Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Styl życia

 1. 22.12.2011

  Małe mieszkanko na Manhattanie

  Córka rosyjskiego miliardera, 22-letnia Ekaterina Rybołowlewa, nabyła na nowojorskim Manhattanie apartament za 88 milionów dolarów. Była to największa transakcja dokonana przez osobę indywidualną w Nowym Jorku. Rosjanka wyasygnowała całą kwotę bez targów.

 2. 21.12.2011

  1/3 Polaków dostrzega religijność świąt

  Dla ponad połowy Polaków Boże Narodzenie wiąże się z rodzinną atmosferą, a 29 proc. postrzega święta jako wydarzenie religijne - wynika z sondażu CBOS.

 3. 12.12.2011

  Stracił pracę, bo nie znał polskiego

  Portugalski pracownik jednej z brytyjskich firm z dużą polską załogą rozważa podanie do sądu pracodawcy, który zobowiązał go do nauki polskiego pod groźbą utraty pracy. Mężczyzna faktycznie stracił już posadę, bo nie jest w stanie opanować polskiego.

 4. 09.12.2011

  Urzędnicy zawieszeni za czytanie gazet i przysypianie

  Pięciu wysokich rangą urzędników podatkowych z prowincji Shanxi, na północy Chin, zostało zawieszonych obowiązkach służbowych za czytanie gazet i przysypianie podczas wideokonferencji o poprawie dyscypliny w pracy - poinformowały w piątek lokalne władze.

 5. 08.12.2011

  Zero palenia

  Ograniczanie palenia będzie postępować, niedługo czeka nas dyskusja nad zakazem palenia w zakładach pracy, a w przyszłości - być może w całym kraju - uważają uczestnicy konferencji "Tytoń albo zdrowie", która podsumowuje 20 lat akcji "Rzuć palenie razem z nami".

 6. 06.12.2011

  M2 mają wzięcie

  Polacy najchętniej kupują dwupokojowe mieszkania o małym metrażu, bo są dość tanie i zarazem wygodniejsze niż kawalerki - wynika z badań serwisu Oferty.net i danych agencji nieruchomości Emmerson.

 7. 02.12.2011

  Kraków wyróżniony w Brukseli

  Kraków został wyróżniony prestiżową europejską nagrodą za tworzenie przestrzeni miejskiej dostępnej dla osób niepełnosprawnych - Access City Award - poinformował w piątek PAP zastępca dyrektora ds. informacji krakowskiego magistratu Filip Szatanik

 8. 01.12.2011

  Słodycz Paragwaju atakuje Unię

  Dopuszczenie w tym tygodniu stewii - pochodzącej z Paragwaju niskokalorycznej rośliny słodzącej - na rynek unijny przez Komisję Europejską "stwarza nieocenioną szansę" dla Paragwaju - podał w czwartek MSZ tego kraju

 9. 24.11.2011

  Darmowe "świerszczyki" dla parlamentu

  Wydawcy pism pornograficznych w Czechach mają obowiązek co miesiąc przesyłać kilka egzemplarzy swych publikacji do parlamentu, ministerstwa kultury oraz kilku bibliotek - wynika z czeskiego prawa prasowego

 10. 22.11.2011

  Oficjalny zakaz pedałowania

  Sąd rejestrowy zatwierdził m.in. znak "zakaz pedałowania" i krzyż celtycki jako kolejne symbole Narodowego Odrodzenia Polski. NOP chce donosić do prokuratury za "próby znieważania" ich znaków. Zaskoczenia decyzją sądu nie kryje wiceszef Fundacji Helsińskiej.

Facebook