Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Bazelak: Michalczewski stał się karykaturą człowieka

25.09.2014

„Straciłem całkowity szacunek dla tego człowieka, który sprzeniewierzył się swojej wierze i zasadom”.

Szerokim echem odbiła się decyzja Dariusza Michalczewskiego, który popiera otwarcie dążenia środowiska LGBT. Kamil Bazelak, znany sportowiec i strongman, nie ukrywa, że taka działalność Michalczewskiego napawa go wstrętem.

Dariusz Michalczewski - były mistrz świata boksie, to sportowiec, którego niegdyś ceniłem za wiarę w Boga, umiejętności sportowe i psychikę mistrza. (…) Dzisiaj po latach Dariusz Michalczewski stał się karykaturą człowieka. Ostatnio mogliśmy go zobaczyć z tabliczką, na której było napisane 'Jestem sojuszniczką osób LGBT, bo chcę żyć w kraju, w którym moi homoseksualni przyjaciele nie są dyskryminowani'” - pisze Bazelak.

Sportowiec przypomina, że „Michalczewski publicznie mówi o prawie do adopcji dzieci przez gejów i o powszechnej dla nich tolerancji”. I przyznaje: „Straciłem całkowity szacunek dla tego człowieka, który sprzeniewierzył się swojej wierze i zasadom”. Autor komentarza zaznacza, że dziwi go przyczyna tej zmiany.

Wskazuje, że w środowisku sportowców postawa byłego boksera jest oceniana jednoznacznie. „Wszyscy sportowcy, z którymi ostatnio rozmawiałem na jego temat tj. bokserzy zawodowi, zawodnicy MMA i innych sportów walki wyrażają się o Michalczewskim z nieukrywanym wstrętem. Niektórzy nie dowierzają, ale fakty mówią same za siebie. Jestem przekonany, że sto procent środowiska bokserskiego jest przeciwnego zdania , niż ten admirator homoseksualistów” - podkreśla sportowiec.

Kamil Bazelak kończy swój tekst uwagami: „Dariusz Michalczewski stając po stronie gejów, transwestytów, transseksualistów i lesbijek wpisuje się w ich postulaty o obniżeniu inicjacji seksualnej do 13 roku życia, o co walczy między innymi lider Twojego Ruchu Janusz Palikot. Jasno wyraziłem się już wcześniej, że niezależnie od tego, czy to się komuś podoba, czy też nie, dla mnie wszyscy zwolennicy gender seksualizacji dzieci w szkołach i przedszkolach, a także ci którzy walczą o seks z 13 letnimi dziećmi to zwykli pedofile! Niech, więc Dariusz Michalczewski głęboko przemyśli to, po czyjej stronie staje i z czym chce być identyfikowany? Z normalną rodziną, żyjącą w duchu wartości chrześcijańskich, czy też z bandą dewiantów seksualnych”.

Na koniec w formie apelu do Michalczewskiego pisze: „Na rozsądek nigdy nie jest za późno”.

Wątpliwe jednak, by ten apel dotarł do świadomości krytykowanego boksera. On zdaje się przyjął za swoją chorą ideologię...

TK
[Fot. Youtube.pl]

Słowa kluczowe:

lewacy

,

lewica

,

Polska

,

polityka

,

sport

Warto poczytać

 1. rozenek 26.03.2017

  Zawisza: Rozenek jest znanym manipulatorem

  Zawisza był gościem programu "Skandaliści" prowadzonego przez Agnieszkę Gozdyrę, w którym dyskutują ze sobą osoby o przeciwnych poglądach.

 2. tyggg 26.03.2017

  Nowy numer tygodnika "wSieci"

  W najnowszym wydaniu tygodnika „wSieci” publicyści demaskują, jak daleko posunęła się ingerencja przedstawicieli zagranicznych podmiotów w serwowany Polakom przekaz medialny.

 3. wawrzyk-stefek 25.03.2017

  Prof. Wawrzyk: Deklaracja Rzymska sukcesem Polski

  Deklaracja Rzymska jest sukcesem Polski - uważa politolog z Uniwersytetu Warszawskiego prof. Piotr Wawrzyk. Ale - jak podkreśla - jest to dokument bardzo ogólny, otwierający dopiero pole do rozmów.

 4. semkasalondzienn2503 25.03.2017

  Semka: "PO jak wampir wysysa ciało Nowoczesnej"

  "Opozycja zakłada, że  ugra coś na tym paliwie europejskim".

 5. piecha-stefff 25.03.2017

  Piecha o sieci szpitali: Nie możemy spodziewać się rewolucji

  Nie możemy spodziewać tego, że nagle służba zdrowia zacznie działać, jak w Holandii.

 6. kosinknknm 24.03.2017

  Kosiniak: PSL zapłacił ogromną cenę za koalicję z PO

  - Kiedy byliśmy w koalicji z Platformą udało nam się zablokować przynajmniej część liberalnych zapędów PO - przekonywał w rozmowie z portalem wPolityce.pl prezes PSL.

 7. shaded 24.03.2017

  Miriam Shaded: Korwin mnie zawiódł

  "Janusz Korwin Mikke mając za sobą wspaniałe idee, przetrwonił wielkie poparcie".

 8. cejro-stefff 24.03.2017

  Cejrowski o Merkel: Wielka baba nie upilnowała Holandii

  Wojciech Cejrowski o konflikcie na linii Ankara-Haga.

CS141fotMINI

Czas Stefczyka 141/2017

PDF (4,89 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook