Jedynie prawda jest ciekawa

Cejrowski: Korwin-Mikke ześwirował

22.04.2015

„Korwin odjechał, a wiele wskazuje na to, że to jest jakiś rodzaj ruskiej propagandy i agentury”.

Wojciech Cejrowski krytykuje działalność publiczną Janusza Korwin-Mikkego. W ocenie znanego i cenionego podróżnika kontrowersyjny europoseł działa niczym rosyjska agentura w Polsce.

„Korwin może zwodzić ludzi, te jego prosowieckie wypowiedzi, to, że on jest teraz proputinowski, to już nie jest nawet podejrzane. One są dowodem na to, że ten facet jest libertarianinem jeśli chodzi o swobody gospodarcze, jednak nie jest za niepodległością Rzeczpospolitej. Bo jeśli mamy lizać buty Putinowi, to już wtedy Korwin niczym się nie różni od Donalda Tuska, który lizał buty Putinowi” - tłumaczy Cejrowski w rozmowie z portalem NamZalezy.pl.

Dodaje, że „wypowiedzi na temat Grzegorza Przemyka też podważają całkowicie wiarygodność Korwina”.

„Albo zwariował całkowicie na stare lata. Jest geniuszem, w szachy dobrze gra, jego mózg jest genialny, ale wytwory jego mózgu nie muszą być genialne. Geniusz ma prawo ześwirować kompletnie. I zostać Bethovennem/Einsteinem, ale jedno z drugim wymieszane” - tłumaczy Cejrowski, wskazując, że Korwin „odjechał”.

„Korwin odjechał, a wiele wskazuje na to, że to jest jakiś rodzaj ruskiej propagandy i agentury. Ten facet. Zresztą jego przeszłość w PRLu też była podejrzana. Potem jak robił UPR myśleliśmy, że za PRLu próbował... On był w jednej z tych partii, które służyły systemowi” - przypomina Cejrowski.

ez
[Fot. Youtube.pl]

ZOBACZ WIDEO:

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook