Jedynie prawda jest ciekawa


Baranowska: Nowoczesna weszła w buty Platformy

20.03.2016

Ryszard Petru do tej pory nie przedstawił tak naprawdę żadnego programu swojej partii. Jedyne, co potrafią robić on i jego posłowie to potępiać PiS – stwierdziła w TV Republika dziennikarka "Do Rzeczy" Kamila Baranowska.

Jej zdaniem .Nowoczesna rozczarowała swoich wyborców. „Miałam wrażenie, że w kampanii kandydaci tej partii mówili pozytywnym językiem. Po czym po wyborach okazało się, że .Nowoczesna, jak w masło weszła w buty Platformy”– powiedziała dziennikarka, dodając, że Ryszard Petru na marszach KOD "idzie pod rękę razem z Grzegorzem Schetyną".

Zdaniem Stanisława Janeckiego opozycja obawia się, że prosocjalne ustawy przygotowane przez rząd PiS zmienią nastawienie Polaków. „Oni zdają sobie sprawę, że przegrywają i nie mają tak naprawdę nic innego do zaproponowania” – podkreślił. „To, co robią, jest zwykłą łatwizną” – dodał publicysta "wSieci".

„Proszę zauważyć, jak oni (politycy opozycji - red.) rozmawiają w Sejmie z dziennikarzami. Tam nie ma ani jednej świeżej myśli, ale stek banałów powtarzanych za każdym razem, tylko w różnych wariantach, jak w tabelce przygotowanej przez I sekretarza” – ocenił z kolei Łukasz Warzecha. Jego zdaniem PiS nie może liczyć na to, że kolejne wybory wygra tylko dzięki realizacji programu "Rodzina 500+". „Jeśli politycy partii rządzącej tak myślą, to mogą się przeliczyć” – dodał.

Fot. [YouTube]

Warto poczytać

 1. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 2. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 3. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 4. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 5. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 6. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 7. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 8. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook