Jedynie prawda jest ciekawa

Bazelak: Zamknijmy usta komunistycznym krzykaczom!

09.12.2015

Znany strongman ostro o Platformie Obywatelskiej.

"W ostatnich dniach obserwujemy żenujący spektakl, jaki zafundowali nam przedstawiciele liberalnej lewicy. Posłowie Nowoczesnej, PO i PSL-u, wraz ze wspierającymi ich reżimowymi mediami, bezustannie atakują nowy, prawicowy rząd Rzeczypospolitej i Prezydenta Andrzeja Dudę." - pisze znany strongman Kamil Bazelak na swoim blogu.

"W mediach serwują nam stek kłamstw i jadu powtarzanego przez reżimowych dziennikarzy, a także ekspertów komunistycznych i polityków rodem z sierpa i młota." - dodaje.

Znany z ostrych opinii politycznych Bazelak nie ukrywa, że nie dał się oszukać mainstreamowym mediom ws. Trybunału Konstytucyjnego.

"Jeżeli ktokolwiek dokonał, jakiegokolwiek zamachu to była nią Platforma Obywatelska, która obsadziła Trybunał Konstytucyjny swoimi własnymi ludźmi, w tym komunistami, jak sędzia Rzepliński, czy politykami PO, jak Kieres. W Trybunale brakuje równowagi, a zdominowanie go przez Platformę Obywatelską miało na celu torpedowanie ustaw przyjmowanych przez rząd Prawa i Sprawiedliwości." - pisze Bazelak.

Kamil Bazelak przypomina też o tym jak Platforma Obywatelska pompowała zaprzyjaźnione media publicznymi pieniędzmi.

"Przez tylko 4 lata (2010-2014) niszczenia Polski, Platforma Obywatelska przelała na konta różnych podmiotów reprezentujących TVN, Polsat, Gazetę Wyborczą, Newsweek kwotę 260 mln złotych. Dlatego takim wielkim orędownikiem byłego rządu, jest między innymi Adam Michnik, Tomasz Lis, Piotr Kraśko, Jacek Żakowski, Monika Olejnik i wielu, wielu innych." - czytamy na blogu zawodnika mma.

Zdaniem Bazelaka, nie należy zapominać o 8 latach rządów PO i mówi wprost o tym w jaki sposób ten okres rozliczyć.

"Trzeba zacząć rozliczać wszystkie rządowe afery koalicji PO-PSL, które zostały zamiecione pod dywan. Miejscem dla wielu do dzisiaj całkowicie bezkarnych polityków reprezentujących PO jest pobyt w całkowitym odosobnieniu. Takie podejście, skutecznie zamknie usta komunistycznym krzykaczom i awanturnikom, którzy mają brud za swoimi paznokciami. Czas zacząć robić porządek w Rzeczypospolitej Polskiej, nie zważając na krzyki komunistów, kłamców i złodziei." - pisze Bazelak.

mly/http://www.kamilbazelak.pl

fot. [YouTube]

 

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook