Jedynie prawda jest ciekawa


ABC: Władza czuje strach!

13.05.2015

W nowym wydaniu tygodnika „ABC” – Polska przed drugą turą wyborów. Władza czuje strach, czyli podsumowanie wyborczych wyników pierwszej tury.

Publicyści, socjologowie i politolodzy piszą o zwycięstwie Andrzeja Dudy, sromotnej porażce Bronisława Komorowskiego i obozu władzy, a także o ważnych decyzjach Pawła Kukiza, od których zależy przyszłość polskiej polityki. Tygodnik „ABC” wraz z reporterskim „Magazynem ABC”, dodatkiem „ABC LOOK” i programem telewizyjnym na cały tydzień, dostępny jest od środy w kioskach w całej Polsce.

Sprawdź ile głosów stracił Bronisław Komorowski na rzecz Kukiza i Dudy. Czym różnią się żony kandydatów - wybierz pierwszą damę RP. Czy córka Andrzeja Dudy zdetronizuje Kasię Tusk. Śliczna Kinga, 19-letnia prawniczka z wdziękiem i klasą weszła w czasie kampanii prezydenckiej na salony, na których dotychczas brylowała Tuskówna.

W nowym wydaniu „ABC” dostępnym w kioskach w całej Polsce także kolejne ustalenia reporterów dotyczące „dziurawej” izolacji pedofila Mariusza T. Reporterzy „ABC” otrzymali kolejne listy od osadzonego w ośrodku w Gostyninie niebezpiecznego zabójcy. Prowokacja dziennikarzy udowadnia, że seryjny morderca bez problemu może mieć wpływ na ludzi poza murami ośrodka.

Spragnieni nowości fani Edyty Górniak muszą na razie zadowolić się płytą winylową, która ukaże się pod koniec maja. Dziennikarze „ABC” ustalili, dlaczego mimo wielomiesięcznych zapowiedzi diva polskiej piosenki, obchodząca w tym roku 25-lecie obecności na scenie, nie zdoła w najbliższym czasie wydać płyty.

Pierwszy czarnoskóry reprezentant Polski wrócił do Warszawy – czytamy na stronach sportowych tygodnika „”ABC”. Emmanuel Olisadebe - sprawca awansu kadry na mundial w Korei, mówi w artykule zatytułowanym „Zawsze dobrze być Polakiem”, że nie poznaje swojej drugiej ojczyzny.

„ABC – tygodnik aktualny, bezkompromisowy, ciekawy” w sprzedaży od 13 maja w kioskach w całej Polsce w cenie 3,50 zł. Pismo dostępne jest też w prenumeracie w e-kioskach. W tygodniku także reporterski „Magazyn ABC” oraz ekskluzywny dodatek lifestylowy z gorącymi wiadomościami ze świata showbiznesu i pełnym programem TV na cały tydzień – „ABC LOOK!”. 

Zapraszamy na stronę internetową www.abctygodnik.pl oraz na profil tygodnika na Facebooku – ww.facebook.com/ABCtygodnik.

fot.ABC

Warto poczytać

 1. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 2. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 3. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 4. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 5. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 6. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 7. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook