Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Cejrowski: Idą ciężkie czasy

30.09.2015

„Na Europę ciągnie nawałnica. Ludzie nie chcą uchodźców. Przyłączam się do tego”.

Wojciech Cejrowski w swoim wpisie na Facebooku wraca do problemu imigrantów, którzy wciąż docierają do Europy. Nazywa ich „nawałnicą”.

„Oczywiście wiem, że idą ciężkie czasy, że na Europę ciągnie nawałnica, a w takich czasach dobrze jest zawsze nosić w kieszeni poutykane monety ze złota i srebra... Kto je ma przy sobie, zwiększa swoją szansę ucieczki z łapanki, z obławy, z kotła. Kto ma” - pisze na swoim profilu na Facebooku Cejrowski.

Dodaje, że „doradzam każdemu, kogo stać by mieć, choćby jeden srebrny dolar w kieszeni, choćby jedna złota świnka, lub dolar z bizonem... cokolwiek i oby nigdy nie było potrzebne”.

Podróżnik komentuje również łódzki marsz przeciwko przyjmowaniu imigrantów w Polsce. „Ludzie wyszli na ulice, bo nie chcą wpuszczania uchodźców. Może gdyby władza była bardziej udolna, gdybyśmy mieli porządne służby do sprawdzania fali imigrantów, Naród myślałby inaczej, ale na razie Naród nie chce i Naród protestuje. A ja przyłączam się do tego protestu” - pisze Cejrowski.

Dodaje, że „nieudolna władza, nie potrafi sprawdzić kogo wpuszcza”. „A po wyborach? Po wyborach ktokolwiek wygra też będzie, przynajmniej na początku, sprawował władzę nieudolnie. Bo cały aparat państwowy mamy nieudolny i nawet gdyby do parlamentu nagle weszło 400 geniuszy to nie udźwigną - taki to ciężar, ta.. "kamieni kupa". (A poza wszystkim żaden geniusz nie kandyduje z list partyjnych, bo jest na to zbyt mądry...)” - podsumowuje Wojciech Cejrowski.

Jak widać nie patrzy optymistycznie na sprawę imigrantów.

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. rozenek 26.03.2017

  Zawisza: Rozenek jest znanym manipulatorem

  Zawisza był gościem programu "Skandaliści" prowadzonego przez Agnieszkę Gozdyrę, w którym dyskutują ze sobą osoby o przeciwnych poglądach.

 2. tyggg 26.03.2017

  Nowy numer tygodnika "wSieci"

  W najnowszym wydaniu tygodnika „wSieci” publicyści demaskują, jak daleko posunęła się ingerencja przedstawicieli zagranicznych podmiotów w serwowany Polakom przekaz medialny.

 3. wawrzyk-stefek 25.03.2017

  Prof. Wawrzyk: Deklaracja Rzymska sukcesem Polski

  Deklaracja Rzymska jest sukcesem Polski - uważa politolog z Uniwersytetu Warszawskiego prof. Piotr Wawrzyk. Ale - jak podkreśla - jest to dokument bardzo ogólny, otwierający dopiero pole do rozmów.

 4. semkasalondzienn2503 25.03.2017

  Semka: "PO jak wampir wysysa ciało Nowoczesnej"

  "Opozycja zakłada, że  ugra coś na tym paliwie europejskim".

 5. piecha-stefff 25.03.2017

  Piecha o sieci szpitali: Nie możemy spodziewać się rewolucji

  Nie możemy spodziewać tego, że nagle służba zdrowia zacznie działać, jak w Holandii.

 6. kosinknknm 24.03.2017

  Kosiniak: PSL zapłacił ogromną cenę za koalicję z PO

  - Kiedy byliśmy w koalicji z Platformą udało nam się zablokować przynajmniej część liberalnych zapędów PO - przekonywał w rozmowie z portalem wPolityce.pl prezes PSL.

 7. shaded 24.03.2017

  Miriam Shaded: Korwin mnie zawiódł

  "Janusz Korwin Mikke mając za sobą wspaniałe idee, przetrwonił wielkie poparcie".

 8. cejro-stefff 24.03.2017

  Cejrowski o Merkel: Wielka baba nie upilnowała Holandii

  Wojciech Cejrowski o konflikcie na linii Ankara-Haga.

CS141fotMINI

Czas Stefczyka 141/2017

PDF (4,89 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook