Jedynie prawda jest ciekawa


Bazelak: trwa wojna, jak podczas komunizmu

06.11.2014

Kamil Bazelak, znany z ciętych ripost i komentarzy polski strongman, ostatni tekst poświęca walce z Kościołem. W jego ocenie widać, że nienawiść do krzyża widoczna w PRL-u jest aktualnym problemem.

„Kościół w Polsce nigdy za PRL-u nie ugiął się przed komunistyczną władzą. Nie ugiął się również, w tak zwanej demokracji europejskiej pod obecnymi naciskami homolobby, postkomunistów i neokomunistów, którzy za pośrednictwem środków masowego przekazu, takim jak gazety typu „Newsweek”, „Gazeta Wyborcza”, a także Internetu i mainstreamowej telewizji TVP i TVN, chcą przekształcić cały nasz system społeczny na wzorzec swoich liberalnych prohomoseksualnych dążeń i zachowań” - pisze Kamil Bazelak.

I wraca do realiów z czasów komuny. „Podczas głębokiego komunizmu, za czasów rządów PZPR, Kościół był wrogiem numer 1 dla polskich i sowieckich komunistów. Dlatego UB zakładała księżom teczki, podsłuchiwała ich, próbowała zdyskredytować, dokonywała bezpodstawnych aresztowań i mordowała. Na swoim koncie ubecy mają morderstwa dokonane między innymi na księdzu Jerzym Popiełuszko, ks. Stefanie Niedzielaku, ks. Stanisławie Suchowolcu, ks. Sylwesterze Zychu” - pisze sportowiec.

Dodaje, że „dzisiaj dzieje się to samo, co podczas komunizmu”. „Księża są bici, zastraszani, dyskredytowani w mediach sterowanych przez postkomunistów. Ataki na chrześcijan, na Kościoły to codzienność w polskich mediach maintreamowych. W atakach na Boga i Jego Syna Jezusa Chrystusa nie ustają również politycy z ugrupowań SLD, Twój Ruch i Platforma Obywatelska” - zaznacza Bazelak.

I dodaje, że Krzyż i dziś jest „powodem do ogromnej nienawiści”. „Krzyże są usuwane z przestrzeni publicznej, chrześcijanie znieważani słowami nienawiści i publicznymi spektaklami obrażającymi uczucia religijne” - tłumaczy.

Dodaje, że „trwa wojna, taka sama jak podczas komunizmu”. „Wrogowie naszej Ojczyzny i chrześcijaństwa, kontynuatorzy rządów totalitarnych, propagatorzy homoseksualizmu i pedofilii chcą zniszczyć wiarę w Boga, kościoły, ludzi wierzących i wszelkie symbole religijne” - dodaje.

I apeluje: „Stańmy do walki z podniesionymi głowami i nie dajmy deptać naszej wiary”. „Zacznijmy od wyborów samorządowych, gdzie możemy i musimy oddać nasze głosy wybierając zjednoczoną prawicę, czyli PIS, Polskę Razem Jarosława Gowina i Solidarną Polskę. Po wyborach trzeba ruszyć do walki depcząc wszelkie antywartości, jakie się usiłuje nam narzucić. Jesteśmy Polakami i chrześcijanami. Udowodnijmy to!” - wzywa Bazelak.

Swój tekst kończy wezwaniem: „Tak nam dopomóż Bóg”.

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 3. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 4. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 5. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 6. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 7. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

 8. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook