Jedynie prawda jest ciekawa

Bazelak: Niesiołowski to zdegenerowany alkoholik

29.10.2014

Kamil Bazelak nie przebiera w słowach. Jednak trudno się dziwić, ponieważ znany z ciętych komentarzy polski strongman tym razem komentuje ostatnią skandaliczną wypowiedź Stefana Niesiołowskiego.

Stefan Niesiołowski, poseł PO, szef sejmowej komisji obrony narodowej, zaatakował niezależnych dziennikarzy nazywając ich 'PiS-owskimi śmieciami'. Mowa nienawiści, czerwone pieniactwo i trywializm tego człowieka przekroczyły wszelkie granice ludzkiej przyzwoitości” - wskazuje Bazelak.

Dodaje, że „niektórzy ludzie zastanawiają się pewnie, co się dzieje z głową profesora muchologii Niesiołowskiego?” „To jakieś zaburzenia natury psychiatrycznej, czy też zwykła niczym nieuzasadniona nienawiść do opozycji, którą przecież zdradził w czasach PRL?” - zastanawia się sportowiec.

Podkreśla, że „sprawa jest o wiele bardziej prosta, niż komukolwiek się wydaje”. „Stefan Niesiołowski to zdegenerowany alkoholik, po licznych kuracjach odwykowych. Jego mózg nie pracuje już normalnie, gdyż komórki nerwowe, są w fazie totalnej destrukcji, wynikającej z wieloletniego nadużywania alkoholu” - tłumaczy.

Skąd Bazelak wie, że Niesiołowski jest alkoholikiem? „Miałem wiele lat temu przyjemność poznania pewnego oficera Wojska Polskiego – członka Solidarności za czasów PRL, majora Jerzego Bąka (późniejszego podpułkownika), który służył w łączności w Sieradzu. Major Bąk jeździł często razem z Niesiołowskim na polowania. To co mi opowiadał na temat wulgarności i demoralizacji Niesiołowskiego, nadawało by się na książkę sensacyjną” - relacjonuje sportowiec.

Dodaje, że „od niego wie, że Niesiołowski wielokrotnie bywał pacjentem kliniki odwykowej”. „To cała smutna prawda o Stefanie Niesiołowskim, który na co dzień miota się w bezsilnej wściekłości do świata, obraża ludzi, krzyczy o braku tolerancji, a sam w środku jest pusty i sfrustrowany swoim życiowym nieudacznictwem i alkoholizmem. Snobizm, lewactwo, demoralizacja, brak uczuć wyższych to wartości nadrzędne Niesiołowskiego. Ktoś taki jak on powinien odejść z polityki. Przynosi tylko wstyd!” - kończy Kamil Bazelak.

TK
[Fot. Youtube.pl]

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook