Jedynie prawda jest ciekawa

Aktorka mocno o ISIS: "Skopałam im tyłki!". Oburzona lewica chce bojkotu jej filmu

07.06.2017

Na ekrany kin wchodzi właśnie film „Wonder Woman” w reżyserii Patty Jenkins. Odtwórczynią tytułowej Cudownej Kobiety jest izraelska aktorka Gal Gadot. Trzeba przyznać, że wschodząca gwiazda kina bardzo dosłownie traktuje rolę superbohaterki, także poza planem filmowym.

Odtwórczyni Cudownej Kobiety, za nic ma poprawność polityczną, czym zdążyła (już na początku swojej kariery) rozwścieczyć mocno lewicowe środowisko Hollywood. Nie dość, że 22-letnia aktorka nie kryje dumy, że miała okazję służyć w Siłach Obronnych Izraela, czyli izraelskim wojsku, to jeszcze poinformowała, że nie należała do potulnych baranków. Miała jeden z najlepszych wyników szkolenia wojskowego i została skierowana na front do walki z terrorystami, gdzie miała okazję doświadczyć całego okropieństwa wojny. Aktorka stwierdziła, że widziała krew, którą jej przyjaciele przelewali walcząc z bojownikami Hamasu. Sama nie kryje dumy, że miała okazję kilka razy „skopać tyłki terrorystom z ISIS”.

Po tak śmiałej deklaracji w środowisku zawrzało. Gwiazdeczki Hollywood pokroju Ashley Judd nie dość, że skrytykowały „barbarzyńską” postawę Gal, to jeszcze namawiają do bojkotu najnowszego filmu z jej udziałem. „Niedopuszczalne, że kobieta która walczyła w Strefie Gazy i wspiera okupację Palestyny nie jest wykluczona ze środowiska” – czytamy w jednym z komentarzy. „To zadeklarowana syjonistka, dla takich ludzi nie ma miejsca w sferze publicznej” – grzmi inny użytkownik

Czarę goryczy przelała głęboka religijność Gadot, która deklaruje, że jest gorliwą judaistką i nie wstydzi się swojej wiary w Boga. Aktorkom, które określają się mianem feministek, przeszkadza fakt, że Gal Gadot „zaraża” swoimi przekonaniami córkę, czym wypacza jej „światopogląd i kobiecość”.

W nas postawa aktorki, jej głęboki patriotyzm i przywiązanie do tradycyjnych wartości budzi wyłącznie uznanie. Tylko dzięki takim ludziom, świat ma szansę przetrwać i obudzić się z lewicowego szaleństwa. 

Fot. Facebook Gal Gadot

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook