Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Będzie 7. seria "Czasu honoru"

29.03.2014

W nowych odcinkach znowu zobaczymy zatem czwórkę przyjaciół.

Po świętach wielkanocnych rozpoczną się zdjęcia do 7. serii popularnego serialu TVP2. W „Czasie honoru” znowu zobaczymy Antoniego Pawlickiego. Nowy sezon produkcji będzie powrotem w czasie i dziać się będzie w czasie Powstania Warszawskiego.

„Pochłaniam scenariusze… Zapewniam, że będzie się działo!” - poinformował na Facebooku Maciej Zakościelny, czyli serialowy Bronek Woyciechowski.

W nowych odcinkach „Czasu honoru” znowu zobaczymy zatem czwórkę przyjaciół. Antoni Pawlicki (Janek Markiewicz), Maciej Zakościelny (Bronek Woyciechowski), Jan Wieczorkowski (Władek Konarski) i Jakub Wesołowski (Michał Konarski) nie mogą się doczekać aż znowu spotkają się na planie.

„Ja tę czwórkę aktorów uwielbiam! Są jak moi synowie, traktuję ich jako jedność. Bardzo żałowałem, że jeden z nich musiał zginąć” - mówi Michał Kwieciński, producent serialu.

Efekt końcowy widzowie będą mogli zobaczyć najprawdopodobniej po wakacjach. Ekipa „Czasu honoru” chce w ten sposób upamiętnić przypadająca w tym roku 70. Rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.

superseriale.se.pl/run

fot. Facebook

Warto poczytać

 1. plakat6FCHG2016 22.10.2016

  Odpal projekt „Festiwal Chrześcijańskie Granie”

  Festiwal jest okazją do przekrojowego spojrzenia na talenty chrześcijańskiej sceny muzycznej i zaprezentowania ich szerokiej publiczności.

 2. lllllll 21.10.2016

  Lorenc: Nasza historia zaczyna się budzić

  Michał Lorenc jest autorem muzyki do filmów takich jak "Historia Roja", "Smoleńsk" czy "Wołyń".

 3. MPWplakat 19.10.2016

  „Ciekawa czy wielka – o historii w filmie”

  Muzeum Powstania Warszawskiego zaprasza na dyskusję o sposobach przedstawienia historii w filmach.

 4. jacekkk 18.10.2016

  Mural upamiętniający Stanisława Barańczaka

  Mural upamiętniający Stanisława Barańczaka odsłonięto we wtorek w Poznaniu. Przedstawiony na ścianie Collegium Novum UAM poeta spogląda na przechodniów puszczając papierowy samolot z napisaną na nim zwrotką wiersza "A tak niewiele brakowało"

 5. w-ste 17.10.2016

  MSZ Ukrainy zablokowało pokaz "Wołynia"

  Pokaz miał odbyć się w stołecznym kinie "Kijów" z udziałem reżysera i zaproszonych przez Instytut Polski ukraińskich gości. Po projekcji zaplanowano dyskusję nad filmem.

 6. kong-st 16.10.2016

  Biskupi apelują o odbudowanie tożsamości europejskiej

  Tylko Europa mająca własną tożsamość będzie w stanie przyjąć imigrantów- podkreślono w czasie V Kongresu Kultury Chrześcijańskiej w Lublinie.

 7. Foto-Muzeum-Historyczne-w-Sanoku-4 16.10.2016

  Częstochowa: Spektakl poświęcony twórczości Beksińskiego

  Inspirowany twórczością Zdzisława Beksińskiego i osadzony w charakterystycznym klimacie jego obrazów i rysunków spektakl "Podróż do wnętrza - sen 061", w czwartek po raz pierwszy będzie można obejrzeć w Miejskiej Galerii Sztuki w Częstochowie.

 8. bromnowildestea 14.10.2016

  Wildstein obnaża wydumany protest artystów

  Bronisław Wildstein w rozmowie z magazynem „Plus Minus” pokazuje, że protest artystów był po prostu absurdalny.

CS136MINIfoto

Czas Stefczyka 136/2016

PDF (7,14 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook