Jedynie prawda jest ciekawa

Bazelak: Komorowski pozbawiony empatii, sumienia i moralności

10.11.2014

Kamil Bazelak, znany z ostrych komentarzy polski sportowiec, krytykuje w najnowszym wpisie polityków Platformy Obywatelskiej.

„Ludzie Platformy Obywatelskiej, tacy jak Donald Tusk, Ewa Kopacz, Radosław Sikorski, Bartosz Arłukowicz, Sławomir Nowak to demagodzy od wielu lat niszczący nasz kraj, przy wsparciu medialnym manistreamu TVN, TVP, „Gazety Wyborczej”, „Newsweeka” i wielu innych” - pisze Bazelak.

Dodaje, że działania PO mocno wspiera prezydent Bronisław Komorowski. „Tajemnicą poliszynela jest to, że przestępcze działania Platformy Obywatelskiej wspiera ciałem i duchem Prezydent Bronisław Komorowski. Komorowski to człowiek, który w haniebny sposób przejął władzę w Polsce w 2010 roku, po telefonie od Dmitrija Miedwiediewa, co ujawnił podsekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta Lecha Kaczyńskiego Andrzej Duda” - przypomina Bazelak.

Dodaje, że „Bronisław Komorowski jest człowiekiem pozbawionym empatii, sumienia i moralności”. „To morderca bezbronnych zwierząt, osoba całkowicie bez serca. Kim jest bowiem człowiek, który bez zmrużenia oka morduje, dla samej tylko przyjemności zabijania, inne stworzenia Boże. To dla niego jest rozrywka, a dla mnie jest to zwykłe bestialstwo. Nigdy, przenigdy nie potrafiłbym odebrać życia żywej istocie. Komorowski nie ma takich skrupułów. Strzelanie do bezbronnych saren, zająców czy jeleni sprawia mu olbrzymią, wręcz ekstatyczną przyjemność” - wskazuje sportowiec.

Zaznacza, że „Lech Kaczyński, który zginął w zamachu Smoleńskim był człowiekiem wyjątkowym, o wielkim sercu, pełnym empatii, zrozumienia”. „Pod względem politycznym, chrześcijańskim i patriotycznym nie było nigdy w życiu w Polsce lepszego prezydenta. Bronisław Komorowski sprawujący dzisiaj najwyższy urząd w państwie polskim, szybko dorwał się do władzy przejmując bez skrupułów gabinet tragicznie zmarłego Lecha Kaczyńskiego. Cechowała go przy tym taka sama empatia, jak wtedy, kiedy bez wahania pociągał za spust swojej strzelby odbierając życie bezbronnych zwierząt” - podkreśla Bazelak.

Dodaje, że „w swej zapalczywości i żądzy władzy i mordu zapomniał Bronisław Komorowski o słowach Jezusa, a mianowicie: 'Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili'(Mt 25,40). Przyjdzie dzień, kiedy te słowa Komorowski przypomni sobie stając przed naszym Stwórcą. A wtedy będzie tylko 'płacz i zgrzytanie zębami'”.

ez
[Fot. Piotr Molecki/Prezydent.pl]

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook