Jedynie prawda jest ciekawa


Bazelak: Michalczewski stał się karykaturą człowieka

25.09.2014

„Straciłem całkowity szacunek dla tego człowieka, który sprzeniewierzył się swojej wierze i zasadom”.

Szerokim echem odbiła się decyzja Dariusza Michalczewskiego, który popiera otwarcie dążenia środowiska LGBT. Kamil Bazelak, znany sportowiec i strongman, nie ukrywa, że taka działalność Michalczewskiego napawa go wstrętem.

Dariusz Michalczewski - były mistrz świata boksie, to sportowiec, którego niegdyś ceniłem za wiarę w Boga, umiejętności sportowe i psychikę mistrza. (…) Dzisiaj po latach Dariusz Michalczewski stał się karykaturą człowieka. Ostatnio mogliśmy go zobaczyć z tabliczką, na której było napisane 'Jestem sojuszniczką osób LGBT, bo chcę żyć w kraju, w którym moi homoseksualni przyjaciele nie są dyskryminowani'” - pisze Bazelak.

Sportowiec przypomina, że „Michalczewski publicznie mówi o prawie do adopcji dzieci przez gejów i o powszechnej dla nich tolerancji”. I przyznaje: „Straciłem całkowity szacunek dla tego człowieka, który sprzeniewierzył się swojej wierze i zasadom”. Autor komentarza zaznacza, że dziwi go przyczyna tej zmiany.

Wskazuje, że w środowisku sportowców postawa byłego boksera jest oceniana jednoznacznie. „Wszyscy sportowcy, z którymi ostatnio rozmawiałem na jego temat tj. bokserzy zawodowi, zawodnicy MMA i innych sportów walki wyrażają się o Michalczewskim z nieukrywanym wstrętem. Niektórzy nie dowierzają, ale fakty mówią same za siebie. Jestem przekonany, że sto procent środowiska bokserskiego jest przeciwnego zdania , niż ten admirator homoseksualistów” - podkreśla sportowiec.

Kamil Bazelak kończy swój tekst uwagami: „Dariusz Michalczewski stając po stronie gejów, transwestytów, transseksualistów i lesbijek wpisuje się w ich postulaty o obniżeniu inicjacji seksualnej do 13 roku życia, o co walczy między innymi lider Twojego Ruchu Janusz Palikot. Jasno wyraziłem się już wcześniej, że niezależnie od tego, czy to się komuś podoba, czy też nie, dla mnie wszyscy zwolennicy gender seksualizacji dzieci w szkołach i przedszkolach, a także ci którzy walczą o seks z 13 letnimi dziećmi to zwykli pedofile! Niech, więc Dariusz Michalczewski głęboko przemyśli to, po czyjej stronie staje i z czym chce być identyfikowany? Z normalną rodziną, żyjącą w duchu wartości chrześcijańskich, czy też z bandą dewiantów seksualnych”.

Na koniec w formie apelu do Michalczewskiego pisze: „Na rozsądek nigdy nie jest za późno”.

Wątpliwe jednak, by ten apel dotarł do świadomości krytykowanego boksera. On zdaje się przyjął za swoją chorą ideologię...

TK
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. 1270lisior 23.03.2018

  Tomasz Lis odleciał – wieszczy koniec „dobrej zmiany” i namawia do buntu

  Wystarczy spojrzeć na twitterowy profil Tomasza Lisa, na którym redaktor naczelny Newsweeka, jak dziecko emocjonuje się „ustępstwami: PiS-u i zachęca do walki.

 2. trisomia2122032018 22.03.2018

  ONZ i Human Rights Watch nawołują do zabijania dzieci. Dlaczego?

  Kolejna kompromitacja organizacji pozarządowych zajmujących się prawami człowieka. Chcą chronić tylko wybranych

 3. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 4. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 5. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 6. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 7. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 8. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook