Jedynie prawda jest ciekawa


Brudziński: „Krul Europy” wysiada w prokuraturze

19.04.2017

„Prawdziwi Mężowie Stanu w naszej historii wysiadali z pociągów na przystanku Niepodległość. KrulEuropy wysiada na przystanku prokuratura” - skomentował na Twitterze przyjazd Donalda Tuska do Warszawy na przesłuchanie w prokuraturze wicemarszałek Sejmu Joachim Brudziński.

Na Twitterze wielu komentatorów, zarówno polityków jak i dziennikarzy, odniosło się do dzisiejszego przyjazdu do Warszawy Donalda Tuska. 

„No tak #Krul to liberał, stawiał na OLT Ekspress, ale (jak to u gdańskich liberałów-aferałów) OLT padło i chłopina musi tłuc się Pendolino” – ironizował Brudziński. 

Inny polityk, poseł Kukiz'15 Adam Andruszkiewicz ocenił sceny odgrywające się na Dworcu Centralnym w Warszawie jako „kaberet”. 

„Darmowy kabaret na dworcu centralnym w Stolicy. Jednak nie polecam, ponoć nudny i niskich lotów” - czytamy we wpisie. 

Publicysta tygodnika „wSieci” i portalu wPolityce.pl Krzysztof Feusette zauważył z kolei: „Gdyby Donald Tusk nie chciał awantury na Centralnym, przyjechałby samochodem. Oczywista oczywistość”. I dodał z humorem: „Śpiewać "sto lat" człowiekowi przed spotkaniem z prokuratorem, to trzeba nie mieć serca”. 

Wicemarszałek Senatu Adam Bielan zauważył, że przyjazd Tuska do Warszawy odbył się w bliskości... 100 rocznicy przyjazdy do Piotrogrodu założyciela bolszewizmu.

„Gratulacje dla Donalda Tuska za happening na stulecie przyjazdu Lenina do Piotrogrodu Czerwone karteczki to strzał w dziesiątkę” - ocenił Bielan. 

Warto też odnotować mizerną próbę odpowiedzi posła Platformy Obywatelskiej Michała Szczerby. 

„Demokracja się wali a wy komentujecie kolor kartki Przystanek Europa. Czerwona kartka jest dla Państwo PiS” - napisał pełen oburzenia na Twitterze. 

„Nadzieja jest w Europie!” - dodał Szczerba. 


ak/Twitter 

[fot. PAP/Bartłomiej Zborowski/Twitter]

Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 3. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 4. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 5. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 6. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

 7. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook