Jedynie prawda jest ciekawa


Cejrowski o władzach: To tchórzyki i kurdupelki

06.11.2014

Popularny dziennikarz i podróżnik Wojciech Cejrowski w Telewizji Republika komentował sprawę tragedii smoleńskiej. Wskazał, że obecne władze wciąż nie chcą upamiętnić ofiar tragedii z 10 kwietnia 2010 roku.

„Nie zauważyłem, żeby ktoś upamiętniał ofiary katastrofy smoleńskiej” – mówił Wojciech Cejrowski. Prowadzącą program Katarzynę Gójskiej-Hejke pytał: „Oczekuje pani, że faceci, którzy mieszali w tym brudnym kotle zaczną teraz upamiętniać ofiary? Kto to ma zrobić: Komuruski, Zdradek, czy kłamczucha Kopacz?”

Nawiązując do ostatniej inicjatywy Pałacu Prezydenckiego i deklaracji Bronisława Komorowskiego dotyczącej pomnika ofiar tragedii, Cejrowski zaznaczył również, że nie uwierzy w dobrą wolę prezydenta, do momentu, kiedy pomnik naprawdę powstanie. „'Po owocach ich poznacie', na razie nie oceniam gdybalstwa” – stwierdził.

Cejrowski jest przekonany, że pomnik powinien stanąć, tam gdzie był krzyż, „tam, gdzie sikali na znicze, tam gdzie Komorowski powinien zajechać od przodu i złożyć wieniec, ale zabrakło mu męskiej podstawy”. „To są tchórzyki i kurdupelki, karły moralne i intelektualne” – skwitował postawę rządzących, którzy próbują zatuszować sprawę Smoleńska.

Założył jednak, że taki był Boży plan, żebyśmy musieli trochę poczekać na ujawnienie prawdy. „Może to ma być droga przez sekwencję cierpień, jak w przypadku Katynia. To Pan Bóg rządzi w tych sprawach” – powiedział.

Stwierdził również, że z niecierpliwością czeka na „ostatni akord” w tej sprawie. „Na przykład Donald Tusk w więzieniu – to byłby dla mnie końcowy akord” – uznał.

ez,TelewizjaRepublika
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. Orbanwiki 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 2. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 3. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 4. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 5. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 6. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 7. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook