Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Cejrowski: „Nie” dla imigrantów. Przymusić władze!

12.10.2015

„SLD won, PSL won, PO won, Nowoczesna won – czyli odsunięcie komunistów od władzy”.

Wojciech Cejrowski, znany podróżnik i dziennikarz, uważa, że Polacy powinni manifestować przeciwko przyjmowaniu przez nasz kraj imigrantów. Na swoim profilu Cejrowski poparł pochód, jaki przeszedł ulicami Warszawy.

„Wolność oznacza prawo do protestu. Każdy protest jest skierowany przeciwko komuś lub czemuś, a zatem każdy protest komuś się nie podoba - taka jest natura protestu. W sobotę 10 października o godzinie 16. na Placu Defilad w Warszawie odbędzie się ogólnopolska manifestacja: Polacy Przeciw Imigrantom. Nie pierwsza, nie ostatnia, nie jedyna” - zauważa Cejrowski.

Dodaje, że „władza podjęła decyzje o wpuszczeniu muzułmanów bez pytania Narodu o zgodę”. „Decyzje można cofnąć. Władza nie zrobi tego sama - trzeba ją do tego przymusić” - wskazuje. I znów zaznacza, że mamy w Europie do czynienia z "inwazją".

Ciekawe były również uwagi Cejrowskiego dotyczące przyszłej kadencji Sejmu. „SLD won, PSL won, Platforma won, Nowoczesna won – czyli odsunięcie komunistów od władzy. W parlamencie powinien zostać Kukiz walczący o jednomandatowe i PiS” – mówi "Do Rzeczy" Cejrowski.

W ocenie Cejrowskiego najważniejsze dla Polski są JOW-y. W jego ocenie najlepiej byłoby, gdyby partii Jarosława Kaczyńskiego brakowało jednego głosu do większości zmieniającej Konstytucję. „Wówczas Kukiz mógłby sam jeden wytargować od PiS-u wprowadzenie jednomandatowych okręgów wyborczych, które są kluczem do uzyskania niepodległości” – tłumaczy.

Podróżnik wypowiadał się także w sprawie ks. Krzysztofa Charamsy, który przyznał niedawno, że jest gejem i przedstawił swojego partnera. „Za księdza zboczeńca Charamsę osobiście jeszcze się nie modliłem. Modlę się o oczyszczenie Kościoła katolickiego, a szczególnie Watykanu z sodomii” – oświadczył Cejrowski.

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. kanowsdgadh 19.01.2017

  Kanownik: Jesteśmy za najbardziej radykalnymi środkami ws. VAT . WYWIAD

  Każdy miesiąc opóźnienia to są setki milionów złotych, które wypływają z budżetu państwa do oszustów.

 2. stycznio 19.01.2017

  "wSieci Historii": Jak się biliśmy w Powstaniu Styczniowym?

  Tematem miesiąca nowego wydania miesięcznika „wSieci Historii” są nieznane epizody powstańców walczących o niepodległość w 1863 roku.

 3. bielus 19.01.2017

  Bielan we "wSieci": Szaleńcza opozycja przegrała

  Wicemarszałek Senatu Adam Bielan w rozmowie z Jackiem i Michałem Karnowskimi mówi o istocie konfliktu toczącego się w Sejmie i dalszych krokach rządu we wprowadzaniu dobrej zmiany.

 4. swit 19.01.2017

  Świetlik: Nie widzę, by co trzeci Polak wspierał protesty

  Wiktor Świetlik odniósł się "Super Expressie" do sondażu WP, według którego rzekomo 15 milionów Polaków chce, by opozycja kontynuowała protesty.

 5. 70cdb516e4b14756914fa91facf4656b 18.01.2017

  Jakubiak: Partie bez idei zawsze tak kończą

  „Przedstawiciele części opozycji niedługo sami się zaorają. W kłamstwach, niedopowiedzeniach, matactwach”.

 6. kostrzewa-zorbaswSieci 18.01.2017

  Kostrzewa-Zorbas we „wSieci”: Po pierwsze – odstraszanie

  „Skuteczne odstraszanie zapobiega wybuchowi zbrojnego konfliktu” – zauważa ekspert.

 7. ziewmkiwsdjwsdf 18.01.2017

  Ziemkiewicz: "Kłamać też trzeba umieć, jełopy!"

  "Nie wiem czy ktoś jeszcze potrzebuje kolejnych dowodów, że „totalna opozycja” to totalne gamonie".

 8. mid-17117234 18.01.2017

  Weiss: Warto coś zrobić, by stworzyć lepszy świat

  "Miałem szczęście przeżyć z pomocą Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata. Warto coś zrobić, by wspólnie z innymi goić te rany i stworzyć lepszy świat".

CS139fotoMINI

Czas Stefczyka 139/2017

PDF (4,73 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook