Jedynie prawda jest ciekawa

Bazelak: Michalczewski stał się karykaturą człowieka

25.09.2014

„Straciłem całkowity szacunek dla tego człowieka, który sprzeniewierzył się swojej wierze i zasadom”.

Szerokim echem odbiła się decyzja Dariusza Michalczewskiego, który popiera otwarcie dążenia środowiska LGBT. Kamil Bazelak, znany sportowiec i strongman, nie ukrywa, że taka działalność Michalczewskiego napawa go wstrętem.

Dariusz Michalczewski - były mistrz świata boksie, to sportowiec, którego niegdyś ceniłem za wiarę w Boga, umiejętności sportowe i psychikę mistrza. (…) Dzisiaj po latach Dariusz Michalczewski stał się karykaturą człowieka. Ostatnio mogliśmy go zobaczyć z tabliczką, na której było napisane 'Jestem sojuszniczką osób LGBT, bo chcę żyć w kraju, w którym moi homoseksualni przyjaciele nie są dyskryminowani'” - pisze Bazelak.

Sportowiec przypomina, że „Michalczewski publicznie mówi o prawie do adopcji dzieci przez gejów i o powszechnej dla nich tolerancji”. I przyznaje: „Straciłem całkowity szacunek dla tego człowieka, który sprzeniewierzył się swojej wierze i zasadom”. Autor komentarza zaznacza, że dziwi go przyczyna tej zmiany.

Wskazuje, że w środowisku sportowców postawa byłego boksera jest oceniana jednoznacznie. „Wszyscy sportowcy, z którymi ostatnio rozmawiałem na jego temat tj. bokserzy zawodowi, zawodnicy MMA i innych sportów walki wyrażają się o Michalczewskim z nieukrywanym wstrętem. Niektórzy nie dowierzają, ale fakty mówią same za siebie. Jestem przekonany, że sto procent środowiska bokserskiego jest przeciwnego zdania , niż ten admirator homoseksualistów” - podkreśla sportowiec.

Kamil Bazelak kończy swój tekst uwagami: „Dariusz Michalczewski stając po stronie gejów, transwestytów, transseksualistów i lesbijek wpisuje się w ich postulaty o obniżeniu inicjacji seksualnej do 13 roku życia, o co walczy między innymi lider Twojego Ruchu Janusz Palikot. Jasno wyraziłem się już wcześniej, że niezależnie od tego, czy to się komuś podoba, czy też nie, dla mnie wszyscy zwolennicy gender seksualizacji dzieci w szkołach i przedszkolach, a także ci którzy walczą o seks z 13 letnimi dziećmi to zwykli pedofile! Niech, więc Dariusz Michalczewski głęboko przemyśli to, po czyjej stronie staje i z czym chce być identyfikowany? Z normalną rodziną, żyjącą w duchu wartości chrześcijańskich, czy też z bandą dewiantów seksualnych”.

Na koniec w formie apelu do Michalczewskiego pisze: „Na rozsądek nigdy nie jest za późno”.

Wątpliwe jednak, by ten apel dotarł do świadomości krytykowanego boksera. On zdaje się przyjął za swoją chorą ideologię...

TK
[Fot. Youtube.pl]

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook