Jedynie prawda jest ciekawa


ABC: Co zniknęło wraz z Komorowskim?

23.11.2015

W nowym tygodniku „ABC” szokujące ustalenia dotyczące ostatnich miesięcy urzędowania Bronisława Komorowskiego.

Ujawniony przez Kancelarię Prezydenta „Raport Otwarcia” odsłania kulisy przyznawania nagród, zakupu prezentów i „niszczenia” nawet sprzętu AGD będącego „na stanie” prezydenckich wilii. Nowe wydanie „ABC” od poniedziałku, 23 listopada w kioskach.

Wraz z odejściem Bronisława Komorowskiego oraz jego dworu zniknęły meble, sprzęt RTV i kuchenny oraz elektronika o wartości pół miliona złotych. Podejrzenia budzą też gigantyczne odprawy oraz zakupy „prezentów” na kwotę 1,5 miliona złotych! – czytamy w tygodniku „ABC”.

W „ABC” także kilkanaście okładek dzienników i gazet z całego świata – na wszystkich czołówkach masakra w Paryżu. W ten sposób „ABC” rozpoczyna temat tygodnia – „Terror w Europie”. W kolejnych artykułach dziennikarze próbują znaleźć odpowiedź na pytanie – „Kiedy terroryści uderzą w Polsce”, a także analizują jak terroryzm islamski zmienia Europę na naszych oczach. Przypominają też wstrząsające kalendarium zamachów – od 2001 roku, gdy 11 września w Nowym Jorku runęły wieże WTC.

„ABC” pochyla się też na fenomenem disco polo. Po okresie nieco mniejszych sukcesów twórców disco polo – wokaliści musieli imać się innych zajęć, by przetrwać – historia zatoczyła koło. Zapotrzebowanie na disco polo jest tak duże, że Zenon Martyniuk z zespołem Akcent potrafi zagrać w weekend nawet kilka koncertów. Nie mówiąc już o stacji telewizyjnej, która osiąga zaskakująco wysokie wyniki oglądalności, czy stacjach radiowych, również bardzo chętnie słuchanych. Nieco pogardliwie określane jako „muzyka chodnikowa”, disco polo wraca na salony. Nikt chyba jednak nie spodziewał się, że zajmie tam tak wygodne miejsce. I ani myśli je opuścić – czytamy na łamach nowego wydania tygodnika „ABC”.

W nowym wydaniu „ABC” także rozmowa z prowadzącą TIR-y Polką – „Przez trzy lata nikt nie chciał mnie zatrudnić na kierowcę tira. Bo jak kobieta, młoda, drobna, to na pewno sobie nie poradzi – wspomina Patrycja Rzenno, truckerka, znana jako „Almerka”.

Polecamy też historię rodziny z Wielkopolski, która zdecydowała się na dość wątpliwy eksperyment. Kamery monitorują ich codzienne życie w domu, a internauci mogą zaglądać do nich o każdej porze dnia i nocy. W sprawę zaangażował się jednak sąd rodzinny, bo kamery zostały zamontowane nawet w pokojach dzieci. 

Na łamach nowego „ABC” także wywiad z Kamilem Stochem. Dwukrotny mistrz olimpijski z Soczi w skokach narciarskich w rozmowie z „ABC” przewiduje powrót do wielkiej formy, zdradza, w jaki sposób skoczkowie próbują oszukiwać, tłumaczy, co na to federacja narciarska i ujawnia, jakim sportem zajmie się po zakończeniu kariery.

Nowe wydanie tygodnika „ABC” dostępne w sprzedaży od 23. listopada. „ABC – tygodnik aktualny, bezkompromisowy i ciekawy” jak co tydzień dostarcza czytelnikom zestaw emocjonujących i zaskakujących artykułów do przeczytania. Zapraszamy do lektury i na stronę tygodnika www.abctygodnik.pl oraz na profil ABC na Facebooku -  www.facebook.com/ABCtygodnik

Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 3. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 4. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 5. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 6. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 7. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

 8. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook