Jedynie prawda jest ciekawa


Cejrowski: Komuchów wywalić z sądownictwa na zbity pysk!

13.05.2016

"Jeżeli poseł nie wywiązuje się z obietnicy, to won z roboty!"

Gościem piątkowego poranka Radia Wnet był Wojciech Cejrowski, który mówił między innymi o rozprawie sądowej, która czeka go po sprawie usunięcia z Zachęty pomnika Jana Pawła II przygniecionego głazem. "Kompletnie nie wiem, dlaczego jestem świadkiem tej sprawy. Była figura Ojca Świętego przybita kamieniem. Nam się to nie podobało – Jan Paweł II wtedy żył i dobrze się miał. Odpowiedziałem wtedy prowokacją na prowokacje, przykrywając tę postać całunem białym. Skoro to były zwłoki przywalone kamieniem, to zwłoki się przykrywa w Polsce. Taki jest obyczaj uszanowania zmarłego, by ludzie się nie gapili na znaczone ciało. Potem poseł Tomczak rozmontował to dziadostwo, za co go po sądach ciągają do dziś. Nie było lustracji wśród sędziów ani prokuraturze, więc tę sprawę odświeżono. Trzeba było komuchów wywalić z sądownictwa i prokuratury na zbity pysk! Do Rosji!" - mówił podróżnik.

W innej części programu zwrócił uwagę na to, by PiS jak najszybciej przyjęło nowe przepisy w sprawie zakazu aborcji.

"Obietnicą było zajęcie się sprawą aborcji – należało na pierwszym posiedzeniu przegłosować zakaz aborcji. To jest mój audyt wobec PiS – to najważniejsza z rzeczy, które obiecywali. Najpierw życie, potem podatki, audyty… Dlaczego posłowie PiS nie przegłosowali tej ustawy? Pistolety i kabarety do zabijania są ważne – co mówił pan Macierewicz w pięknym przemówieniu – ale najpierw trzeba było załatwić sprawę aborcji. Ich nie ma co pytać, trzeba wymagać – zagłosowaliśmy, więc spełnijcie nakazy narodu!" - tłumaczył Cejrowski.

W jego ocenie powinniśmy o wiele ostrzej rozliczać polityków. "Jeżeli poseł nie wywiązuje się z obietnicy, to won z roboty! Powinna być instytucja odwołania posła, który wylatuje z roboty, jeśli nie spełnia obietnic!"

Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych dla wielu mają dość zaskakujący przebieg, a Wojciech Cejrowski komentował je specjalnie dla państwa. Jak mówi znany podróżnik, są to najważniejsze wybory od czasów Ronalda Reagana ale wydaje się, że polscy politycy nie są nimi zainteresowani.

"Polscy politycy co tydzień powinni jeździć do wszystkich kandydatów i lobbować, żeby musieli się publicznie zobowiązać do pewnych rzeczy dla Polski – a na tym etapie kandydaci spotykają się z każdym" - mówi redaktor Cejrowski nie zostawiając suchej nitki na polskim MSZ.

Wojciech Cejrowski stwierdził również, że Bernie Sanders ma poparcie głównie wśród młodzieży natomiast – pochodzący w drugim pokoleniu z polskiej krwi i żydowskiej krwi, kompletny świr i komunista, jeżeli chodzi o poglądy. On proponuje 90% podatek – mówił.

LL, Radio Wnet

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 7. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 8. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook