Jedynie prawda jest ciekawa


Płużański: "Wywody Kutza to przykład obsesji starszego pana"

18.08.2015

"Taką nienawiść, takie hejterstwo wobec nowej głowy państwa uprawia gazeta z ul. Czerskiej."

"Wywody Kutza to przykład obsesji starszego pana. Pana, który najwyraźniej potrzebuje opieki w jakimś zacisznym domu, dzieląc pokój najlepiej ze Stefanem Niesiołowskim." -  pisze Tadeusz Płużański, komentując ostatnie wynurzenia dziennikarzy i celebrytów na temat ew. rządów PiS.

Kazimierz Kutz przejęcie władzy przez PiS porównuje do przewrotu majowego i wieszczy stworzenie nad Wisłą katolickiego Talibanu.

Płużański zwraca uwagę na to co o Andrzeju Dudzie pisze "Gazeta Wyborcza".

"Taką nienawiść, takie hejterstwo wobec nowej głowy państwa uprawia gazeta z ul. Czerskiej. W bodaj każdym numerze kłamliwie wmawia prezydentowi słowa, których nigdy nie wypowiedział: te o Polsce w ruinie." - pisze Płużański na łamach "Super Express'u".

Kolejnym z dziennikarzy, którzy atakują PiS i nowego prezydenta jest Waldemar Kuczyński. Były polityk Unii Wolności twierdzi, że słowo "prezydent" nie przejdzie mu przez usta, kiedy będzie mówił o Andrzeju Dudzie.

"Jednak na order szczególnej głupoty zasłużył inny redaktor tego szmatławca - Wojciech Tochman, któremu PiS pachnie... Breivikiem." -  dodaje Płużański.

Do chóru lewackich krytyków opozycji dołączył dziennikarz TVN24, Jacek Pałasiński. Prawo i Sprawiedliwość porównał do... hitlerowców.

"Pałasiński rozwija swoje chore wywody, że w państwie PiS będzie się żyło jak w Chinach, Turcji czy na Węgrzech (czy naprawdę w tych trzech krajach rządzą faszyści?). Ale logiki po Pałasińskim trudno się spodziewać. Opluwa nawet defiladę na święto Wojska Polskiego" - pisze Płużański.

Autor "Bestii" znalazł jednak rozwiązanie, które pomoże wspomnianym dziennikarzom pozbyć się swoich problemów.

"Jeśli polska historia, polscy przywódcy i wybory Polaków wam się nie podobają, najlepiej po prostu wyjechać. Za granicą domy opieki są lepsze." - podsumowuje publicysta.

mly/se.pl

[fot. wPolityce.pl]

Warto poczytać

 1. sleeping-giants-18072018 18.07.2018

  Zastraszali firmy bo chcieli zniszczyć prawicowe media. Działalność lewicowej grupy została zdemaskowana

  Prawicowy portal Daily Caller ujawnił tożsamość założyciela organizacji Sleeping Giants, zajmującej się zastraszaniem firm zamieszczających reklamy w prawicowych mediach. Okazało się, że jej założyciel, Matt Rivitz, sam jest pracownikiem przemysłu reklamowego

 2. 1270SZTUCZNEMIESKO 18.07.2018

  Zgroza. Już za kilka lat w restauracjach będziemy jeść sztuczne mięso

  Świat stanął na głowie. Choć tę tendencję obserwujemy na wielu płaszczyznach, to jednak ostatnie dokonania holenderskich naukowców napawają nas przerażeniem. Tamtejsza spółka zaprezentowała pierwszego hamburgera, do którego mięso wyprodukowano w laboratorium

 3. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 4. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 5. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 6. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 7. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 8. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook