Jedynie prawda jest ciekawa

Płużański: "Wywody Kutza to przykład obsesji starszego pana"

18.08.2015

"Taką nienawiść, takie hejterstwo wobec nowej głowy państwa uprawia gazeta z ul. Czerskiej."

"Wywody Kutza to przykład obsesji starszego pana. Pana, który najwyraźniej potrzebuje opieki w jakimś zacisznym domu, dzieląc pokój najlepiej ze Stefanem Niesiołowskim." -  pisze Tadeusz Płużański, komentując ostatnie wynurzenia dziennikarzy i celebrytów na temat ew. rządów PiS.

Kazimierz Kutz przejęcie władzy przez PiS porównuje do przewrotu majowego i wieszczy stworzenie nad Wisłą katolickiego Talibanu.

Płużański zwraca uwagę na to co o Andrzeju Dudzie pisze "Gazeta Wyborcza".

"Taką nienawiść, takie hejterstwo wobec nowej głowy państwa uprawia gazeta z ul. Czerskiej. W bodaj każdym numerze kłamliwie wmawia prezydentowi słowa, których nigdy nie wypowiedział: te o Polsce w ruinie." - pisze Płużański na łamach "Super Express'u".

Kolejnym z dziennikarzy, którzy atakują PiS i nowego prezydenta jest Waldemar Kuczyński. Były polityk Unii Wolności twierdzi, że słowo "prezydent" nie przejdzie mu przez usta, kiedy będzie mówił o Andrzeju Dudzie.

"Jednak na order szczególnej głupoty zasłużył inny redaktor tego szmatławca - Wojciech Tochman, któremu PiS pachnie... Breivikiem." -  dodaje Płużański.

Do chóru lewackich krytyków opozycji dołączył dziennikarz TVN24, Jacek Pałasiński. Prawo i Sprawiedliwość porównał do... hitlerowców.

"Pałasiński rozwija swoje chore wywody, że w państwie PiS będzie się żyło jak w Chinach, Turcji czy na Węgrzech (czy naprawdę w tych trzech krajach rządzą faszyści?). Ale logiki po Pałasińskim trudno się spodziewać. Opluwa nawet defiladę na święto Wojska Polskiego" - pisze Płużański.

Autor "Bestii" znalazł jednak rozwiązanie, które pomoże wspomnianym dziennikarzom pozbyć się swoich problemów.

"Jeśli polska historia, polscy przywódcy i wybory Polaków wam się nie podobają, najlepiej po prostu wyjechać. Za granicą domy opieki są lepsze." - podsumowuje publicysta.

mly/se.pl

[fot. wPolityce.pl]

Warto poczytać

 1. Orbanwiki 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 2. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 3. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 4. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 5. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 6. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 7. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook