Jedynie prawda jest ciekawa

Bazelak o Godsonie: "Okazał się Pan hipokrytą"

26.06.2014

Znany strongman i zawodnik MMA Kamil Bazelak napisał, co sądzi o pośle Polski Razem Johnie Godsonie, który poparł "antypolski i antychrześcijański rząd".

Sportowiec komentuje na swoim blogu bieżące wydarzenia polityczne i kulturalne. Niedawno odniósł się m.in. do skandalicznego spektaklu Golgota Picnic, czy też do głośnej sprawy wyroków za zakłócenie wykładu majora Zygmunta Baumana. Teraz skupił się na wynikach głosowania wotum zaufania dla rządu Donalda Tuska.

Kamil Bazelak szczególnie skrytykował posła Johna Godsona, który mimo tego, że jest w opozycji, zagłosował jak parlamentarzyści koalicji. Zarzucił mu, że poparł rząd, który jest antypolską formacją.

- Panie John Abraham Godson straciłem do Pana całkowicie szacunek. Okazał się Pan hipokrytą, który popiera antypolski i antychrześcijański rząd. Rząd Platformy Anty-obywatelskiej jest zginilizną najgorszego rodzaju, przy którym nawet rząd Millera to były niewinne owieczki. Korupcja, nepotyzm, kolesiostwo, przestępstwa, ręczne sterowanie prokuraturą i ABW, wspieranie Gender i homoseksualizmu, popieranie bluźnierczych i antychrześcijańskich spektakli „Golgota Picnic” kpiących z Jezusa. Kim Pan się stał Panie Godson? Dlaczego Pan tak nisko upadł, że identyfikować się Pan musi z tą antypolską formacją niszczącą nasz kraj! - pisze strongman.

Potem zarzucił pastorowi, że wbrew temu co mówi, postąpił wbrew ideałom chrześcijańskim.

- Przykre jest to, że człowiek który powołuje się na słowo Boże, tak mało ma wspólnego z Jezusem i wartościami, jakimi on się kierował. Dla mnie i dla wielu moich znajomych jest Pan zaprzeczeniem wszelkich ideałów chrześcijańskich! Powinien się Pan wstydzić tego, że popiera Pan antyludzką i antyklerykalną grupę ludzi trzymających władzę. Pewnie zamysłem Pana jest powrót w szeregi PO i dorwanie się do koryta! Na pewno wyborcy przy kolejnych wyborach parlamentarnych Pana adekwatnie z tego wszystkiego rozliczą - zakończył Kamil Bazelak 

[Fot. kamilbazelak.pl] 

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook