Jedynie prawda jest ciekawa


ABC: BOR jak prywatna agencja ochroniarska?

29.04.2015

Drugi numer tygodnika „ABC” już w kioskach.W nowym wydaniu „ABC Tygodnik Aktualny Bezkompromisowy Ciekawy” ujawnia, że Biuro Ochrony Rządu pilnuje codziennie domu matki Ewy Kopacz. Kamery i uzbrojeni po zęby oficerowie BOR strzegą domu w Radomiu, w którym nie ma pani premier Kopacz.

Czy Biuro Ochrony Rządu zamienia się w agencję ochroniarską, finansowaną z kieszeni Polaków? – pytają dziennikarze „ABC” i żądają dymisji szefa BOR, gen. bryg. Krzysztofa Klimka.

W środę, 29 kwietnia ukazał się drugi numer nowego tygodnika „ABC”. To pismo dostarczające co środę trzy gazety w jednej – ciekawy, bezkompromisowy tygodnik, magazyn z najciekawszymi artykułami poruszającymi najbardziej emocjonujące tematy tygodnika, a także dodatek „ABC LOOK!” – z informacjami z życia gwiazd showbiznesu i pełnym programem telewizyjnym.

Na łamach nowego wydania ekskluzywne zdjęcia Kuby Wojewódzkiego, jakiego nie znacie. Relacja z imienin Jerzego Jaskierni (SLD) i zaskakujące podsumowanie - ile kosztuje garderoba Magdaleny Ogórek. Na łamach także raport specjalny -- Kto i dlaczego porywa nasze dzieci? Szokujące statystyki tylko w „ABC”! Reporterzy tygodnika opisują też spotkanie Bronisława Komorowskiego z leśnikami. Czy Prezydent próbuje ratować twarz po informacjach ujawnionych przez portal WikiLeaks o planach sprzedaży polskich lasów?

W „Magazynie ABC” sensacyjne doniesienia dotyczące uchodźców z krajów ogarniętych wojną z terrorem ISIS. W czasie, gdy Europa szuka sposobu na pomoc uciekającym ofiarom, terroryści z Państwa Islamskiego próbują przeniknąć do europejskich miast i z czasem zacząć siać terror i śmierć. Wkrótce mogą pojawić się w Polsce. Kto obroni nas przed ekstremistami? – pyta „ABC”.

W „Magazynie ABC” także zaskakujący raport „Krótkie życie AGD” – sprawdź jak często musisz zmieniać sprzęt domowy oraz niezwykła majówkowa mapa Warszawy.

 Z tygodnikiem „ABC” 64 stronicowy dodatek „ABC LOOK!” z pełnym programem TV na cały tydzień. Agnieszka Dygant w ekskluzywnym wywiadzie zdradza swoje najbliższe plany po zniknięciu uwielbianego przez Polaków serialu „Prawo Agaty”.

Polecamy nowe wydanie tygodnika „ABC”, dostępne w kioskach w całej Polsce w cenie 3,50 zł. Zapraszamy na stronę internetową – www.abctygodnik.pl, by na bieżąco śledzić aktualne i ciekawe informacje. Czekamy na komentarze, opinie i pytania od Czytelników – pod adresem mailowym waszeforum@abctygodnik.pl oraz na profilu facebookowym tygodnika, który w tydzień zyskał ponad 1000 fanów - www.facebook.com/ABCtygodnik

Warto poczytać

 1. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 2. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 3. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 4. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 5. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 6. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 7. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 8. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook