Jedynie prawda jest ciekawa

Bazelak: Prawdziwi Polacy wyszli na ulice

15.12.2014

„Ludzie wyrazili swój sprzeciw przeciwko zamordyzmowi, fałszerstwom wyborczym”.

Kamil Bazelak, sportowiec znany z ciętych komentarzy, komentuje Marsz, jaki 13 grudnia przeszedł ulicami Warszawy. Strongman informuje, że był wśród tłumu Polaków, którzy wzięli udział w pochodzie.

„Byłem tam (na marszu – red.) wraz ze stowarzyszeniem Solidarni 2010. Około 100 tysięcy osób przeszło w pokojowej manifestacji przeciwko dyktaturze Platformy Obywatelskiej. Ludzie nieśli flagi, sztandary, biało- czerwone róże. Byli to prawdziwi patrioci i chrześcijanie, ludzie kierujący się określonym systemem wartości, wyrażający swój sprzeciw przeciwko zamordyzmowi, fałszerstwom wyborczym i prześladowaniu niezależnych dziennikarzy” - tłumaczy sportowiec.

Dodaje, że „idąc wśród biało-czerwonych flag, niosąc w ręku róże czuł się dumny z tego, że jest Polakiem!” „Emocje,które się wtedy czuje są nie do opisania. Świadomość własnej tożsamości narodowej, głęboki patriotyzm i miłość do Boga wydzierają się człowiekowi z piersi. Prawdziwi Polacy wyszli na ulice Warszawy i pokazali dyktaturze Platformy Obywatelskiej i PSL, a także reżimowym mediom prawdziwą klasę polskich patriotów” - wskazuje strongman.

Swój tekst kończy odezwą: „Cześć i chwała wszystkim bohaterom, którzy ginęli za naszą Ojczyznę!”

ez
[Fot. wPolityce.pl]

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook