Jedynie prawda jest ciekawa

Bazelak: Polacy, obudźcie się!

28.12.2015

"Trwa wojna domowa rozpętana przez lewactwo! Celem jest destrukcja patriotyzmu".

Kamil Bazelak, strongman chętnie komentujący życie publiczne, punktuje media. "Nie oglądam TVN, Polsatu, Superstacji i TVP. Nie czytam Gazety Wyborczej, Newsweeka i portali ONET, WIRTUALNA POLSKA (WP)" - pisze na swojej stronie. I dodaje: "To antypolskie, antypatriotyczne i antychrześcijańskie media, które sączą jad i kłamstwo przez 24 godziny na dobę".

"Mainstream atakuje i dyskredytuje prezydenta Andrzeja Dudę, dezawuuje demokratycznie wybrany rząd i większość parlamentarną, która usiłuje dokonać naprawy Rzeczypospolitej. Opozycja finansowana przez banki i postkomunistów, wspierana przez służby specjalne WSI i reżimowe media, próbuje dokonać zamachu stanu. Rozmaici kolaboranci typu Radosława Sikorskiego, Ryszarda Petru, Tomasza Lisa i Grzegorza Schetyny sprzedają naszą Ojczyznę i szukają poparcia u zachodnich liberałów zainteresowanych poddaństwem Polski i niszczeniem naszego kraju" - dodaje Bazelak.

I jednoznacznie ocenia sytuację: "Trwa wojna domowa rozpętana przez lewactwo! Celem jest destrukcja patriotyzmu i chrześcijaństwa!"

Sportowiec apeluje do Polaków: "Niech nasze społeczeństwo się w końcu obudzi, zanim nie będzie za późno. Lewacy są gotowi na każdą zdradę. Dążą do tego, aby niemieckie czołgi ponownie wjechały do Polski, jak w 1939 roku, gdyż dzięki interwencji Republiki Federalnej Niemiec, Platforma Obywatelska i Nowoczesna uzyskają bezwzględną władzę. To jawna zdrada Polski!"

"Każdy z tych zdrajców naszego kraju powinien stanąć przed sądem. Podczas II wojny światowej, taki rodzaj kolaboracji karany był przez Związek Walki Zbrojnej śmiercią. W dzisiejszych czasach, musimy zrobić wszystko, aby zdrajcy Ojczyzny ponieśli adekwatną do obecnych realiów karę" - tłumaczy Bazelak.
Dodaje, że rząd winien jak najszybciej naprawić „zdegenerowany” system władzy ustawodawczej i sądowniczej.

"Dzisiejsza Polska „nierządem stoi”, a celem patriotów jest odbudowa Rzeczypospolitej, wzmocnienie jej znaczenia militarnego, poprawa sytuacji gospodarczej i społecznej, a także zmiany w przekazie medialnym. Trzeba jak najszybciej wziąć się do pracy i rozliczać wszystkich zdrajców, kolaborantów działających na szkodę Rzeczypospolitej Polskiej" - punktuje Kamil Bazelak.

ez
[Fot. Youtube.pl]
CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook