Jedynie prawda jest ciekawa

Bazelak: Polska sprzedana Niemcom

19.04.2016

"Obudziliśmy się w kraju, który nie należy już praktycznie do nas".

Znany strongman i zawodnik MMA Kamil Bazelak zdecydowanie atakuje Niemców, wskazując ważne problemy, które dotykają Polski w związku z sąsiedztwem Republiki Federalnej Niemiec.

„Niemieccy socjaldemokraci z SDP żądają liberalizacji aborcji w naszym kraju i dopuszczenia oficjalnego zabijania nienarodzonych dzieci. Faszysta Martin Schulz bezustannie atakuje polskich patriotów. Jesteśmy bezustannie bombardowani i szykanowani przez niemieckie media. Polska została już niemal całkowicie sprzedana Niemcom” - pisze Bazelak.

Jego zdaniem Polska nie należy już do Polaków. Zwraca uwagę na zawłaszczenie rynku mediów przez koncerny niemieckie i potrzebę wspierania mediów rodzimych.

„Obudziliśmy się w kraju, który nie należy już praktycznie do nas. Niemieckie strefy wpływów nie mają końca. Lista mediów niemieckich w Polsce kreujących naszą rzeczywistość jest nieskończona, ale nie każdy Polak jest tego świadomy.
Obudźmy się i wyzwólmy się spod tego nazistowskiego jarzma! Postawmy na polskie media” - czytamy na stronie KamilBazelak.pl

Strongman przypomina również o zbrodniach hitlerowskich, których Niemcy próbują się wyprzeć.

„Żądajmy od hitlerowskich zbrodniarzy reparacji wojennych za bestialskie mordy Polaków i zniszczenie naszego kraju w latach 1939-1945. Niemcy niedawno uregulowali ostatnią ratę reparacji wojennych w wysokości 70 milionów euro wypłaconą na rzecz Francji i Wielkiej Brytanii. A gdzie jest w tym wszystkim Polska, która straciła ponad 5 milionów obywateli zamordowanych przez nazistów? Na terenie naszego kraju Niemcy stawiali nazistowskie obozy zagłady, w których zamordowali około 3 milionów polskich Żydów. Czas w końcu uregulować i zakończyć sprawy ludobójstwa Polaków” - czytamy.

„Niech Republika Federalna Niemiec poniesie konsekwencje finansowe za zbrodnie faszystów. Nasz wyraźny i stanowczy głos w sprawie reparacji wojennych przez nazistów powinien być słyszalny na całym świecie. Nie pozwólmy, aby Niemiec nadal pluł nam w twarz niszcząc przy tym i rozkradając naszą Polskę!” - dodaje.

Mly/KamilBazelak.pl

fot. [YouTube]

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook