Jedynie prawda jest ciekawa


Bazelak: potrzebny globalny bojkot antypolskiego dziadostwa

08.10.2014

„Ciekawe kiedy nadejdzie czas na promocję zoofilii i nekrofilii? Pozostałe zboczenia, już są tematami debaty publicznej”.

Kamil Bazelak, strongman celnie oceniający polskie życie publiczne, jest zniesmaczony próbą rozpoczęcia dyskusji o legalizacji kazirodztwa w Polsce. „Pełnomocniczka rządu ds. równego traktowania prof. Małgorzata Fuszara i były już poseł Twojego Ruchu profesor Jan Hartman promują w Polsce kazirodztwo, chcą debaty publicznej na ten temat” - zaznacza, odnosząc się do ostatnich wypowiedzi wymienionych polityków.

Zdaniem sportowca tacy ludzie nie powinni zajmować publicznych stanowisk. „Tacy ludzie, jak ta wyżej wymieniona pseudoprofesorska para miłośników dewiacji, nie powinni sprawować żadnych publicznych stanowisk. W normalnym, chrześcijańskim i praworządnym kraju, takie amoralne indywidua powinna spotkać dożywotnia banicja z życia publicznego” - tłumaczy. Dodaje, że „nie interesuje go to, na jakiego członka swojej rodziny Jan Hartman ma ochotę, trzeba działać zdecydowanie i pociągnąć go do odpowiedzialności karnej, zanim ten dewiant zrobi komuś krzywdę”.

Bazelak dramatycznie pyta: „co się w tym kraju wyprawia?” „SLD, Twój Ruch wraz z Platformą Obywatelską chcą seksualizacji naszych dzieci. Te ugrupowania polityczne oficjalnie wsparły pedofilię, stając w opozycji do inicjatywy społecznej, jaką jest akcja STOP PEDOFILII. Politycy z tych partii promują homozwiązki, chcą legalizacji takich aspołecznych struktur. Za wszelką cenę chcą też doprowadzić do zniszczenia normalnej rodziny, wprowadzając możliwość adopcji dzieci przez homoseksualistów” - tłumaczy sportowiec.

Dodaje, że „potrzebny jest globalny bojkot tego antypolskiego dziadostwa, kilkusettysięczne manifestacje, podobne jak ostatnio we Francji, gdzie na ulicę wyszło pół miliona ludzi”. „To jedyna droga, aby zrobić z tym porządek” - tłumaczy.

Swój tekst kończy pytaniem: „Ciekawe kiedy nadejdzie czas na promocję zoofilii i nekrofilii? Pozostałe zboczenia, już są tematami debaty publicznej”.

„W takiej to, oto Polsce żyjemy…” - kwituje.

ez
[Fot. PAP/Radek Pietruszka]

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook