Jedynie prawda jest ciekawa

Bazelak: Kopacz zasługuje na potępienie

25.07.2015

Strongman chciałby spotkać Kopacz i zapytać ją o wszystkie jej kłamstwa.

Gościem programu "Wolne głosy" w Telewizji Republika był strongman i zawodnik MMA Kamil Bazelak. Sportowiec od lat znany jest z prawicowych poglądów i nie wstydzi się swojej wiary. Nie boi się też przypięcia łatki oszołoma.

"Wiem kim jestem, wiem jakimi wartościami kieruję się w życiu. Absolutnie nie przeszkadzają mi takie łatki." - powiedział.

"Promowane są najgorsze antywartości. Takie jak seksualizacja dzieci, gender" - powiedział Bazelak, komentując sytuację w Europie.

Strongman nie ukrywa, że nie jest zwolennikiem Ewy Kopacz.

"Gdybym ją spotkał zapytałbym ją o wszystkie jej kłamstwa. Zaczynając od Smoleńska i przekopywania na metr w głąb, przez wszystkie niespełnione obietnice, aż po antychrześcijańskie postawy i postawy antypatriotyczne. Ona zasługuje na słowa największego potępienia." - powiedział

 "Po ośmiu latach rządów Platformy widzimy co się dzieje. Jest totalny upadek polskiej gospodarki, służba zdrowia leży, są kolejki do lekarzy i miesiącami czeka się do specjalisty." - dodał

Następnie Bazelak opowiedział historię swojej mamy, która musi przeżyć za 600 zł renty miesięcznie. Gdyby  nie pomoc rodziny nie miała by za co żyć.

Sportowiec odniósł się też do wyboru nowego Rzecznika Praw Obywatelskich. Jego zdaniem, Bodnar nie jest dobrym wyborem.

"Nie wiem czy on w ogóle wie co mówi. Przecież dziecko wychowywane w takiej homoseksualnej rodzinie, zostanie homoseksualistą. Nie będzie normalnym człowiekiem." - powiedział Bazelak.

"Nie jestem katolikiem. Jestem wiernym kościoła protestanckiego. Ale z kościołem protestanckim też do końca się nie zgadzam, z powodu jego liberalizacji. Ale jestem całym sercem za Kościołem Katolickim, popieram katolików w walce o wartości." - zadeklarował sportowiec.

Kamil Bazelak był też krytykiem prezydentury Bronisława Komorowskiego i w mocnych słowach komentuje jego działalność.

"Można wymieniać cały godzinami za co można go krytykować. Począwszy od tego, że był agentem WSI, po jego stosunek do zwierząt, mordowanie zwierząt, jeżdżenie na polowania." - powiedział.

mly/kamilbazelak.pl

[fot. profil Kamila Bazelaka na Facebook'u]

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook