Jedynie prawda jest ciekawa


"ABC": Niedopałek papierosa w ciele prezydenta Kaczorowskiego!

24.06.2015

Szokujące ustalenia tygodnika - przeczytaj koniecznie!

Tygodnik „ABC”: Rosjanie zaszyli peta w ciele Prezydenta Kaczorowskiego

Tygodnik „ABC” dotarł do przerażających ustaleń z sekcji zwłok ostatniego Prezydenta RP na Uchodźstwie! Rosjanie zaszyli w jego ciele niedopałek papierosa! Wszystko wskazuje na to, że zrobili to specjalnie, by sprofanować zwłoki wielkiego Polaka, który zginął w katastrofie smoleńskiej. Co naprawdę działo się w moskiewskim Biurze Ekspertyz Sądowo-Medycznych? – pisze na łamach tygodnika „ABC” Marek Pyza.

W trakcie szczegółowych oględzin ciała prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego, po dokonanej 22 października 2012 roku ekshumacji natrafiono na druzgocące odkrycie. Lekarze i prokuratorzy byli zdumieni. W protokole po otwarciu zwłok zapisano:

„W jamie opłucnowej po stronie lewej przy kręgosłupie ujawniono fragment papierosa z filtrem. Fragment ten otoczony jest białokremową bibułką ściśle otaczającą filtr i brązowe liście tytoniu, przy tym końcu bibułka ta wykazuje nieregularne przerwanie. Filtr jest barwy ciemnoszarej, bibułka go otaczająca jest przerwana na granicy filtra i części dalszej prawie na całym obwodzie. Na bibule nie stwierdzono żadnych oznaczeń. Fragment papierosa ma długość 3 cm, jego średnica około 0,8 cm. Fragment papierosa zabezpieczono do badań genetycznych i opisano jako ślad genetyczny nr 19”.

Nie ma fizycznej możliwości, by niedopałek papierosa w ciele ostatniego Prezydenta RP na Uchodźstwie znalazł się przypadkowo. Musiało się to wydarzyć w czasie moskiewskiej sekcji. Wyłącznie wtedy. O ile przy ogromnej dobrej woli można spróbować zrozumieć omyłkowe zaszywanie w ciałach drobnych przedmiotów, np. przyborów używanych w trakcie sekcji, to niedopałek w żadnym razie nie miał prawa tam się znaleźć – pisze na łamach tygodnika „ABC” Marek Pyza i przypomina inne przypadki niegodnego potraktowania zwłok ofiar smoleńskiej katastrofy.

Na łamach tygodnika także informacje z prowadzonego przez polskich prokuratorów śledztwa w sprawie katastrofy z 10 kwietnia 2010 roku. Od pierwszych godzin do dziś to śledztwo kuleje. Prokuratorzy rozkręcili za to spiralę pozorowania działań, jednocześnie na niemal każdym kroku próbując opędzić się od pokrzywdzonych, którzy chcieliby im patrzeć na ręce i mieć wpływ na śledztwo. Dlatego 13 kwietnia część rodzin złożyła do Sądu Najwyższego skargę na przewlekłość postępowania.

Wstrząsający tekst Marka Pyzy „Papieros w ciele Prezydenta” na łamach nowego wydania „ABC – tygodnika aktualnego, bezkompromisowego, ciekawego” w sprzedaży od 24 czerwca w kioskach w całej Polsce w cenie 3,50 zł. Pismo dostępne jest też w prenumeracie w e-kioskach. W tygodniku także reporterski „Magazyn ABC” oraz dodatek z gorącymi wiadomościami ze świata showbiznesu i pełnym programem TV na cały tydzień – „ABC LOOK!”. Zapraszamy na stronę internetową www.abctygodnik.pl oraz na profil tygodnika na Facebooku – www.facebook.com/ABCtygodnik.

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 7. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 8. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook