Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Cejrowski: ja mojej prywatności nie pokazuję

22.12.2014

„Kobieta całkiem rozebrana, jest zazwyczaj dużo mniej atrakcyjna od kobiety dobrze ubranej...”

Wojciech Cejrowski, znany i ceniony podróżnik i dziennikarz, ceni swoją prywatność. W ostatnim tekście na swoim profilu Facebooka zaznacza, że „prośby o zdjęcia można od razu uznać za potraktowane odmownie”.

„Rożnica pomiędzy mną a celebrytami jest taka, że ja mojej prywatności nie pokazuję, nie handluję nią i się z niej nie utrzymuję” - tłumaczy. I odnosi się do swojej ostatniej książki, „Wyspa na prerii”. „Opisałem ten mój domek na prerii, niebieskie krzesło i wszystko dookoła w książce. Opisałem wyłącznie słowami, pracując na Państwa wyobraźnie i z recenzji wynika, że zrobiłem to dość skutecznie. W TV potrafię wykonać brakujący rekwizyt gestem, a w książce robię to samo za pomocą liter. I litery muszą Państwu wystarczyć tym razem” - tłumaczy.

Cejrowski wskazuje, że „świadomie NIE zamieścił w "Wyspie na prerii" ŻADNEJ fotografii ze swojego rancho”. Dodaje, że „prawie wszystkie zdjęcia” robił u sąsiadów. „Poza kilkoma detalami, przedmiotami. Do tego kilka pejzaży bezpośrednio z mojego okna... Więcej Państwu nie pokażę. Kobieta całkiem rozebrana, jest zazwyczaj dużo mniej atrakcyjna od kobiety dobrze ubranej... Dlatego Panie wydają tyle forsy na stroje. Mój domek i moje krzesło wyglądają dużo lepiej, gdy są ubrane w słowa, niż wyglądałyby na fotografii. Czar słów kontra nagi obraz” - zaznacza.

Prywatność Wojciecha Cejrowskiego nie jest na sprzedaż...

ez
[Fot. Youtube.pl]

Słowa kluczowe:

Wojciech Cejrowski

,

Polska

,

polityka

,

podróże

Warto poczytać

 1. piotrowiczSITVPINFO 24.10.2016

  Piotrowicz: Niezrozumiałe protesty kobiet

  Niezrozumiałe jest dla mnie, przeciwko czemu kobiety protestują, skoro nic się nie zmieniło. Przez 8 lat nie protestowały, a gdy rząd zapowiedział pomoc dla kobiet, które są w złej sytuacji to są protesty - twierdzi Stanisław Piotrowicz (PiS).

 2. maccc-st 24.10.2016

  Ziemkiewicz: Niech te baby ktoś pogoni

  W ciasnym przejściu, zrobi się jakiś ruch, panika i ktoś może zostać stratowany. Mam nadzieję, że siły porządkowe nie dopuszczą do tego.

 3. rzep-sat 24.10.2016

  Kuźmiuk: Ten koń już nie pociągnie protestów, czyli jeszcze raz o prezesie Rzeplińskim

  Już w połowie grudnia kończy się kadencja profesora Andrzeja Rzeplińskiego i huczne obchody 30-lecia powstania Trybunału Konstytucyjnego miały być okazją do pokazania sukcesów tego organu pod jego światłym kierownictwem.

 4. Google1477x83143-2016 23.10.2016

  W nowym numerze "wSieci"

  W numerze ekskluzywny wywiad z prezydentem Andrzejem Dudą.

 5. wpolitycewildstein 23.10.2016

  Wildstein: Nie potrafimy odróżniać świata wirtualnego od rzeczywistego

  Telewizja cały czas sprawia takie wrażenie, że wszyscy możemy być tymi, którzy są najwyżej.

 6. money-3679731920 23.10.2016

  Kuźmiuk: PO i Nowoczesna przeciw zaostrzeniu sankcji za wyłudzenie VAT

  W ostatni piątek w Sejmie odbyło się pierwsze czytanie nowelizacji kodeksu karnego przewidujące zaostrzenie sankcji za wyłudzanie podatku VAT na wielką skalę.

 7. oopo32o423432 22.10.2016

  Prof. Piotrowski: "Kanadzie bardziej zależy na CETA"

  "Jeśli ta umowa wejdzie w życie, to zapewni dodatkowych 80 tys. miejsc pracy w Kanadzie. Pozostaje więc pytanie: co zapewni Europejczykom i Polakom?"

 8. zari 22.10.2016

  Zaremba: PiS nie stracił przez "Czarny protest"

  Publicysta "wSieci" o przewadze sondażowej Prawa i Sprawiedliwości.

CS136MINIfoto

Czas Stefczyka 136/2016

PDF (7,14 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook