Jedynie prawda jest ciekawa

Cejrowski: ja mojej prywatności nie pokazuję

22.12.2014

„Kobieta całkiem rozebrana, jest zazwyczaj dużo mniej atrakcyjna od kobiety dobrze ubranej...”

Wojciech Cejrowski, znany i ceniony podróżnik i dziennikarz, ceni swoją prywatność. W ostatnim tekście na swoim profilu Facebooka zaznacza, że „prośby o zdjęcia można od razu uznać za potraktowane odmownie”.

„Rożnica pomiędzy mną a celebrytami jest taka, że ja mojej prywatności nie pokazuję, nie handluję nią i się z niej nie utrzymuję” - tłumaczy. I odnosi się do swojej ostatniej książki, „Wyspa na prerii”. „Opisałem ten mój domek na prerii, niebieskie krzesło i wszystko dookoła w książce. Opisałem wyłącznie słowami, pracując na Państwa wyobraźnie i z recenzji wynika, że zrobiłem to dość skutecznie. W TV potrafię wykonać brakujący rekwizyt gestem, a w książce robię to samo za pomocą liter. I litery muszą Państwu wystarczyć tym razem” - tłumaczy.

Cejrowski wskazuje, że „świadomie NIE zamieścił w "Wyspie na prerii" ŻADNEJ fotografii ze swojego rancho”. Dodaje, że „prawie wszystkie zdjęcia” robił u sąsiadów. „Poza kilkoma detalami, przedmiotami. Do tego kilka pejzaży bezpośrednio z mojego okna... Więcej Państwu nie pokażę. Kobieta całkiem rozebrana, jest zazwyczaj dużo mniej atrakcyjna od kobiety dobrze ubranej... Dlatego Panie wydają tyle forsy na stroje. Mój domek i moje krzesło wyglądają dużo lepiej, gdy są ubrane w słowa, niż wyglądałyby na fotografii. Czar słów kontra nagi obraz” - zaznacza.

Prywatność Wojciecha Cejrowskiego nie jest na sprzedaż...

ez
[Fot. Youtube.pl]

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook