Jedynie prawda jest ciekawa


Płużański: "Wywody Kutza to przykład obsesji starszego pana"

18.08.2015

"Taką nienawiść, takie hejterstwo wobec nowej głowy państwa uprawia gazeta z ul. Czerskiej."

"Wywody Kutza to przykład obsesji starszego pana. Pana, który najwyraźniej potrzebuje opieki w jakimś zacisznym domu, dzieląc pokój najlepiej ze Stefanem Niesiołowskim." -  pisze Tadeusz Płużański, komentując ostatnie wynurzenia dziennikarzy i celebrytów na temat ew. rządów PiS.

Kazimierz Kutz przejęcie władzy przez PiS porównuje do przewrotu majowego i wieszczy stworzenie nad Wisłą katolickiego Talibanu.

Płużański zwraca uwagę na to co o Andrzeju Dudzie pisze "Gazeta Wyborcza".

"Taką nienawiść, takie hejterstwo wobec nowej głowy państwa uprawia gazeta z ul. Czerskiej. W bodaj każdym numerze kłamliwie wmawia prezydentowi słowa, których nigdy nie wypowiedział: te o Polsce w ruinie." - pisze Płużański na łamach "Super Express'u".

Kolejnym z dziennikarzy, którzy atakują PiS i nowego prezydenta jest Waldemar Kuczyński. Były polityk Unii Wolności twierdzi, że słowo "prezydent" nie przejdzie mu przez usta, kiedy będzie mówił o Andrzeju Dudzie.

"Jednak na order szczególnej głupoty zasłużył inny redaktor tego szmatławca - Wojciech Tochman, któremu PiS pachnie... Breivikiem." -  dodaje Płużański.

Do chóru lewackich krytyków opozycji dołączył dziennikarz TVN24, Jacek Pałasiński. Prawo i Sprawiedliwość porównał do... hitlerowców.

"Pałasiński rozwija swoje chore wywody, że w państwie PiS będzie się żyło jak w Chinach, Turcji czy na Węgrzech (czy naprawdę w tych trzech krajach rządzą faszyści?). Ale logiki po Pałasińskim trudno się spodziewać. Opluwa nawet defiladę na święto Wojska Polskiego" - pisze Płużański.

Autor "Bestii" znalazł jednak rozwiązanie, które pomoże wspomnianym dziennikarzom pozbyć się swoich problemów.

"Jeśli polska historia, polscy przywódcy i wybory Polaków wam się nie podobają, najlepiej po prostu wyjechać. Za granicą domy opieki są lepsze." - podsumowuje publicysta.

mly/se.pl

[fot. wPolityce.pl]

Warto poczytać

 1. 1270kijowniaij 25.04.2018

  Oto i są. To oni żerują na dramacie niepełnosprawnych...

  Jeszcze kilka godzin temu pisaliśmy, że w tym sporze dawno przestało chodzić o dobro niepełnosprawnych, a ktoś próbuje zbić na nim kapitał polityczny i pieniądze. Okazuje się, że nie trzeba było długo czekać na potwierdzenie naszych przypuszczeń.

 2. 1270twitterPOl 25.04.2018

  „Im zależy tylko na pieniądzach. Wykorzystują swoje niepełnosprawne dzieci”

  Za nami kolejne godziny protestu opiekunów dzieci niepełnosprawnych. Mimo szerokich propozycji ze strony rządu, protestujący nie zamierzają ustąpić. Jeszcze kilka dni temu zastanawialiśmy się kto im płaci

 3. 1270kodomi 20.04.2018

  Totalny odlot KOD. Zbierają relikwie od „obrońców demokracji”

  Jeszcze niedawno KOD miał mocarstwowe plany odbicia Polski z rąk „kaczystów"

 4. pomnik18042018 19.04.2018

  Amerykanie zlikwidują pomnik katyński? „Rosyjscy oligarchowie planują w tym miejscu zbudować hotel"

  Według przedstawiciela amerykańskiej Polonii, który wystąpił w programie Marcina Roli w telewizji wRealu24.pl, zagrożona jest przyszłość Pomnika Katyńskiego w Jersey City.

 5. 1270kaczynskiprezesnaczelnik 19.04.2018

  Znany polityk o Jarosławie Kaczyńskim: Jest jak Piłsudski!

  Naczelnik, Wódz, Marszałek. To tylko niektóre określenia, którymi politycy opozycji i nieprzychylni PiS dziennikarze nazywają prezesa partii rządzącej Jarosława Kaczyńskiego

 6. 1270pawlowiczkrystyna 19.04.2018

  Prof. Pawłowicz przesadziła? Obraża byłych prezydentów

  Krystyna Pawłowicz słynie z mocnych i kontrowersyjnych wypowiedzi

 7. 1270luck22yluck222 18.04.2018

  Wspaniała inicjatywa niepełnosprawnego Łukasza Warzechy

  Wydawałoby się, że w dzisiejszych czasach trudno o bezinteresowną pomoc, a z pewnością jeszcze trudniej oczekiwać jej od osób, które na co dzień same potrzebują pomocy. .

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook