Jedynie prawda jest ciekawa


Cejrowski: Europa zagrożona przez islam i Putina

30.03.2015

„Polska i Czechy to miejsca, w których muszą być umieszczone amerykańskie bazy”.

Amerykanie wygonią ducha Obamy – uważa Wojciech Cejrowski. W Radiu Wnet wskazał, co dzieje się obecnie w amerykańskiej polityce.

„Amerykanie lubią być dumni i prowadzić wojny zagranicą. A i widzą, że Obama poniżał wojsko, nie dawał im kasy, a Amerykanie lubią czuć się bohaterami. Jeśli Arabowie wezmą Zachodnią Europę, a Putin Wschodnią, to być może Republikanie w duchu Reganizmu stwierdzą, że czas skończyć z tym duchem obamizmu” – oznajmił podróżnik.

O kryzysie w Stanach Cejrowski mówi z lekceważeniem: „USA są kolosalnie zadłużone w Chinach, ale co Pekin zrobi, jeśli Amerykanie powiedzą, że nic nie zapłacą. W polityce nie ma koncepcji „nie ładnie”. Pani Kopacz wszystko „nieładnie” robi i jakoś funkcjonuje. A wtedy Chiny będą musiały połknąć tę żabę i zrobić dobrą minę do złej gry, że za sto lat Amerykanie im to spłacą, tym bardziej, że tutaj ropa się leje” – zaznaczył.

„Będzie boom, te nowe technologie potrafią zdziałać cuda w łupkach i za kilka lat Amerykanie sami wykupią te długi od Chińczyków. Proszę zobaczyć, że Polska i Czechy zostały wymienione jako miejsca, w których muszą być umieszczone amerykańskie bazy, wobec zagrożenia Europy z Południa i ze Wschodu” – przypomniał.

ez,RadioWnet.pl
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 3. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 4. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 5. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 6. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

 7. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook