Jedynie prawda jest ciekawa


Anders: Kaczyński gasi waśnie

02.02.2016

„Zmiany wprowadzane przez PiS idą w dobrym kierunku i służą lepszej przyszłości naszego kraju”.

Anna Anders w wywiadzie dla portalu Onet.pl wskazuje, że Jarosław Kaczyński jest człowiekiem dialogu. „Wbrew niechętnym i niesłusznym głosom obecnej opozycji uważam, że człowiekiem – mającym w sobie wolę i umiejętność gaszenia waśni – jest Jarosław Kaczyński. Czyż najlepszym tego dowodem nie jest fakt, że PiS oraz obóz Zjednoczonej Prawicy dla dobra Polski, potrafił pod przywództwem Kaczyńskiego zasypać wszystkie przepaści dzielące wcześniej różne osoby? I to dzięki wspólnej pracy tego środowiska doprowadzono do zwycięstwa wyborczego Andrzeja Dudy, a kilka miesięcy później PiS wygrał wybory parlamentarne” – zaznacza Anna Anders.

 

Kandydatka PiS-u do Senatu w wyborach na Podlasiu wskazuje, że identyfikuje się z programem PiS-u. „Choć nie jestem członkiem PiS-u, to mam przekonanie, że zmiany wprowadzane przez tę partię idą w dobrym kierunku i służą lepszej przyszłości naszego kraju. Jestem przekonana, że kierunek zmian proponowany przez PiS jest właściwy. Proszę zwrócić uwagę, że system, który funkcjonował przed powstaniem rządu premier Beaty Szydło, był już tak skostniały, że nie dawał szans rozwoju” – zaznacza.

 

Zmiana była potrzebna i dobrze, że się dokonała – choć nie wszystkim się to musi podobać” – dodaje.

 

O odnosi się do manifestacji KOD-u. „Szyldy pełne są haseł o obronie wolności w kraju… Paradoks polega na tym, że istnienie KOD to koronny dowód na to, że Polska jest wolna, normalna i demokratyczna. Każdy ma w granicach prawa możliwość demonstrowania swoich poglądów i sprzeciwu. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego! I również w tym kontekście wydaje mi się, że mam na te nasze polskie sprawy spojrzenie inne – świeże, zdroworozsądkowe. Mam wrażenie, że jestem bardziej obiektywna, bo wychowano mnie w silnym nawiązaniu do przedwojennego patriotyzmu i kultury. Nie jestem w tym sensie naznaczona PRL. Ugruntowało mój sposób myślenia wychowanie i edukacja, które nie były skażone komunizmem i bez tej skazy oceniam sytuację” – wskazuje Anders.

 

ez

[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 7. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 8. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook