Jedynie prawda jest ciekawa


Anders: Kaczyński gasi waśnie

02.02.2016

„Zmiany wprowadzane przez PiS idą w dobrym kierunku i służą lepszej przyszłości naszego kraju”.

Anna Anders w wywiadzie dla portalu Onet.pl wskazuje, że Jarosław Kaczyński jest człowiekiem dialogu. „Wbrew niechętnym i niesłusznym głosom obecnej opozycji uważam, że człowiekiem – mającym w sobie wolę i umiejętność gaszenia waśni – jest Jarosław Kaczyński. Czyż najlepszym tego dowodem nie jest fakt, że PiS oraz obóz Zjednoczonej Prawicy dla dobra Polski, potrafił pod przywództwem Kaczyńskiego zasypać wszystkie przepaści dzielące wcześniej różne osoby? I to dzięki wspólnej pracy tego środowiska doprowadzono do zwycięstwa wyborczego Andrzeja Dudy, a kilka miesięcy później PiS wygrał wybory parlamentarne” – zaznacza Anna Anders.

 

Kandydatka PiS-u do Senatu w wyborach na Podlasiu wskazuje, że identyfikuje się z programem PiS-u. „Choć nie jestem członkiem PiS-u, to mam przekonanie, że zmiany wprowadzane przez tę partię idą w dobrym kierunku i służą lepszej przyszłości naszego kraju. Jestem przekonana, że kierunek zmian proponowany przez PiS jest właściwy. Proszę zwrócić uwagę, że system, który funkcjonował przed powstaniem rządu premier Beaty Szydło, był już tak skostniały, że nie dawał szans rozwoju” – zaznacza.

 

Zmiana była potrzebna i dobrze, że się dokonała – choć nie wszystkim się to musi podobać” – dodaje.

 

O odnosi się do manifestacji KOD-u. „Szyldy pełne są haseł o obronie wolności w kraju… Paradoks polega na tym, że istnienie KOD to koronny dowód na to, że Polska jest wolna, normalna i demokratyczna. Każdy ma w granicach prawa możliwość demonstrowania swoich poglądów i sprzeciwu. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego! I również w tym kontekście wydaje mi się, że mam na te nasze polskie sprawy spojrzenie inne – świeże, zdroworozsądkowe. Mam wrażenie, że jestem bardziej obiektywna, bo wychowano mnie w silnym nawiązaniu do przedwojennego patriotyzmu i kultury. Nie jestem w tym sensie naznaczona PRL. Ugruntowało mój sposób myślenia wychowanie i edukacja, które nie były skażone komunizmem i bez tej skazy oceniam sytuację” – wskazuje Anders.

 

ez

[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 3. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 4. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 5. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 6. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 7. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

 8. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook