Jedynie prawda jest ciekawa


Bazelak: trwa wojna, jak podczas komunizmu

06.11.2014

Kamil Bazelak, znany z ciętych ripost i komentarzy polski strongman, ostatni tekst poświęca walce z Kościołem. W jego ocenie widać, że nienawiść do krzyża widoczna w PRL-u jest aktualnym problemem.

„Kościół w Polsce nigdy za PRL-u nie ugiął się przed komunistyczną władzą. Nie ugiął się również, w tak zwanej demokracji europejskiej pod obecnymi naciskami homolobby, postkomunistów i neokomunistów, którzy za pośrednictwem środków masowego przekazu, takim jak gazety typu „Newsweek”, „Gazeta Wyborcza”, a także Internetu i mainstreamowej telewizji TVP i TVN, chcą przekształcić cały nasz system społeczny na wzorzec swoich liberalnych prohomoseksualnych dążeń i zachowań” - pisze Kamil Bazelak.

I wraca do realiów z czasów komuny. „Podczas głębokiego komunizmu, za czasów rządów PZPR, Kościół był wrogiem numer 1 dla polskich i sowieckich komunistów. Dlatego UB zakładała księżom teczki, podsłuchiwała ich, próbowała zdyskredytować, dokonywała bezpodstawnych aresztowań i mordowała. Na swoim koncie ubecy mają morderstwa dokonane między innymi na księdzu Jerzym Popiełuszko, ks. Stefanie Niedzielaku, ks. Stanisławie Suchowolcu, ks. Sylwesterze Zychu” - pisze sportowiec.

Dodaje, że „dzisiaj dzieje się to samo, co podczas komunizmu”. „Księża są bici, zastraszani, dyskredytowani w mediach sterowanych przez postkomunistów. Ataki na chrześcijan, na Kościoły to codzienność w polskich mediach maintreamowych. W atakach na Boga i Jego Syna Jezusa Chrystusa nie ustają również politycy z ugrupowań SLD, Twój Ruch i Platforma Obywatelska” - zaznacza Bazelak.

I dodaje, że Krzyż i dziś jest „powodem do ogromnej nienawiści”. „Krzyże są usuwane z przestrzeni publicznej, chrześcijanie znieważani słowami nienawiści i publicznymi spektaklami obrażającymi uczucia religijne” - tłumaczy.

Dodaje, że „trwa wojna, taka sama jak podczas komunizmu”. „Wrogowie naszej Ojczyzny i chrześcijaństwa, kontynuatorzy rządów totalitarnych, propagatorzy homoseksualizmu i pedofilii chcą zniszczyć wiarę w Boga, kościoły, ludzi wierzących i wszelkie symbole religijne” - dodaje.

I apeluje: „Stańmy do walki z podniesionymi głowami i nie dajmy deptać naszej wiary”. „Zacznijmy od wyborów samorządowych, gdzie możemy i musimy oddać nasze głosy wybierając zjednoczoną prawicę, czyli PIS, Polskę Razem Jarosława Gowina i Solidarną Polskę. Po wyborach trzeba ruszyć do walki depcząc wszelkie antywartości, jakie się usiłuje nam narzucić. Jesteśmy Polakami i chrześcijanami. Udowodnijmy to!” - wzywa Bazelak.

Swój tekst kończy wezwaniem: „Tak nam dopomóż Bóg”.

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. 1270lisior 23.03.2018

  Tomasz Lis odleciał – wieszczy koniec „dobrej zmiany” i namawia do buntu

  Wystarczy spojrzeć na twitterowy profil Tomasza Lisa, na którym redaktor naczelny Newsweeka, jak dziecko emocjonuje się „ustępstwami: PiS-u i zachęca do walki.

 2. trisomia2122032018 22.03.2018

  ONZ i Human Rights Watch nawołują do zabijania dzieci. Dlaczego?

  Kolejna kompromitacja organizacji pozarządowych zajmujących się prawami człowieka. Chcą chronić tylko wybranych

 3. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 4. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 5. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 6. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 7. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook