Jedynie prawda jest ciekawa


Cejrowski: Państwo Islamskie trzeba skopać po tyłku

09.02.2015

„Mamy kłopot z „państwem islamskim”, które trzeba skopać po tyłku i rozwalić” - mówi w rozmowie z Radiem Wnet podróżnik Wojciech Cejrowski.

W rozmowie, którą przeprowadzał ze swojego ranczo w Arizonie, podkreślił, że amerykańska opinia publiczna mało interesuje się konfliktem na Ukrainie. Dodał, że na świecie toczą się również inne wojny, w których władze USA starają się mediować. Największym problemem jest Państwo Islamskie:

„Nie da się negocjować, bo oni nie dotrzymują umów, nawet nie chcą z nami rozmawiać. Oni reprezentują następujący system wartości: niewiernych trzeba zabić, za zabicie niewiernego idzie się do raju” - mówi Cejrowski.

Dodaje, że metody zabijania – obcięcie głosy, spalenie żywcem w klatce” przez islamistów nie pasują nawet do średniowiecza.

„O tym były „newsy” – nie da się z tym dyskutować, trzeba rozwalić… A Obama nie chce być przywódcą świata. Zazwyczaj Stany Zjednoczone w takich interwencjach przyjmowały rolę mocarstwa i przywódcy. Czy był Clinton, czy Bush, to działało. W tej chwili jest Obama, który był kiedyś wyznawcą Islamu, obecnie jest wyznawcą nie wiadomo czego” - mówi podróżnik.

Zaznacza, że prezydent USA nie wiadomo skąd pochodzi, gdzie się urodził i co wyznaje, jednak każdy wie, że idzie na wojnę z „państwem islamskim”.

„Chcę Państwu uświadomić, że jak wsiądą na motory, to za trzy dni będą w Warszawie. Może w Polsce nas to ominie, ale jeżeli islamiści podpalą emocjonalnie Francję i tam się zacznie jakiś rodzaj „wiosny ludów”, to Polska nie jest tak daleko i jakaś fala do nas dotrze, np. uciekinierów” - mówi Cejrowski.

I dodaje:

„Jak „państwo islamskie” postanowi podpalić Europę, to wznieci powstania we wszystkich diasporach, które w tej chwili się radykalizują, w tych „gettach” arabskich w Europie. Mają swoich aktywistów, mają bomby. Jak podpalą Europę – w Anglii, we Francji, w Hiszpanii, trochę w Niemczech, to Polskę to też dotknie, bo uciekinierzy rozpierzchną się jak fala we wszystkie strony” - przyznaje.

Radio Wnet, lz

[fot: facebook]

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 7. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 8. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook