Jedynie prawda jest ciekawa

ABC: Władza czuje strach!

13.05.2015

W nowym wydaniu tygodnika „ABC” – Polska przed drugą turą wyborów. Władza czuje strach, czyli podsumowanie wyborczych wyników pierwszej tury.

Publicyści, socjologowie i politolodzy piszą o zwycięstwie Andrzeja Dudy, sromotnej porażce Bronisława Komorowskiego i obozu władzy, a także o ważnych decyzjach Pawła Kukiza, od których zależy przyszłość polskiej polityki. Tygodnik „ABC” wraz z reporterskim „Magazynem ABC”, dodatkiem „ABC LOOK” i programem telewizyjnym na cały tydzień, dostępny jest od środy w kioskach w całej Polsce.

Sprawdź ile głosów stracił Bronisław Komorowski na rzecz Kukiza i Dudy. Czym różnią się żony kandydatów - wybierz pierwszą damę RP. Czy córka Andrzeja Dudy zdetronizuje Kasię Tusk. Śliczna Kinga, 19-letnia prawniczka z wdziękiem i klasą weszła w czasie kampanii prezydenckiej na salony, na których dotychczas brylowała Tuskówna.

W nowym wydaniu „ABC” dostępnym w kioskach w całej Polsce także kolejne ustalenia reporterów dotyczące „dziurawej” izolacji pedofila Mariusza T. Reporterzy „ABC” otrzymali kolejne listy od osadzonego w ośrodku w Gostyninie niebezpiecznego zabójcy. Prowokacja dziennikarzy udowadnia, że seryjny morderca bez problemu może mieć wpływ na ludzi poza murami ośrodka.

Spragnieni nowości fani Edyty Górniak muszą na razie zadowolić się płytą winylową, która ukaże się pod koniec maja. Dziennikarze „ABC” ustalili, dlaczego mimo wielomiesięcznych zapowiedzi diva polskiej piosenki, obchodząca w tym roku 25-lecie obecności na scenie, nie zdoła w najbliższym czasie wydać płyty.

Pierwszy czarnoskóry reprezentant Polski wrócił do Warszawy – czytamy na stronach sportowych tygodnika „”ABC”. Emmanuel Olisadebe - sprawca awansu kadry na mundial w Korei, mówi w artykule zatytułowanym „Zawsze dobrze być Polakiem”, że nie poznaje swojej drugiej ojczyzny.

„ABC – tygodnik aktualny, bezkompromisowy, ciekawy” w sprzedaży od 13 maja w kioskach w całej Polsce w cenie 3,50 zł. Pismo dostępne jest też w prenumeracie w e-kioskach. W tygodniku także reporterski „Magazyn ABC” oraz ekskluzywny dodatek lifestylowy z gorącymi wiadomościami ze świata showbiznesu i pełnym programem TV na cały tydzień – „ABC LOOK!”. 

Zapraszamy na stronę internetową www.abctygodnik.pl oraz na profil tygodnika na Facebooku – ww.facebook.com/ABCtygodnik.

fot.ABC

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook