Jedynie prawda jest ciekawa


ABC: BOR jak prywatna agencja ochroniarska?

29.04.2015

Drugi numer tygodnika „ABC” już w kioskach.W nowym wydaniu „ABC Tygodnik Aktualny Bezkompromisowy Ciekawy” ujawnia, że Biuro Ochrony Rządu pilnuje codziennie domu matki Ewy Kopacz. Kamery i uzbrojeni po zęby oficerowie BOR strzegą domu w Radomiu, w którym nie ma pani premier Kopacz.

Czy Biuro Ochrony Rządu zamienia się w agencję ochroniarską, finansowaną z kieszeni Polaków? – pytają dziennikarze „ABC” i żądają dymisji szefa BOR, gen. bryg. Krzysztofa Klimka.

W środę, 29 kwietnia ukazał się drugi numer nowego tygodnika „ABC”. To pismo dostarczające co środę trzy gazety w jednej – ciekawy, bezkompromisowy tygodnik, magazyn z najciekawszymi artykułami poruszającymi najbardziej emocjonujące tematy tygodnika, a także dodatek „ABC LOOK!” – z informacjami z życia gwiazd showbiznesu i pełnym programem telewizyjnym.

Na łamach nowego wydania ekskluzywne zdjęcia Kuby Wojewódzkiego, jakiego nie znacie. Relacja z imienin Jerzego Jaskierni (SLD) i zaskakujące podsumowanie - ile kosztuje garderoba Magdaleny Ogórek. Na łamach także raport specjalny -- Kto i dlaczego porywa nasze dzieci? Szokujące statystyki tylko w „ABC”! Reporterzy tygodnika opisują też spotkanie Bronisława Komorowskiego z leśnikami. Czy Prezydent próbuje ratować twarz po informacjach ujawnionych przez portal WikiLeaks o planach sprzedaży polskich lasów?

W „Magazynie ABC” sensacyjne doniesienia dotyczące uchodźców z krajów ogarniętych wojną z terrorem ISIS. W czasie, gdy Europa szuka sposobu na pomoc uciekającym ofiarom, terroryści z Państwa Islamskiego próbują przeniknąć do europejskich miast i z czasem zacząć siać terror i śmierć. Wkrótce mogą pojawić się w Polsce. Kto obroni nas przed ekstremistami? – pyta „ABC”.

W „Magazynie ABC” także zaskakujący raport „Krótkie życie AGD” – sprawdź jak często musisz zmieniać sprzęt domowy oraz niezwykła majówkowa mapa Warszawy.

 Z tygodnikiem „ABC” 64 stronicowy dodatek „ABC LOOK!” z pełnym programem TV na cały tydzień. Agnieszka Dygant w ekskluzywnym wywiadzie zdradza swoje najbliższe plany po zniknięciu uwielbianego przez Polaków serialu „Prawo Agaty”.

Polecamy nowe wydanie tygodnika „ABC”, dostępne w kioskach w całej Polsce w cenie 3,50 zł. Zapraszamy na stronę internetową – www.abctygodnik.pl, by na bieżąco śledzić aktualne i ciekawe informacje. Czekamy na komentarze, opinie i pytania od Czytelników – pod adresem mailowym waszeforum@abctygodnik.pl oraz na profilu facebookowym tygodnika, który w tydzień zyskał ponad 1000 fanów - www.facebook.com/ABCtygodnik

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 7. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 8. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook