Jedynie prawda jest ciekawa

ABC: Co zniknęło wraz z Komorowskim?

23.11.2015

W nowym tygodniku „ABC” szokujące ustalenia dotyczące ostatnich miesięcy urzędowania Bronisława Komorowskiego.

Ujawniony przez Kancelarię Prezydenta „Raport Otwarcia” odsłania kulisy przyznawania nagród, zakupu prezentów i „niszczenia” nawet sprzętu AGD będącego „na stanie” prezydenckich wilii. Nowe wydanie „ABC” od poniedziałku, 23 listopada w kioskach.

Wraz z odejściem Bronisława Komorowskiego oraz jego dworu zniknęły meble, sprzęt RTV i kuchenny oraz elektronika o wartości pół miliona złotych. Podejrzenia budzą też gigantyczne odprawy oraz zakupy „prezentów” na kwotę 1,5 miliona złotych! – czytamy w tygodniku „ABC”.

W „ABC” także kilkanaście okładek dzienników i gazet z całego świata – na wszystkich czołówkach masakra w Paryżu. W ten sposób „ABC” rozpoczyna temat tygodnia – „Terror w Europie”. W kolejnych artykułach dziennikarze próbują znaleźć odpowiedź na pytanie – „Kiedy terroryści uderzą w Polsce”, a także analizują jak terroryzm islamski zmienia Europę na naszych oczach. Przypominają też wstrząsające kalendarium zamachów – od 2001 roku, gdy 11 września w Nowym Jorku runęły wieże WTC.

„ABC” pochyla się też na fenomenem disco polo. Po okresie nieco mniejszych sukcesów twórców disco polo – wokaliści musieli imać się innych zajęć, by przetrwać – historia zatoczyła koło. Zapotrzebowanie na disco polo jest tak duże, że Zenon Martyniuk z zespołem Akcent potrafi zagrać w weekend nawet kilka koncertów. Nie mówiąc już o stacji telewizyjnej, która osiąga zaskakująco wysokie wyniki oglądalności, czy stacjach radiowych, również bardzo chętnie słuchanych. Nieco pogardliwie określane jako „muzyka chodnikowa”, disco polo wraca na salony. Nikt chyba jednak nie spodziewał się, że zajmie tam tak wygodne miejsce. I ani myśli je opuścić – czytamy na łamach nowego wydania tygodnika „ABC”.

W nowym wydaniu „ABC” także rozmowa z prowadzącą TIR-y Polką – „Przez trzy lata nikt nie chciał mnie zatrudnić na kierowcę tira. Bo jak kobieta, młoda, drobna, to na pewno sobie nie poradzi – wspomina Patrycja Rzenno, truckerka, znana jako „Almerka”.

Polecamy też historię rodziny z Wielkopolski, która zdecydowała się na dość wątpliwy eksperyment. Kamery monitorują ich codzienne życie w domu, a internauci mogą zaglądać do nich o każdej porze dnia i nocy. W sprawę zaangażował się jednak sąd rodzinny, bo kamery zostały zamontowane nawet w pokojach dzieci. 

Na łamach nowego „ABC” także wywiad z Kamilem Stochem. Dwukrotny mistrz olimpijski z Soczi w skokach narciarskich w rozmowie z „ABC” przewiduje powrót do wielkiej formy, zdradza, w jaki sposób skoczkowie próbują oszukiwać, tłumaczy, co na to federacja narciarska i ujawnia, jakim sportem zajmie się po zakończeniu kariery.

Nowe wydanie tygodnika „ABC” dostępne w sprzedaży od 23. listopada. „ABC – tygodnik aktualny, bezkompromisowy i ciekawy” jak co tydzień dostarcza czytelnikom zestaw emocjonujących i zaskakujących artykułów do przeczytania. Zapraszamy do lektury i na stronę tygodnika www.abctygodnik.pl oraz na profil ABC na Facebooku -  www.facebook.com/ABCtygodnik

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook