Jedynie prawda jest ciekawa


Cejrowski: Szwedzi coraz bardziej brną w bagno

07.03.2017

"Teraz w Szwecji jest około miliona imigrantów, którzy korzystają ze szwedzkiej gospodarki, jednocześnie narzucają autorytarnie swoje prawa, chcą przywłaszczyć sobie dzielnice, założyć meczety i rządzić krajem" - powiedział podróżnik Wojciech Cejrowski na antenie Radia Wnet.


Cejrowski ocenił wygląd współczesnej Szwecji. "Szwedzi zamiast stanąć w prawdzie coraz głębiej brną w to bagno. W przyszłym roku sprowadzą kolejne 200. tys uchodźców. Zapominają, że większość z nich to imigranci ekonomiczni, i taki np. Erytrejczyk który chce tylko poprawić swój byt materialny nie przyjmie szwedzkich wartości  nadal chcą pozostać Erytrejczykiem” – zaznaczył.


Podróżnik wypowiedział się również na temat bezpieczeństwa w Szwecji. „Są miasta w których rabunek jest na porządku dziennym, te miasta są poza zasięgiem policji. Donald Trump mówił o tym kilka dni temu. Jarosław Kaczyński mówił kilkanaście miesięcy temu wywołując wielką lawiną burzę w polskich mediach” – dodał.

Cejrowski jest zdania, że problem migracyjny może dosięgnąć również Polskę. "Teraz w Szwecji jest około miliona imigrantów, którzy korzystają ze szwedzkiej gospodarki, jednocześnie narzucają autorytarnie swoje prawa, chcą przywłaszczyć sobie dzielnice, założyć meczety i rządzić krajem. Są oni w stanie wsiąść na promy i przypłynąć do Polski a wtedy będziemy mieli potop szwedzkich Erytrejczyków. Jesteśmy zagrożeni. W Niemczech duża grupa ludzi chce obcinać głowy niewiernym- czyli nam rzymskim katolikom" – ostrzegał.


Podróżnik skrytykował Jarosława Kaczyńskiego  za niewyraźną postawę wobec polityki międzynarodowej. „Jest on niestety trochę za mały, za mały w sensie poparcia społecznego dla takich radykalnych akcji przeciwko islamowi . Trochę za bardzo się układa z lewicą , prawicą, z Europą. Próbuje przelawirować przez temat,  a w ten sposób nie da się tego załatwić. Potrzebny jest osobowościowy generał, który powie +koniec, wypowiadamy umowy międzynarodowe o przesiedleniach, wsadzamy ich na statki towarowe w kontenery i wywozimy do Syrii+" - ocenił Cejrowski.

Publicysta na antenie Radia Koszalin odniósł się do sprawy wycinki drzew. „PiS wycofał się z ustawy o wycince pod naporem idiotów. Ta wycinka lawinowa była spowodowana wyłączenie tym, że przez dziesiątki lat była blokada. Ludzie nie mogli suchych drzew wyciąć z własnej posesji, bo mieli jakiś pomnik przyrody, który im się walał po dachu. Jeżeli drzewo zawali mi się na dom, to mam karę za to, że doprowadziłem katastrofy na zabytku. Jak wytnę drzewo, to mam karę 50 tys. za wycinkę pomniku przyrody. Nikt na swojej posesji nie wycina drzew pochopnie. Ktoś sobie drzewo posadziło i chce sobie je wyciąć. To, że PiS się wycofał z tego to jest granda" – podkreślił Cejrowski.

[fot.youtube/Wojciech Cejrowski]

MW/RadioWnet/Radio Koszalin/youtube


Warto poczytać

 1. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 2. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 3. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 4. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 5. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 6. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 7. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 8. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook