Jedynie prawda jest ciekawa


Cejrowski: Do pederastów strzelano jak do kaczek

15.06.2016

Znany podróżnik mówił o zamachu na gejowski klub w Orlando.

Podróżnik i publicysta Wojciech Cejrowski, który był gościem programu „Warto rozmawiać” (TVP1), podkreślił, że każdy człowiek powinien mieć możliwość wyboru narzędzia służącego do obrony swojego życia.

Obecny w studiu poseł Nowoczesnej Krzysztof Mieszkowski, który podkreślił, że przybył do studia z książką (sic!) , stwierdził:

„Zawsze na końcu jest śmierć.”

Z ripostą natychmiast pospieszył Wojciech Cejrowski:

„Tak, ale w obronie życia. Mam prawo wybierać narzędzia do obrony życia. Ktoś wybiera kij, ktoś inny książkę.”

Podróżnik zaproponował Mieszkowskiemu, żeby wysłał na Ukrainę książki, żeby obywatele mogli się nimi bronić przed Putinem.

„Pan ma prawo bronić się książką, ale uważam, że to głupi pomysł. (…) Pan ma prawo do swoich narzędzi obrony. Jeśli mam prawo do życia, to proszę nie zabraniać mi dostępu do karabinów” — powiedział Cejrowski.

„Moi sąsiedzi w Arizonie są uzbrojeni, ale czuję się bezpiecznie. Kartele nie podchodzą do domów, bo się boją. (…) W Polsce nie mam nic. Nie mogę użyć patelni, bo przekroczę obronę konieczną” — podkreślił publicysta.

Wojciech Cejrowski zwrócił uwagę, że w odróżnieniu od pozostałych gości programu „Warto rozmawiać” nie chce dawania ściśle określonych pozwoleń na broń, ale wyróżnienia - w drodze wyjątku - przypadków, kiedy nie można posiadać broni.

„Wszyscy panowie jak tu siedzą chcą, by przyznawać prawo do obrony. Natomiast je trzeba odbierać tylko wtedy, gdy np. jestem wariatem” — stwierdził rozmówca Jana Pospieszalskiego.

„W knajpie pederastów w Orlando nikt nie miał pistoletu i dlatego strzelano do nich jak do kaczek. Podobnie było w Paryżu. (…) Strzela się do ludzi jak do kaczek, bo nie mają narzędzi do obrony” — podkreślił Cejrowski.

„Gdyby dzisiaj Putin przejechał przez Polskę na wylot i spadłyby dwa kałasze na ulicy, to my nie wiemy, co z tym zrobić” — zauważył podróżnik.

„Wszyscy powinni mieć umiejętność - jak w Izraelu - posługiwania się tym sprzętem na wszelki wypadek” — dodał.

Gah/wPolityce.pl

fot. [YouTube]

Warto poczytać

 1. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 2. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 3. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 4. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 5. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 6. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 7. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 8. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook