Jedynie prawda jest ciekawa

Bazelak: Ateiści są godni pożałowania

27.03.2017

Strongman mocno o osobach niewierzących w Boga.

„Człowiek, który jest przeświadczony o tym, że życie to tylko jeden cykl narodzin i śmierci, jest naprawdę godny pożałowania” - pisze na swojej stronie internetowej Kamil Bazelak. Strongman i zawodnik MMA tym razem rozprawia się z ateistami.

Zdaniem sportowca człowiek odrzucający Boga pozbawia się wsparcia, którym jest wiara. Ma to prowadzić do poważnych konsekwencji.

„Ludzie niewierzący atakują wartości chrześcijańskie, deprecjonując je, lżą wiarę i bezczeszczą symbole religijne. Wiara jest dla nich zabobonem, a ludzie wierzący w Jezusa ciemnogrodem. Ta pycha, bufonada, irracjonalne poczucie wyższości, jakie mają ateiści nad osobami wierzącymi jest świadectwem ich amoralności i cynizmu” - pisze Bazelak.

Sportowiec przywołuje przykłady nawracania się w obliczu śmierci.

„Wielu z tych ludzi nawraca się dopiero w obliczu śmiertelnego zagrożenia, przed samą śmiercią. Jako przykład posłużyć mogą zatwardziali ateiści i zdeklarowani komuniści, tacy jak: Oleksy, Jaruzelski, czy Kiszczak. Pojednali się z Bogiem przed śmiercią stając się w ten sposób nowymi ludźmi, poprzez odrodzenie duchowe i miłosierdzie Boże” - pisze Bazelak.

„Nigdy więc nie jest za późno, aby odnaleźć w swoim życiu wiarę…” - podsumowuje.

Mly/kamilbazelak.pl
CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook