Jedynie prawda jest ciekawa


Cejrowski: Państwo Islamskie trzeba skopać po tyłku

09.02.2015

„Mamy kłopot z „państwem islamskim”, które trzeba skopać po tyłku i rozwalić” - mówi w rozmowie z Radiem Wnet podróżnik Wojciech Cejrowski.

W rozmowie, którą przeprowadzał ze swojego ranczo w Arizonie, podkreślił, że amerykańska opinia publiczna mało interesuje się konfliktem na Ukrainie. Dodał, że na świecie toczą się również inne wojny, w których władze USA starają się mediować. Największym problemem jest Państwo Islamskie:

„Nie da się negocjować, bo oni nie dotrzymują umów, nawet nie chcą z nami rozmawiać. Oni reprezentują następujący system wartości: niewiernych trzeba zabić, za zabicie niewiernego idzie się do raju” - mówi Cejrowski.

Dodaje, że metody zabijania – obcięcie głosy, spalenie żywcem w klatce” przez islamistów nie pasują nawet do średniowiecza.

„O tym były „newsy” – nie da się z tym dyskutować, trzeba rozwalić… A Obama nie chce być przywódcą świata. Zazwyczaj Stany Zjednoczone w takich interwencjach przyjmowały rolę mocarstwa i przywódcy. Czy był Clinton, czy Bush, to działało. W tej chwili jest Obama, który był kiedyś wyznawcą Islamu, obecnie jest wyznawcą nie wiadomo czego” - mówi podróżnik.

Zaznacza, że prezydent USA nie wiadomo skąd pochodzi, gdzie się urodził i co wyznaje, jednak każdy wie, że idzie na wojnę z „państwem islamskim”.

„Chcę Państwu uświadomić, że jak wsiądą na motory, to za trzy dni będą w Warszawie. Może w Polsce nas to ominie, ale jeżeli islamiści podpalą emocjonalnie Francję i tam się zacznie jakiś rodzaj „wiosny ludów”, to Polska nie jest tak daleko i jakaś fala do nas dotrze, np. uciekinierów” - mówi Cejrowski.

I dodaje:

„Jak „państwo islamskie” postanowi podpalić Europę, to wznieci powstania we wszystkich diasporach, które w tej chwili się radykalizują, w tych „gettach” arabskich w Europie. Mają swoich aktywistów, mają bomby. Jak podpalą Europę – w Anglii, we Francji, w Hiszpanii, trochę w Niemczech, to Polskę to też dotknie, bo uciekinierzy rozpierzchną się jak fala we wszystkie strony” - przyznaje.

Radio Wnet, lz

[fot: facebook]

Warto poczytać

 1. sleeping-giants-18072018 18.07.2018

  Zastraszali firmy bo chcieli zniszczyć prawicowe media. Działalność lewicowej grupy została zdemaskowana

  Prawicowy portal Daily Caller ujawnił tożsamość założyciela organizacji Sleeping Giants, zajmującej się zastraszaniem firm zamieszczających reklamy w prawicowych mediach. Okazało się, że jej założyciel, Matt Rivitz, sam jest pracownikiem przemysłu reklamowego

 2. 1270SZTUCZNEMIESKO 18.07.2018

  Zgroza. Już za kilka lat w restauracjach będziemy jeść sztuczne mięso

  Świat stanął na głowie. Choć tę tendencję obserwujemy na wielu płaszczyznach, to jednak ostatnie dokonania holenderskich naukowców napawają nas przerażeniem. Tamtejsza spółka zaprezentowała pierwszego hamburgera, do którego mięso wyprodukowano w laboratorium

 3. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 4. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 5. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 6. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 7. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 8. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook