Jedynie prawda jest ciekawa

Bazelak: Musimy kroczyć drogą wskazaną przez Jezusa

14.08.2015

Zawodnik MMA i strongman Kamil Bazelak podkreśla, że wiara odgrywa niezwykle ważną rolę. Sportowiec podkreśla, że dzięki niej można osiągnąć zbawienie.

„Ktokolwiek uwierzy w Jezusa, będzie zbawiony! Światłość przyszła na świat, lecz ludzie z powodu zła, które czynili upodobali sobie ciemność. Zepsucie, kłamstwo, oszustwo, złodziejstwo, nienawiść, zawiść, zazdrość - to tylko nieliczne drogi prowadzące człowieka do Otchłani”- pisze Bazelak na swoim blogu.

„Jezus powiedział, że każdy człowiek, który zło czyni , nienawidzi światłości, bo jest ona przeciwieństwem jego złych czynów. Ludzie, którzy postępują zgodnie z prawdą, miłością, wiernością i uczciwością zawsze dążą do światłości, postępując zgodnie z wolą Jezusa. Ich uczynki są dokonane w Bogu i z myślą o Bogu. Taka powinna być droga każdego chrześcijanina. Musimy kroczyć drogą, jaką wskazuje nam Jezus” - czytamy na kamilbazelak.pl.

„Odrzućmy zło, a przyjmijmy dobro, dobrem też odpłacajmy innym. Niech dobro zło zwycięży, a Boska harmonia niech zapanuje na wieczność w naszych sercach! - apeluje Bazelak pozdrawiając „wszystkich chrześcijan i patriotów”.

gah/kamilbazelak.pl

[fot. Facebook]

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook