Jedynie prawda jest ciekawa


Aktorka mocno o ISIS: "Skopałam im tyłki!". Oburzona lewica chce bojkotu jej filmu

07.06.2017

Na ekrany kin wchodzi właśnie film „Wonder Woman” w reżyserii Patty Jenkins. Odtwórczynią tytułowej Cudownej Kobiety jest izraelska aktorka Gal Gadot. Trzeba przyznać, że wschodząca gwiazda kina bardzo dosłownie traktuje rolę superbohaterki, także poza planem filmowym.

Odtwórczyni Cudownej Kobiety, za nic ma poprawność polityczną, czym zdążyła (już na początku swojej kariery) rozwścieczyć mocno lewicowe środowisko Hollywood. Nie dość, że 22-letnia aktorka nie kryje dumy, że miała okazję służyć w Siłach Obronnych Izraela, czyli izraelskim wojsku, to jeszcze poinformowała, że nie należała do potulnych baranków. Miała jeden z najlepszych wyników szkolenia wojskowego i została skierowana na front do walki z terrorystami, gdzie miała okazję doświadczyć całego okropieństwa wojny. Aktorka stwierdziła, że widziała krew, którą jej przyjaciele przelewali walcząc z bojownikami Hamasu. Sama nie kryje dumy, że miała okazję kilka razy „skopać tyłki terrorystom z ISIS”.

Po tak śmiałej deklaracji w środowisku zawrzało. Gwiazdeczki Hollywood pokroju Ashley Judd nie dość, że skrytykowały „barbarzyńską” postawę Gal, to jeszcze namawiają do bojkotu najnowszego filmu z jej udziałem. „Niedopuszczalne, że kobieta która walczyła w Strefie Gazy i wspiera okupację Palestyny nie jest wykluczona ze środowiska” – czytamy w jednym z komentarzy. „To zadeklarowana syjonistka, dla takich ludzi nie ma miejsca w sferze publicznej” – grzmi inny użytkownik

Czarę goryczy przelała głęboka religijność Gadot, która deklaruje, że jest gorliwą judaistką i nie wstydzi się swojej wiary w Boga. Aktorkom, które określają się mianem feministek, przeszkadza fakt, że Gal Gadot „zaraża” swoimi przekonaniami córkę, czym wypacza jej „światopogląd i kobiecość”.

W nas postawa aktorki, jej głęboki patriotyzm i przywiązanie do tradycyjnych wartości budzi wyłącznie uznanie. Tylko dzięki takim ludziom, świat ma szansę przetrwać i obudzić się z lewicowego szaleństwa. 

Fot. Facebook Gal Gadot

Warto poczytać

 1. 1270lisior 23.03.2018

  Tomasz Lis odleciał – wieszczy koniec „dobrej zmiany” i namawia do buntu

  Wystarczy spojrzeć na twitterowy profil Tomasza Lisa, na którym redaktor naczelny Newsweeka, jak dziecko emocjonuje się „ustępstwami: PiS-u i zachęca do walki.

 2. trisomia2122032018 22.03.2018

  ONZ i Human Rights Watch nawołują do zabijania dzieci. Dlaczego?

  Kolejna kompromitacja organizacji pozarządowych zajmujących się prawami człowieka. Chcą chronić tylko wybranych

 3. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 4. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 5. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 6. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 7. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 8. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook