Jedynie prawda jest ciekawa


Ależ chamka, nawet z TVN ją wyrzucili

06.04.2016

Lewacka działaczka, która zakłóciła Mszę, wkurzyła Morozowskiego. Przerwał program...

Kto by się spodziewał? Lewacka aktywistka, która w sposób skandaliczny zakłóciła Mszę Świętą w kościele św. Anny, zdenerwowała gwiazdę TVN24. Okazało się, że Anna Zawadzka tak chamsko zachowywała się w studiu, że Andrzej Morozowski przerwał program.

To miała być typowa dla TVN24 rozmowa o protestach przeciwko zaostrzeniu ustawy aborcyjnej, które miał skomentować ksiądz Kazimierz Sowa i główna twarz „spontanicznego protestu” w kościele św. Anny - Anna Zawadzka. Jednak „autorytet” feministki szybko okazał się kłopotliwy. Działaczka LGBT nie pozwalała dojść do słowa ani księdzu, ani prowadzącemu. Podczas swojego monologu mówiła m.in. o „lennie wobec Watykanu” i sztucznej palmie w Warszawie. Nie obyło się bez „pochwalenia się” przeprowadzoną aborcją.

Kiedy Morozowski zapytał Zawadzką, czy często chodzi do kościoła, ta przeszła do ataku. "Nie mogę mówić na ten temat, bo zostały mi postawione zarzuty prokuratorskie. Ale nie słyszałam, żebyśmy złożyli hołd lenny Watykanowi. Nie jest możliwe, żeby Kościół katolicki decydował o prawie w Polsce" - mówiła. Nie chciała dopuścić do głosu ani prowadzącego, ani drugiego gościa.

Ksiądz Sowa próbował przerwać Zawadzkiej, mówiąc, że nie zna się ona na Kościele, bo tam nie chodzi. Wtedy kobieta odgryzła się pytaniem, jaką posiada on merytoryczną wiedzę na temat aborcji. "Księża sieją nienawiść do feministek, homoseksualistów, genderu. A sami są przecież genderem" - podnosiła głos feministka.

"Co za bzdury. Niech pani poczyta konstytucję, a później do telewizji" - nie wytrzymał w pewnym momencie ks. Sowa. Ta jednak kontynuowała swój wywód. Wszelkie próby przerwania tego monologu okazały się nieskuteczne. Dlatego Morozowski zdecydował się przerwać program.

"Kto Panią zaprosił? Ksiądz? Nie, ja panią zaprosiłem, bo to jest mój program. Więc teraz, pytam, proszę odpowiedzieć. Będzie się Pani stosować do reguł tego programu, czy nie" - mówił zdenerwowany Morozowski. "Ale co jest regułą tego programu?" - pytała Zawadzka. "Że ja zadaję pytania. I kieruje tym programem. Dziękuję bardzo, dziękuję pani bardzo" - zakończył program dziennikarz. Widział, że nic już nie uda się powiedzieć.

Jak widać wojujące lewactwo nawet dla TVN-u poczyna sobie zbyt bezczelnie.

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. 1270lisior 23.03.2018

  Tomasz Lis odleciał – wieszczy koniec „dobrej zmiany” i namawia do buntu

  Wystarczy spojrzeć na twitterowy profil Tomasza Lisa, na którym redaktor naczelny Newsweeka, jak dziecko emocjonuje się „ustępstwami: PiS-u i zachęca do walki.

 2. trisomia2122032018 22.03.2018

  ONZ i Human Rights Watch nawołują do zabijania dzieci. Dlaczego?

  Kolejna kompromitacja organizacji pozarządowych zajmujących się prawami człowieka. Chcą chronić tylko wybranych

 3. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 4. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 5. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 6. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 7. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 8. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook