Jedynie prawda jest ciekawa


Cejrowski: Komuchów wywalić z sądownictwa na zbity pysk!

13.05.2016

"Jeżeli poseł nie wywiązuje się z obietnicy, to won z roboty!"

Gościem piątkowego poranka Radia Wnet był Wojciech Cejrowski, który mówił między innymi o rozprawie sądowej, która czeka go po sprawie usunięcia z Zachęty pomnika Jana Pawła II przygniecionego głazem. "Kompletnie nie wiem, dlaczego jestem świadkiem tej sprawy. Była figura Ojca Świętego przybita kamieniem. Nam się to nie podobało – Jan Paweł II wtedy żył i dobrze się miał. Odpowiedziałem wtedy prowokacją na prowokacje, przykrywając tę postać całunem białym. Skoro to były zwłoki przywalone kamieniem, to zwłoki się przykrywa w Polsce. Taki jest obyczaj uszanowania zmarłego, by ludzie się nie gapili na znaczone ciało. Potem poseł Tomczak rozmontował to dziadostwo, za co go po sądach ciągają do dziś. Nie było lustracji wśród sędziów ani prokuraturze, więc tę sprawę odświeżono. Trzeba było komuchów wywalić z sądownictwa i prokuratury na zbity pysk! Do Rosji!" - mówił podróżnik.

W innej części programu zwrócił uwagę na to, by PiS jak najszybciej przyjęło nowe przepisy w sprawie zakazu aborcji.

"Obietnicą było zajęcie się sprawą aborcji – należało na pierwszym posiedzeniu przegłosować zakaz aborcji. To jest mój audyt wobec PiS – to najważniejsza z rzeczy, które obiecywali. Najpierw życie, potem podatki, audyty… Dlaczego posłowie PiS nie przegłosowali tej ustawy? Pistolety i kabarety do zabijania są ważne – co mówił pan Macierewicz w pięknym przemówieniu – ale najpierw trzeba było załatwić sprawę aborcji. Ich nie ma co pytać, trzeba wymagać – zagłosowaliśmy, więc spełnijcie nakazy narodu!" - tłumaczył Cejrowski.

W jego ocenie powinniśmy o wiele ostrzej rozliczać polityków. "Jeżeli poseł nie wywiązuje się z obietnicy, to won z roboty! Powinna być instytucja odwołania posła, który wylatuje z roboty, jeśli nie spełnia obietnic!"

Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych dla wielu mają dość zaskakujący przebieg, a Wojciech Cejrowski komentował je specjalnie dla państwa. Jak mówi znany podróżnik, są to najważniejsze wybory od czasów Ronalda Reagana ale wydaje się, że polscy politycy nie są nimi zainteresowani.

"Polscy politycy co tydzień powinni jeździć do wszystkich kandydatów i lobbować, żeby musieli się publicznie zobowiązać do pewnych rzeczy dla Polski – a na tym etapie kandydaci spotykają się z każdym" - mówi redaktor Cejrowski nie zostawiając suchej nitki na polskim MSZ.

Wojciech Cejrowski stwierdził również, że Bernie Sanders ma poparcie głównie wśród młodzieży natomiast – pochodzący w drugim pokoleniu z polskiej krwi i żydowskiej krwi, kompletny świr i komunista, jeżeli chodzi o poglądy. On proponuje 90% podatek – mówił.

LL, Radio Wnet

Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 3. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 4. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 5. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 6. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 7. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

 8. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook