.2017

  Kukiz'15 do PO: Przyjmijcie uchodźców do własnego domu

  "Jeśli PO i N uważa, że powinno się przyjmować uchodźców, to zacznijcie od siebie. Przyjmijcie do własnego domu" - powiedział w programie "Woronicza 17" Jerzy Jachnik z Kukiz’15.

 4. woronicza17SI 28.05.2017

  Min. Kownacki mocno do opozycji

  "Jaką trzeba być opozycją, by co roku osłabiać pozycję polskiego rządu?" - pytał wiceminister obrony narodowej na antenie TVP Info w programie "Woronicza 17".

 5. rybafratriaSI 28.05.2017

  Prof. Ryba: Trump nie bawi się w gierki

  "Donald Trump jest kimś w rodzaju kowboja, czyli nie bawi się w pewne procedury dyplomatyczne i upiększanie rzeczywistości".

 6. Anna-Pamula-gfdfdgfd 27.05.2017

  Gość TVN24: Ginie 10 Polaków, ale uratowaliśmy 6999 osób

  Tak na temat przyjęcia 7 tys. uchodźców do Polski wypowiedziała się reporterka związana z "Gazetą Wyborczą".

 7. prof-Nowak-dsdsadsasad 27.05.2017

  Prof. Nowak o polskiej wolności

  "Tyle osób przylgnęło do polskości przez te wieki przychodząc z zewnątrz, bo zafascynowali się wzorem wolności, którego gdzie indziej nie było".

 8. zimek 27.05.2017

  Ziemkiewicz: W cywilizowanym państwie Szubartowicze rozrzucają gnój na polach

  Rafał Ziemkiewicz punktuje byłego dziennikarza Polskiego Radia.

CS143fotMINI

Czas Stefczyka 143/2017

PDF (5,50 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook