Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Bazelak: To państwo jest chore

27.10.2014

Polski sportowiec, znany z ciętych komentarzy i celnych ripost, Kamil Bazelak tym razem pisze o polskiej lewicy. Jego zdaniem jest ona niereformowalna.

„Ludzi lewicy (SLD, Twój Ruch) się nie zmieni, podobnie jak ich chorego światopoglądu. Zawsze będą twardo i nieustępliwie atakować wartości, jakimi kierują się chrześcijanie. Bóg dla nich to mit, chrześcijanie zaś to głupcy, którzy w niego wierzą. Piewcy takich antywartości, są z reguły ludźmi mocno zdemoralizowanymi, dla których ideologia gender – pedoflia, homoseksualizm, tranwestytyzm, zabijanie nienarodzonych dzieci, eutanazja chorych, ingerencja in vitro to są wzniosłe ideały” - pisze Bazelak na swojej stronie internetowej. Dodaje, że „taka jest cała lewica w Polsce i większość zwolenników Platformy Obywatelskiej”.

Strongman zaznacza, że „to państwo jest chore, co ma wyraz w polityce rządu i okradaniu i oszukiwaniu obywateli RP, począwszy od kwestii podatków, ZUS-u, niszczeniu rodziny, atakowaniu Kościoła, wprowadzaniu pedofilii do szkół pod pretekstem gender czy ignorowaniu problemu, z jakim borykają się polscy emigranci w Niemczech, gdzie polskim rodzinom zabiera się dzieci”.

„Jest cały szereg podobnych spraw, o których można pisać całymi godzinami. Jaki to ma jednak sens? Ludzi skażonych dewiacjami i antyklerykalizmem się nie zmieni. Dlatego należy ich zostawić samym sobie. Życie ich rozliczy, z tego kim byli i jacy byli…” - przekonuje Bazelak.

ez
[Fot. PAP/EPA]

Słowa kluczowe:

Polska

,

polityka

,

media

,

rząd

CS143fotMINI

Czas Stefczyka 143/2017

PDF (5,50 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook