Jedynie prawda jest ciekawa

"ABC": Niedopałek papierosa w ciele prezydenta Kaczorowskiego!

24.06.2015

Szokujące ustalenia tygodnika - przeczytaj koniecznie!

Tygodnik „ABC”: Rosjanie zaszyli peta w ciele Prezydenta Kaczorowskiego

Tygodnik „ABC” dotarł do przerażających ustaleń z sekcji zwłok ostatniego Prezydenta RP na Uchodźstwie! Rosjanie zaszyli w jego ciele niedopałek papierosa! Wszystko wskazuje na to, że zrobili to specjalnie, by sprofanować zwłoki wielkiego Polaka, który zginął w katastrofie smoleńskiej. Co naprawdę działo się w moskiewskim Biurze Ekspertyz Sądowo-Medycznych? – pisze na łamach tygodnika „ABC” Marek Pyza.

W trakcie szczegółowych oględzin ciała prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego, po dokonanej 22 października 2012 roku ekshumacji natrafiono na druzgocące odkrycie. Lekarze i prokuratorzy byli zdumieni. W protokole po otwarciu zwłok zapisano:

„W jamie opłucnowej po stronie lewej przy kręgosłupie ujawniono fragment papierosa z filtrem. Fragment ten otoczony jest białokremową bibułką ściśle otaczającą filtr i brązowe liście tytoniu, przy tym końcu bibułka ta wykazuje nieregularne przerwanie. Filtr jest barwy ciemnoszarej, bibułka go otaczająca jest przerwana na granicy filtra i części dalszej prawie na całym obwodzie. Na bibule nie stwierdzono żadnych oznaczeń. Fragment papierosa ma długość 3 cm, jego średnica około 0,8 cm. Fragment papierosa zabezpieczono do badań genetycznych i opisano jako ślad genetyczny nr 19”.

Nie ma fizycznej możliwości, by niedopałek papierosa w ciele ostatniego Prezydenta RP na Uchodźstwie znalazł się przypadkowo. Musiało się to wydarzyć w czasie moskiewskiej sekcji. Wyłącznie wtedy. O ile przy ogromnej dobrej woli można spróbować zrozumieć omyłkowe zaszywanie w ciałach drobnych przedmiotów, np. przyborów używanych w trakcie sekcji, to niedopałek w żadnym razie nie miał prawa tam się znaleźć – pisze na łamach tygodnika „ABC” Marek Pyza i przypomina inne przypadki niegodnego potraktowania zwłok ofiar smoleńskiej katastrofy.

Na łamach tygodnika także informacje z prowadzonego przez polskich prokuratorów śledztwa w sprawie katastrofy z 10 kwietnia 2010 roku. Od pierwszych godzin do dziś to śledztwo kuleje. Prokuratorzy rozkręcili za to spiralę pozorowania działań, jednocześnie na niemal każdym kroku próbując opędzić się od pokrzywdzonych, którzy chcieliby im patrzeć na ręce i mieć wpływ na śledztwo. Dlatego 13 kwietnia część rodzin złożyła do Sądu Najwyższego skargę na przewlekłość postępowania.

Wstrząsający tekst Marka Pyzy „Papieros w ciele Prezydenta” na łamach nowego wydania „ABC – tygodnika aktualnego, bezkompromisowego, ciekawego” w sprzedaży od 24 czerwca w kioskach w całej Polsce w cenie 3,50 zł. Pismo dostępne jest też w prenumeracie w e-kioskach. W tygodniku także reporterski „Magazyn ABC” oraz dodatek z gorącymi wiadomościami ze świata showbiznesu i pełnym programem TV na cały tydzień – „ABC LOOK!”. Zapraszamy na stronę internetową www.abctygodnik.pl oraz na profil tygodnika na Facebooku – www.facebook.com/ABCtygodnik.

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook