Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

ABC: Władza czuje strach!

13.05.2015

W nowym wydaniu tygodnika „ABC” – Polska przed drugą turą wyborów. Władza czuje strach, czyli podsumowanie wyborczych wyników pierwszej tury.

Publicyści, socjologowie i politolodzy piszą o zwycięstwie Andrzeja Dudy, sromotnej porażce Bronisława Komorowskiego i obozu władzy, a także o ważnych decyzjach Pawła Kukiza, od których zależy przyszłość polskiej polityki. Tygodnik „ABC” wraz z reporterskim „Magazynem ABC”, dodatkiem „ABC LOOK” i programem telewizyjnym na cały tydzień, dostępny jest od środy w kioskach w całej Polsce.

Sprawdź ile głosów stracił Bronisław Komorowski na rzecz Kukiza i Dudy. Czym różnią się żony kandydatów - wybierz pierwszą damę RP. Czy córka Andrzeja Dudy zdetronizuje Kasię Tusk. Śliczna Kinga, 19-letnia prawniczka z wdziękiem i klasą weszła w czasie kampanii prezydenckiej na salony, na których dotychczas brylowała Tuskówna.

W nowym wydaniu „ABC” dostępnym w kioskach w całej Polsce także kolejne ustalenia reporterów dotyczące „dziurawej” izolacji pedofila Mariusza T. Reporterzy „ABC” otrzymali kolejne listy od osadzonego w ośrodku w Gostyninie niebezpiecznego zabójcy. Prowokacja dziennikarzy udowadnia, że seryjny morderca bez problemu może mieć wpływ na ludzi poza murami ośrodka.

Spragnieni nowości fani Edyty Górniak muszą na razie zadowolić się płytą winylową, która ukaże się pod koniec maja. Dziennikarze „ABC” ustalili, dlaczego mimo wielomiesięcznych zapowiedzi diva polskiej piosenki, obchodząca w tym roku 25-lecie obecności na scenie, nie zdoła w najbliższym czasie wydać płyty.

Pierwszy czarnoskóry reprezentant Polski wrócił do Warszawy – czytamy na stronach sportowych tygodnika „”ABC”. Emmanuel Olisadebe - sprawca awansu kadry na mundial w Korei, mówi w artykule zatytułowanym „Zawsze dobrze być Polakiem”, że nie poznaje swojej drugiej ojczyzny.

„ABC – tygodnik aktualny, bezkompromisowy, ciekawy” w sprzedaży od 13 maja w kioskach w całej Polsce w cenie 3,50 zł. Pismo dostępne jest też w prenumeracie w e-kioskach. W tygodniku także reporterski „Magazyn ABC” oraz ekskluzywny dodatek lifestylowy z gorącymi wiadomościami ze świata showbiznesu i pełnym programem TV na cały tydzień – „ABC LOOK!”. 

Zapraszamy na stronę internetową www.abctygodnik.pl oraz na profil tygodnika na Facebooku – ww.facebook.com/ABCtygodnik.

fot.ABC

Słowa kluczowe:

Kukiz

Warto poczytać

 1. Google1477x83142-2016 20.10.2016

  Antoni Macierewicz dla "wSieci": Zbudujemy polski śmigłowiec!

  "Mamy szanse zbudowania środkowoeuropejskiego systemu współpracy w dziedzinie zbrojeniowej, tak by móc konkurować z największymi koncernami zbrojeniowymi w Europie".

 2. Internet700x40040-2016-kopia 20.10.2016

  „Sienkiewicz wielki” na łamach miesięcznika „wSieci Historii”

  „My wszyscy z niego” – o tym, że Cat-Mackiewicz tak pisał o Henryku Sienkiewiczu przypomina w najnowszym numerze miesięcznika „wSieci Historii” Jan Żaryn.

 3. f6bdaf33dd3c4d0194a772945eedb3c9 20.10.2016

  Apel: "Zastanawiam się, jak można zakochać się w budżecie?". WYWIAD

  "To bardzo źle skrojony budżet, który świadczy o tym, że rząd nie przyłożył się do tego projektu. Dlatego pozostaje tylko tak irracjonalne uczucie jak zakochanie".

 4. Zrzut-ekranu-2016-10-20-o-164757 20.10.2016

  Sędzia Muszyński: Zdanie prezesa TK jest dla mnie drugorzędne

  "Andrzej Rzepliński nie posiada żadnych uprawnień do tego, by traktować mnie inaczej niż innych sędziów TK”.

 5. spie-st 20.10.2016

  Śpiewak: Zależy nam na wyjaśnieniu patologii

  Śpiewak dodał, że będzie bacznie przyglądał się zapowiadanemu przez PiS projektowi powołania komisji weryfikacyjnej w sprawie afery reprywatyzacyjnej.

 6. mat-st 20.10.2016

  Potrzebny audyt w KNF?

  Rozmowa z Rafałem Matusiakiem, prezesem Krajowej SKOK, członkiem Rady Dyrektorów WOCCU.

 7. wsiecipiesiewicz1910 19.10.2016

  „wSieci”: Kulisy procesu Piesiewicza

  „Już sama sentencja wyroku przyprawia karnistów o ból głowy”.

 8. EurocopterEC-725CougarMkII 19.10.2016

  Pawłowicz: Państwo musi się kierować swoim interesem

  Posłanka PiS prof. Krystyna Pawłowicz mówiła w rozmowie z portalem wPolityce.pl o sprawie Caracali.

CS136MINIfoto

Czas Stefczyka 136/2016

PDF (7,14 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook