Jedynie prawda jest ciekawa

Brudziński: Tarcia w PO są wygodne dla Kopacz

13.08.2015

Widzimy wewnętrzne napięcia, które dla Ewy Kopacz są wygodne, bo wystawia osoby, które nie mają umocowania w partii, w przeciwieństwie do „baronów” , i w niczym nie zagrożą jej pozycji - wyjaśnia Joachim Brudziński, przewodniczący Komitetu Wykonawczego Prawa I Sprawiedliwości na łamach „Naszego Dziennika”.

Jak wyjaśnia Brudziński, Ewa Kopacz wciąż nie ma takiej pozycji jaką posiadał Donald Tusk.

- W Platformie nie ma żadnego spoiwa ideologicznego. Jedyne, co ich cementowało przez ostatnie lata, to strach przed Donaldem Tuskiem i wysokie sondaże. Gdy Donald Tusk objął stanowisko w Brukseli, a sondaże lecą na łeb, na szyję, politycy PO pokazują swoje prawdziwe oblicze: atakują się nawzajem, wyciągają brudy - wyjaśnia Brudziński i dodaje, że działania Kopacz wywołują awantury w jej partii.

- „Doły” się burzą, a wyborcy Platformy kompletnie nie rozumieją z jakiej racji mają głosować na Giertycha czy Kamińskiego - zauważa poseł PiS.

Z kolei komentując przetaczające się przez media spekulacje dotyczące miejsc na listach dla poszczególnych polityków Brudziński zadaje pytanie:

„Czy tak naprawdę Polaków interesują listy wyborcze PO, kto będzie jedynką czy dwójką. Jakie to ma znaczenie dla emeryta, dla człowieka chorego, który nie może dostać się do lekarza. Czy awantury w Platformie interesują młodych ludzi bez pracy albo zatrudnionych na umowy śmieciowe? Polacy mają zupełnie inne problemy.”

Tymczasem jak wyjaśnia przewodniczący Komitetu Wykonawczego listy wyborcze PiS będą gotowe 20 sierpnia.

mmil/Nasz Dziennik

[Fot. YouTube]

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook