Jedynie prawda jest ciekawa


"ABC": Niedopałek papierosa w ciele prezydenta Kaczorowskiego!

24.06.2015

Szokujące ustalenia tygodnika - przeczytaj koniecznie!

Tygodnik „ABC”: Rosjanie zaszyli peta w ciele Prezydenta Kaczorowskiego

Tygodnik „ABC” dotarł do przerażających ustaleń z sekcji zwłok ostatniego Prezydenta RP na Uchodźstwie! Rosjanie zaszyli w jego ciele niedopałek papierosa! Wszystko wskazuje na to, że zrobili to specjalnie, by sprofanować zwłoki wielkiego Polaka, który zginął w katastrofie smoleńskiej. Co naprawdę działo się w moskiewskim Biurze Ekspertyz Sądowo-Medycznych? – pisze na łamach tygodnika „ABC” Marek Pyza.

W trakcie szczegółowych oględzin ciała prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego, po dokonanej 22 października 2012 roku ekshumacji natrafiono na druzgocące odkrycie. Lekarze i prokuratorzy byli zdumieni. W protokole po otwarciu zwłok zapisano:

„W jamie opłucnowej po stronie lewej przy kręgosłupie ujawniono fragment papierosa z filtrem. Fragment ten otoczony jest białokremową bibułką ściśle otaczającą filtr i brązowe liście tytoniu, przy tym końcu bibułka ta wykazuje nieregularne przerwanie. Filtr jest barwy ciemnoszarej, bibułka go otaczająca jest przerwana na granicy filtra i części dalszej prawie na całym obwodzie. Na bibule nie stwierdzono żadnych oznaczeń. Fragment papierosa ma długość 3 cm, jego średnica około 0,8 cm. Fragment papierosa zabezpieczono do badań genetycznych i opisano jako ślad genetyczny nr 19”.

Nie ma fizycznej możliwości, by niedopałek papierosa w ciele ostatniego Prezydenta RP na Uchodźstwie znalazł się przypadkowo. Musiało się to wydarzyć w czasie moskiewskiej sekcji. Wyłącznie wtedy. O ile przy ogromnej dobrej woli można spróbować zrozumieć omyłkowe zaszywanie w ciałach drobnych przedmiotów, np. przyborów używanych w trakcie sekcji, to niedopałek w żadnym razie nie miał prawa tam się znaleźć – pisze na łamach tygodnika „ABC” Marek Pyza i przypomina inne przypadki niegodnego potraktowania zwłok ofiar smoleńskiej katastrofy.

Na łamach tygodnika także informacje z prowadzonego przez polskich prokuratorów śledztwa w sprawie katastrofy z 10 kwietnia 2010 roku. Od pierwszych godzin do dziś to śledztwo kuleje. Prokuratorzy rozkręcili za to spiralę pozorowania działań, jednocześnie na niemal każdym kroku próbując opędzić się od pokrzywdzonych, którzy chcieliby im patrzeć na ręce i mieć wpływ na śledztwo. Dlatego 13 kwietnia część rodzin złożyła do Sądu Najwyższego skargę na przewlekłość postępowania.

Wstrząsający tekst Marka Pyzy „Papieros w ciele Prezydenta” na łamach nowego wydania „ABC – tygodnika aktualnego, bezkompromisowego, ciekawego” w sprzedaży od 24 czerwca w kioskach w całej Polsce w cenie 3,50 zł. Pismo dostępne jest też w prenumeracie w e-kioskach. W tygodniku także reporterski „Magazyn ABC” oraz dodatek z gorącymi wiadomościami ze świata showbiznesu i pełnym programem TV na cały tydzień – „ABC LOOK!”. Zapraszamy na stronę internetową www.abctygodnik.pl oraz na profil tygodnika na Facebooku – www.facebook.com/ABCtygodnik.

Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 3. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 4. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 5. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 6. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 7. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

 8. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook