Jedynie prawda jest ciekawa


Cejrowski: Gdy obywatel krytykuje władzę trzeba mu przyłożyć!

17.07.2014

„Teraz niedobrze jest zarabiać? Niedobrze jest prowadzić firmę? To w jakim celu Tusk zachęca młodych, by szli na studia a potem zaczynali własne kariery zawodowe, otwierali własne firmy?” - pisze na Facebooku Wojciech Cejrowski.

Znany podróżnik i publicysta odnosi się w tekście zamieszczonym na swoim profilu do publikacji dziennika „Fakt”, który prześwietlił jego dochody. Zdaniem Cejrowskiego to nie przypadek:

„Oooo jak miło - zaraz po tym jak obywatel skrytykuje władzę (wywiad dla Do Rzeczy), obywatelowi trzeba przyłożyć. A jeśli naprawdę nie ma czym, to może zacznijmy mieć pretensję o to, że obywatel odnosi sukcesy zawodowe i ma dochody, płaci państwu wysokie podatki oraz zatrudnia kilka osób dzięki czemu nie są bezrobotne” - pisze Cejrowski.

Dodaje, że chciałby zarabiać milionowe sumy wykazywane przez „Fakt”, jednak dziennik myli liczby:

„Niestety w tym tekście moje dochody osobiste mylone są z dochodami spółki, dochody producenta programu z moimi, no ale pewnie nie chodziło o merytoryczną poprawność lecz o wyrządzenie jakiejś szkody” - pisze.

I dodaje:

„Tylko jakiej? Teraz niedobrze jest zarabiać? Niedobrze jest prowadzić firmę? To w jakim celu Tusk zachęca młodych, by szli na studia a potem zaczynali własne kariery zawodowe, otwierali własne firmy?” - pyta podróżnik.

Jednak najbardziej zabolało go uderzenie w jego śp. ojca. Dziennik zasugerował, że to dzięki jego protekcji Wojciech Cejrowski trafił do telewizji:

„Nigdy (ojciec-red.) nie należał do partii komunistycznej, nigdy nie dał się skaptować bezpiece, a ja nie byłem resortowym dzieckiem. Nie dostawałem nawet darmowych wejściówek na koncerty organizowane przez mojego Ojca” - wspomina Cejrowski.

Na koniec dodaje, że tabloidowi udało się go zranić:

„Próba oczerniania mojego Taty, to jedyny moment tego tekstu, który mnie dotknął, sprawił przykrość. Jeśli więc Faktowi o sprawienie przykrości chodziło, to udało się!” - czytamy w profilu podróżnika.

lz

[fot: facebook]

Warto poczytać

 1. sleeping-giants-18072018 18.07.2018

  Zastraszali firmy bo chcieli zniszczyć prawicowe media. Działalność lewicowej grupy została zdemaskowana

  Prawicowy portal Daily Caller ujawnił tożsamość założyciela organizacji Sleeping Giants, zajmującej się zastraszaniem firm zamieszczających reklamy w prawicowych mediach. Okazało się, że jej założyciel, Matt Rivitz, sam jest pracownikiem przemysłu reklamowego

 2. 1270SZTUCZNEMIESKO 18.07.2018

  Zgroza. Już za kilka lat w restauracjach będziemy jeść sztuczne mięso

  Świat stanął na głowie. Choć tę tendencję obserwujemy na wielu płaszczyznach, to jednak ostatnie dokonania holenderskich naukowców napawają nas przerażeniem. Tamtejsza spółka zaprezentowała pierwszego hamburgera, do którego mięso wyprodukowano w laboratorium

 3. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 4. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 5. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 6. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 7. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 8. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook