Jedynie prawda jest ciekawa


Aktorka mocno o ISIS: "Skopałam im tyłki!". Oburzona lewica chce bojkotu jej filmu

07.06.2017

Na ekrany kin wchodzi właśnie film „Wonder Woman” w reżyserii Patty Jenkins. Odtwórczynią tytułowej Cudownej Kobiety jest izraelska aktorka Gal Gadot. Trzeba przyznać, że wschodząca gwiazda kina bardzo dosłownie traktuje rolę superbohaterki, także poza planem filmowym.

Odtwórczyni Cudownej Kobiety, za nic ma poprawność polityczną, czym zdążyła (już na początku swojej kariery) rozwścieczyć mocno lewicowe środowisko Hollywood. Nie dość, że 22-letnia aktorka nie kryje dumy, że miała okazję służyć w Siłach Obronnych Izraela, czyli izraelskim wojsku, to jeszcze poinformowała, że nie należała do potulnych baranków. Miała jeden z najlepszych wyników szkolenia wojskowego i została skierowana na front do walki z terrorystami, gdzie miała okazję doświadczyć całego okropieństwa wojny. Aktorka stwierdziła, że widziała krew, którą jej przyjaciele przelewali walcząc z bojownikami Hamasu. Sama nie kryje dumy, że miała okazję kilka razy „skopać tyłki terrorystom z ISIS”.

Po tak śmiałej deklaracji w środowisku zawrzało. Gwiazdeczki Hollywood pokroju Ashley Judd nie dość, że skrytykowały „barbarzyńską” postawę Gal, to jeszcze namawiają do bojkotu najnowszego filmu z jej udziałem. „Niedopuszczalne, że kobieta która walczyła w Strefie Gazy i wspiera okupację Palestyny nie jest wykluczona ze środowiska” – czytamy w jednym z komentarzy. „To zadeklarowana syjonistka, dla takich ludzi nie ma miejsca w sferze publicznej” – grzmi inny użytkownik

Czarę goryczy przelała głęboka religijność Gadot, która deklaruje, że jest gorliwą judaistką i nie wstydzi się swojej wiary w Boga. Aktorkom, które określają się mianem feministek, przeszkadza fakt, że Gal Gadot „zaraża” swoimi przekonaniami córkę, czym wypacza jej „światopogląd i kobiecość”.

W nas postawa aktorki, jej głęboki patriotyzm i przywiązanie do tradycyjnych wartości budzi wyłącznie uznanie. Tylko dzięki takim ludziom, świat ma szansę przetrwać i obudzić się z lewicowego szaleństwa. 

Fot. Facebook Gal Gadot

Warto poczytać

 1. tomaszewski18062018 19.06.2018

  J. Tomaszewski odpowiada K. Jandzie. Legendarny bramkarz wzywa Polaków do zrobienia tego samego!

  Krystyna Janda nie darzy przesadnym szacunkiem polskich kibiców.

 2. 1270rossijaasiuraek 14.06.2018

  Uwaga rodzice! Tak teraz młodzież kupuje narkotyki i przesyła sobie nagie zdjęcia

  Nie od dzisiaj wiadomo, że Internet, oprócz wielu niewątpliwych korzyści niesie za sobą mnóstwo zagrożeń. Przede wszystkim dla najmłodszych. Rodzice, często mimo szczerych chęci, nie są w stanie kontrolować wszystkiego, co w Sieci robią ich pociechy

 3. 1270rossijaas 14.06.2018

  Hit. Rosjanie znów malują trawę na zielono i wstawiają sztucznych kibiców

  Zachodnie sankcje są coraz dotkliwsze, rosyjska gospodarka jest w zapaści, stan życia Rosjan wyraźnie się pogarsza

 4. studenci13062018 13.06.2018

  Czego potrzebują strajkujący studenci? „Sałatek wegańskich, mleka sojowego i gier dla zabicia czasu”

  Do protestu warszawskich studentów, którzy nie zgadzają się z przygotowanym przez Jarosława Gowina projektem ustawy o uczelniach wyższych, dołączyli koledzy z Krakowa, Łodzi i Gdańska.

 5. 1270widzetas 13.06.2018

  „Kaczyński to marny przywódca, żaden mąż stanu” – polityczni przegrani oceniają prezesa PiS

  Jan Vincent Rostowski, Leszek Balcerowicz i Janusz Palikot, to postacie, które na trwałe spadły z firmamentu sceny politycznej, a ten ostatni, można to śmiało powiedzieć, przeszedł wręcz do politycznego niebytu. Nie dziwi zatem ich frustracja i niemożność pogodzenia się z tym stanem.

 6. 1270niesiooeks1206 12.06.2018

  Niesiołowski znowu w amoku nienawiści o TV Trwam: Zlikwidować tę antykatolicką sektę!

  Stefan Niesiołowski słynie z agresywnych, przepełnionych jadem i nienawiścią wypowiedzi. Znowu dał popis

 7. 1270waleknapolsacie1206 12.06.2018

  Wałęsa wspiera Jakiego! Ale Trzaskowskiego wspiera bardziej. Znowu "jest za, a nawet przeciw”

  Lech Wałęsa znowu wzniósł się na wyżyny logiki. Były prezydent, którego syn najprawdopodobniej będzie kandydatem PO na prezydenta Gdańska, postanowił zabrać głos w sprawie prezydentury Warszawy

CS156fotoMINI

Czas Stefczyka 156/2018

PDF (8,87 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook