Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Bazelak: Michalczewski stał się karykaturą człowieka

25.09.2014

„Straciłem całkowity szacunek dla tego człowieka, który sprzeniewierzył się swojej wierze i zasadom”.

Szerokim echem odbiła się decyzja Dariusza Michalczewskiego, który popiera otwarcie dążenia środowiska LGBT. Kamil Bazelak, znany sportowiec i strongman, nie ukrywa, że taka działalność Michalczewskiego napawa go wstrętem.

Dariusz Michalczewski - były mistrz świata boksie, to sportowiec, którego niegdyś ceniłem za wiarę w Boga, umiejętności sportowe i psychikę mistrza. (…) Dzisiaj po latach Dariusz Michalczewski stał się karykaturą człowieka. Ostatnio mogliśmy go zobaczyć z tabliczką, na której było napisane 'Jestem sojuszniczką osób LGBT, bo chcę żyć w kraju, w którym moi homoseksualni przyjaciele nie są dyskryminowani'” - pisze Bazelak.

Sportowiec przypomina, że „Michalczewski publicznie mówi o prawie do adopcji dzieci przez gejów i o powszechnej dla nich tolerancji”. I przyznaje: „Straciłem całkowity szacunek dla tego człowieka, który sprzeniewierzył się swojej wierze i zasadom”. Autor komentarza zaznacza, że dziwi go przyczyna tej zmiany.

Wskazuje, że w środowisku sportowców postawa byłego boksera jest oceniana jednoznacznie. „Wszyscy sportowcy, z którymi ostatnio rozmawiałem na jego temat tj. bokserzy zawodowi, zawodnicy MMA i innych sportów walki wyrażają się o Michalczewskim z nieukrywanym wstrętem. Niektórzy nie dowierzają, ale fakty mówią same za siebie. Jestem przekonany, że sto procent środowiska bokserskiego jest przeciwnego zdania , niż ten admirator homoseksualistów” - podkreśla sportowiec.

Kamil Bazelak kończy swój tekst uwagami: „Dariusz Michalczewski stając po stronie gejów, transwestytów, transseksualistów i lesbijek wpisuje się w ich postulaty o obniżeniu inicjacji seksualnej do 13 roku życia, o co walczy między innymi lider Twojego Ruchu Janusz Palikot. Jasno wyraziłem się już wcześniej, że niezależnie od tego, czy to się komuś podoba, czy też nie, dla mnie wszyscy zwolennicy gender seksualizacji dzieci w szkołach i przedszkolach, a także ci którzy walczą o seks z 13 letnimi dziećmi to zwykli pedofile! Niech, więc Dariusz Michalczewski głęboko przemyśli to, po czyjej stronie staje i z czym chce być identyfikowany? Z normalną rodziną, żyjącą w duchu wartości chrześcijańskich, czy też z bandą dewiantów seksualnych”.

Na koniec w formie apelu do Michalczewskiego pisze: „Na rozsądek nigdy nie jest za późno”.

Wątpliwe jednak, by ten apel dotarł do świadomości krytykowanego boksera. On zdaje się przyjął za swoją chorą ideologię...

TK
[Fot. Youtube.pl]

Słowa kluczowe:

lewacy

,

lewica

,

Polska

,

polityka

,

sport

Warto poczytać

 1. Stuhrok 24.10.2016

  Stuhr: Kaczyński jak Hitler

  Aktor przekonuje, że w naszym kraju panuje dyktatura.

 2. woler 24.10.2016

  Piotr Zaremba we "wSieci": "Wołyń" niepoprawny

  Polecamy esej poświęcony zamieszaniu po nowym filmie Wojciecha Smarzowskiego!

 3. lisisiew 24.10.2016

  Lisiewicz: Macierewicz ograniczył wpływ rosyjskiej agentury

  Dziennikarz "Gazety Polskiej" pisze o działaniach rosyjskich agentów w mediach.

 4. popopop 24.10.2016

  Terlikowska: Przybysz w końcu pęknie

  Małgorzata Terlikowska apeluje o modlitwę za kobietę, która dokonała aborcji.

 5. marcoashx 24.10.2016

  Król: Zastanawiam się nad zmianą płci

  "Jako kobieta mógłbym napisać takie rzeczy, które się w głowie nie mieszczą".

 6. piotrowiczSITVPINFO 24.10.2016

  Piotrowicz: Niezrozumiałe protesty kobiet

  Niezrozumiałe jest dla mnie, przeciwko czemu kobiety protestują, skoro nic się nie zmieniło. Przez 8 lat nie protestowały, a gdy rząd zapowiedział pomoc dla kobiet, które są w złej sytuacji to są protesty - twierdzi Stanisław Piotrowicz (PiS).

 7. maccc-st 24.10.2016

  Ziemkiewicz: Niech te baby ktoś pogoni

  W ciasnym przejściu, zrobi się jakiś ruch, panika i ktoś może zostać stratowany. Mam nadzieję, że siły porządkowe nie dopuszczą do tego.

 8. rzep-sat 24.10.2016

  Kuźmiuk: Ten koń już nie pociągnie protestów, czyli jeszcze raz o prezesie Rzeplińskim

  Już w połowie grudnia kończy się kadencja profesora Andrzeja Rzeplińskiego i huczne obchody 30-lecia powstania Trybunału Konstytucyjnego miały być okazją do pokazania sukcesów tego organu pod jego światłym kierownictwem.

CS136MINIfoto

Czas Stefczyka 136/2016

PDF (7,14 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook