Jedynie prawda jest ciekawa

Cejrowski: „Nie” dla imigrantów. Przymusić władze!

12.10.2015

„SLD won, PSL won, PO won, Nowoczesna won – czyli odsunięcie komunistów od władzy”.

Wojciech Cejrowski, znany podróżnik i dziennikarz, uważa, że Polacy powinni manifestować przeciwko przyjmowaniu przez nasz kraj imigrantów. Na swoim profilu Cejrowski poparł pochód, jaki przeszedł ulicami Warszawy.

„Wolność oznacza prawo do protestu. Każdy protest jest skierowany przeciwko komuś lub czemuś, a zatem każdy protest komuś się nie podoba - taka jest natura protestu. W sobotę 10 października o godzinie 16. na Placu Defilad w Warszawie odbędzie się ogólnopolska manifestacja: Polacy Przeciw Imigrantom. Nie pierwsza, nie ostatnia, nie jedyna” - zauważa Cejrowski.

Dodaje, że „władza podjęła decyzje o wpuszczeniu muzułmanów bez pytania Narodu o zgodę”. „Decyzje można cofnąć. Władza nie zrobi tego sama - trzeba ją do tego przymusić” - wskazuje. I znów zaznacza, że mamy w Europie do czynienia z "inwazją".

Ciekawe były również uwagi Cejrowskiego dotyczące przyszłej kadencji Sejmu. „SLD won, PSL won, Platforma won, Nowoczesna won – czyli odsunięcie komunistów od władzy. W parlamencie powinien zostać Kukiz walczący o jednomandatowe i PiS” – mówi "Do Rzeczy" Cejrowski.

W ocenie Cejrowskiego najważniejsze dla Polski są JOW-y. W jego ocenie najlepiej byłoby, gdyby partii Jarosława Kaczyńskiego brakowało jednego głosu do większości zmieniającej Konstytucję. „Wówczas Kukiz mógłby sam jeden wytargować od PiS-u wprowadzenie jednomandatowych okręgów wyborczych, które są kluczem do uzyskania niepodległości” – tłumaczy.

Podróżnik wypowiadał się także w sprawie ks. Krzysztofa Charamsy, który przyznał niedawno, że jest gejem i przedstawił swojego partnera. „Za księdza zboczeńca Charamsę osobiście jeszcze się nie modliłem. Modlę się o oczyszczenie Kościoła katolickiego, a szczególnie Watykanu z sodomii” – oświadczył Cejrowski.

ez
[Fot. Youtube.pl]

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook