Jedynie prawda jest ciekawa


Brudziński: Tarcia w PO są wygodne dla Kopacz

13.08.2015

Widzimy wewnętrzne napięcia, które dla Ewy Kopacz są wygodne, bo wystawia osoby, które nie mają umocowania w partii, w przeciwieństwie do „baronów” , i w niczym nie zagrożą jej pozycji - wyjaśnia Joachim Brudziński, przewodniczący Komitetu Wykonawczego Prawa I Sprawiedliwości na łamach „Naszego Dziennika”.

Jak wyjaśnia Brudziński, Ewa Kopacz wciąż nie ma takiej pozycji jaką posiadał Donald Tusk.

- W Platformie nie ma żadnego spoiwa ideologicznego. Jedyne, co ich cementowało przez ostatnie lata, to strach przed Donaldem Tuskiem i wysokie sondaże. Gdy Donald Tusk objął stanowisko w Brukseli, a sondaże lecą na łeb, na szyję, politycy PO pokazują swoje prawdziwe oblicze: atakują się nawzajem, wyciągają brudy - wyjaśnia Brudziński i dodaje, że działania Kopacz wywołują awantury w jej partii.

- „Doły” się burzą, a wyborcy Platformy kompletnie nie rozumieją z jakiej racji mają głosować na Giertycha czy Kamińskiego - zauważa poseł PiS.

Z kolei komentując przetaczające się przez media spekulacje dotyczące miejsc na listach dla poszczególnych polityków Brudziński zadaje pytanie:

„Czy tak naprawdę Polaków interesują listy wyborcze PO, kto będzie jedynką czy dwójką. Jakie to ma znaczenie dla emeryta, dla człowieka chorego, który nie może dostać się do lekarza. Czy awantury w Platformie interesują młodych ludzi bez pracy albo zatrudnionych na umowy śmieciowe? Polacy mają zupełnie inne problemy.”

Tymczasem jak wyjaśnia przewodniczący Komitetu Wykonawczego listy wyborcze PiS będą gotowe 20 sierpnia.

mmil/Nasz Dziennik

[Fot. YouTube]

Warto poczytać

 1. trwam23012018 23.01.2018

  Oj. Rydzyk i dwa samochody od bezdomnego. Skandal... czy manipulacja, na którą daliście się nabrać?

  „Ojciec Tadeusz Rydzyk dostał dwa samochody od bezdomnego”. Taki temat od dwóch dni przewija się przez wszystkie media, które ironizują z duchownego i szydzą z rzekomego prezentu. Jak to możliwe, żeby bezdomny miał dwa samochody?

 2. Orbanwiki 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 3. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 4. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 5. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 6. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 7. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 8. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook