Jedynie prawda jest ciekawa

Konto bez zbędnych formalności (odc. 3)

01.08.2012

W poprzednim artykule dowiedzieliśmy się jak zostać członkiem Kasy Stefczyka, jakie formalności wiążą się z przystąpieniem do Kasy i jakie z związku z tym przysługują korzyści.

Kasa Stefczyka stara się dotrzeć do swych przyszłych i obecnych Członków, poprzez bogatą sieć placówek liczącą już 400 oddziałów na terenie całego kraju. Dzięki temu Kasa jest dostępna szerszemu gronu osób, również w mniejszych miejscowościach.
Kasa Stefczyka jako instytucja przyjazna ludziom, stara się ograniczyć wszelkie formalności i procedury do niezbędnego minimum. Dlatego zawieranie wszelkich umów nie zajmuje zbyt wiele czasu. Założenie konta osobistego – na przykład IKS Senior (Indywidualne Konto Spółdzielcze Senior jest niezwykle krótką czynnością. Do konta wydawana jest również karta SKOK24, dzięki której można swobodnie wypłacać zgromadzone na nim środki.
Bycie członkiem Kasy wiąże się z posiadaniem wielu przywilejów. Kasa oferuje pełen dostęp do produktów i usług finansowych. A im jest się dłużej członkiem tym więcej korzyści przysługuje. W każdym oddziale Kasy Stefczyka konsultanci są życzliwi każdemu. Przede wszystkim jednak cechuje ich profesjonalizm, dzięki czemu umiejętnie służą pomocą przy zakładaniu kont, lokat, zaciąganiu pożyczek oraz innych operacjach. To co wyróżnia personel Kasy to właśnie bycie dla ludzi, a dokładniej dla członków Kasy, z czym wiążą się wspomniane wcześniej korzyści.

CS149FOTMINI

Czas Stefczyka 149/2017

PDF (4,39 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook