Jedynie prawda jest ciekawa


Cejrowski: Meczety rozsadnikiem zła

12.04.2016

„Zwłoki islamskich terrorystów powinny być pryskane świńską krwią. Przestaną się wysadzać...”

Wojciech Cejrowski na antenie Radia Koszalin komentował to, co w Europie dzieje się w związku z terroryzmem. Nie szczędził słów krytyki pod adresem europejskich elit. „Wiadomo jak sobie z tym radzić, są sposoby z przeszłości. Ale dopóki mamy ten zestaw polityków w Europie i w Polsce, tę całą klasę polityczną... Uchodźców trzeba wyrzucić, a nie przyjąć” - mówił znany podróżnik.

Dodał, że być może taka postawa kogoś skrzywdzi, ale Europa walczy o życie. „W tej masie wyrzucanych poza granice Europy znajdą się nieszczęśliwe matki z dziećmi, które być może powinniśmy przyjąć, ale walczymy o życie. Gdy walczy Pan o życie i ma pożar, to bierze Pan siekierę i rozwala okno albo drzwi, dobre okno czy drzwi, żeby uciec. Kiedy mamy taki konflikt, że giną ludzie wysadzani przez islamistów, to musimy się zgodzić na jakieś koszta ratunkowe. Cały dom w czasie pożaru zalewa się wodą, razem z telewizorem” - snuje analogie Cejrowski.

Dodaje, że „trzeba usunąć uchodźców najpierw, a potem przyjmować rzeczywiście tych, których sprawdzimy, z imienia, nazwiska, wyznania...” „Trzeba ich wyrzucić, zamknąć meczety. Meczety są rozsadnikiem zła. Nie ma ich i nie będzie. Przecież zamyka się szkoły, jak jest epidemia żółtaczki. Zamyka się szkoły w imię wyższej konieczności” - dodaje.

Dość Radia Koszalin wskazuje, że „politycy, którzy nie wyczyścili Europy po zamachach, odpowiadają za kolejne śmierci. Oni maja krew na rękach. Były w przeszłości akcję przeciwko agresywnemu islamowi”.

„Dlaczego oni się wysadzają? Bo mają obietnicę, że pójdą do nieba, jak się zabiją. Ale nie można pójść do nieba jak się jest nieczystym. Wie pan, co robiono kiedyś, co powinno się robić teraz? Armia, która broni chrześcijańskiego świata powinna mieć wszystkie kule do karabinów popryskane świńską krwią. I mówi się islamistom – wszystkie kule policji w całej Europie są fabryczne pryskane krwią. Gdy islamista dostanie kulę, jest nieczysty i nie trafi do raju choćby się wysadził nie wiadomo jak. To jest taki sposób. Można też informować: zwłoki islamskich terrorystów zostają przed pochowaniem spryskane świńską krwią. I on wtedy nie idzie do raju. Powinni mieć taką twardą obietnice. Oni przestaną się wysadzać, nie będą mieli nagrody” - zaznacza Cejrowski.

ez

[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. 1270lisior 23.03.2018

  Tomasz Lis odleciał – wieszczy koniec „dobrej zmiany” i namawia do buntu

  Wystarczy spojrzeć na twitterowy profil Tomasza Lisa, na którym redaktor naczelny Newsweeka, jak dziecko emocjonuje się „ustępstwami: PiS-u i zachęca do walki.

 2. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 3. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 4. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 5. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 6. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 7. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook