Jedynie prawda jest ciekawa


ABC: Władza czuje strach!

13.05.2015

W nowym wydaniu tygodnika „ABC” – Polska przed drugą turą wyborów. Władza czuje strach, czyli podsumowanie wyborczych wyników pierwszej tury.

Publicyści, socjologowie i politolodzy piszą o zwycięstwie Andrzeja Dudy, sromotnej porażce Bronisława Komorowskiego i obozu władzy, a także o ważnych decyzjach Pawła Kukiza, od których zależy przyszłość polskiej polityki. Tygodnik „ABC” wraz z reporterskim „Magazynem ABC”, dodatkiem „ABC LOOK” i programem telewizyjnym na cały tydzień, dostępny jest od środy w kioskach w całej Polsce.

Sprawdź ile głosów stracił Bronisław Komorowski na rzecz Kukiza i Dudy. Czym różnią się żony kandydatów - wybierz pierwszą damę RP. Czy córka Andrzeja Dudy zdetronizuje Kasię Tusk. Śliczna Kinga, 19-letnia prawniczka z wdziękiem i klasą weszła w czasie kampanii prezydenckiej na salony, na których dotychczas brylowała Tuskówna.

W nowym wydaniu „ABC” dostępnym w kioskach w całej Polsce także kolejne ustalenia reporterów dotyczące „dziurawej” izolacji pedofila Mariusza T. Reporterzy „ABC” otrzymali kolejne listy od osadzonego w ośrodku w Gostyninie niebezpiecznego zabójcy. Prowokacja dziennikarzy udowadnia, że seryjny morderca bez problemu może mieć wpływ na ludzi poza murami ośrodka.

Spragnieni nowości fani Edyty Górniak muszą na razie zadowolić się płytą winylową, która ukaże się pod koniec maja. Dziennikarze „ABC” ustalili, dlaczego mimo wielomiesięcznych zapowiedzi diva polskiej piosenki, obchodząca w tym roku 25-lecie obecności na scenie, nie zdoła w najbliższym czasie wydać płyty.

Pierwszy czarnoskóry reprezentant Polski wrócił do Warszawy – czytamy na stronach sportowych tygodnika „”ABC”. Emmanuel Olisadebe - sprawca awansu kadry na mundial w Korei, mówi w artykule zatytułowanym „Zawsze dobrze być Polakiem”, że nie poznaje swojej drugiej ojczyzny.

„ABC – tygodnik aktualny, bezkompromisowy, ciekawy” w sprzedaży od 13 maja w kioskach w całej Polsce w cenie 3,50 zł. Pismo dostępne jest też w prenumeracie w e-kioskach. W tygodniku także reporterski „Magazyn ABC” oraz ekskluzywny dodatek lifestylowy z gorącymi wiadomościami ze świata showbiznesu i pełnym programem TV na cały tydzień – „ABC LOOK!”. 

Zapraszamy na stronę internetową www.abctygodnik.pl oraz na profil tygodnika na Facebooku – ww.facebook.com/ABCtygodnik.

fot.ABC

Warto poczytać

 1. 1270kijowniaij 25.04.2018

  Oto i są. To oni żerują na dramacie niepełnosprawnych...

  Jeszcze kilka godzin temu pisaliśmy, że w tym sporze dawno przestało chodzić o dobro niepełnosprawnych, a ktoś próbuje zbić na nim kapitał polityczny i pieniądze. Okazuje się, że nie trzeba było długo czekać na potwierdzenie naszych przypuszczeń.

 2. 1270facebookstefczyk 25.04.2018

  Tych słów już nie napiszesz na Facebooku

  Nowy regulamin największego portalu społecznościowego wchodzi w życie 25 maja

 3. 1270twitterPOl 25.04.2018

  „Im zależy tylko na pieniądzach. Wykorzystują swoje niepełnosprawne dzieci”

  Za nami kolejne godziny protestu opiekunów dzieci niepełnosprawnych. Mimo szerokich propozycji ze strony rządu, protestujący nie zamierzają ustąpić. Jeszcze kilka dni temu zastanawialiśmy się kto im płaci

 4. 1270kodomi 20.04.2018

  Totalny odlot KOD. Zbierają relikwie od „obrońców demokracji”

  Jeszcze niedawno KOD miał mocarstwowe plany odbicia Polski z rąk „kaczystów"

 5. pomnik18042018 19.04.2018

  Amerykanie zlikwidują pomnik katyński? „Rosyjscy oligarchowie planują w tym miejscu zbudować hotel"

  Według przedstawiciela amerykańskiej Polonii, który wystąpił w programie Marcina Roli w telewizji wRealu24.pl, zagrożona jest przyszłość Pomnika Katyńskiego w Jersey City.

 6. 1270kaczynskiprezesnaczelnik 19.04.2018

  Znany polityk o Jarosławie Kaczyńskim: Jest jak Piłsudski!

  Naczelnik, Wódz, Marszałek. To tylko niektóre określenia, którymi politycy opozycji i nieprzychylni PiS dziennikarze nazywają prezesa partii rządzącej Jarosława Kaczyńskiego

 7. 1270pawlowiczkrystyna 19.04.2018

  Prof. Pawłowicz przesadziła? Obraża byłych prezydentów

  Krystyna Pawłowicz słynie z mocnych i kontrowersyjnych wypowiedzi

 8. 1270luck22yluck222 18.04.2018

  Wspaniała inicjatywa niepełnosprawnego Łukasza Warzechy

  Wydawałoby się, że w dzisiejszych czasach trudno o bezinteresowną pomoc, a z pewnością jeszcze trudniej oczekiwać jej od osób, które na co dzień same potrzebują pomocy. .

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook