Jedynie prawda jest ciekawa


Bazelak: Niebawem świat spłynie krwią

11.02.2016

Strongman ostrzega przed islamską imigracją do Europy.

„Islamscy imigranci masowo zalewają kraje Europy niosąc za sobą chaos, zniszczenie, gwałty, pobicia i rozboje. Ludzie są terroryzowani. Istnieją dzielnice i miasta europejskie, gdzie normalni obywatele boją się wychodzić na ulice. To jest wojna totalna, której fale zataczają coraz szersze kręgi” - pisze na swojej stronie internetowej Kamil Bazelak.

Znany strongman i zawodnik MMA jest przeciwnikiem nielegalnej imigracji z państw muzułmańskich. Bazelak przypomina wydarzenia z Wiednia, gdzie azylant zgwałcił małego chłopca.

„Czy tego samego chcemy w Polsce? Czy pozwolimy na to, aby imigranci gwałcili nasze dzieci i kobiety?” - pyta Bazelak.

Strongman nawołuje Polaków do wyjścia na ulice i obronę swojego kraju.

„Nie pozwólmy na to! Wychodźmy na ulice, demonstrujmy, pokazujmy nasze zaangażowanie w walce o chrześcijańską Polskę! Walczmy o nasz kraj! Nie pozwólmy na napływ imigrantów do Polski. Każdy Polak ma święte prawo i obowiązek, aby bronić własnego kraju, swojego własnego domu i mienia przed hordami dzikich muzułmanów i idących wśród nich terrorystów” - pisze.

„To nie jest żadna mowa nienawiści, ale nasza powinność wobec Boga, naszej Ojczyzny i bohaterów, którzy ginęli za nasz kraj” - dodaje.

Kamil Bazelak przypomina wszystkie przepowiednie mówiące o wojnie religijnej, która ma wstrząsnąć Europą i pisze:

„Widzimy, co się dzieje w całej Europie. Niebawem świat, który znamy spłynie krwią za sprawą napływających imigrantów, których ilość na wiosnę się zdecydowanie zwielokrotni. Przyjdą ich miliony. Zachodnia Europa świadomie wyzbyła się wszelkich wartości, niszcząc chrześcijaństwo, promując i wprowadzając dyktat powszechnego lewactwa, dlatego też, nie jest w stanie sobie w żaden sposób poradzić z fanatycznymi islamistami” - twierdzi Bazelak i pisze o nadziei jakiej Polska powinna szukać w wierze.

„Dla chrześcijańskiej Polski jest jednak nadzieja. Święta Faustyna Kowalska usłyszała od Jezusa: 'Polskę szczególnie umiłowałem, a jeśli posłuszna będzie mojej woli, wywyższę ja w potędze i świętości. Z niej wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne przyjście Moje.' (Dz.1732)”

mly/kamilbazelak.pl

fot. [YouTube]

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook