Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Łzy i wyznania bramkarza

22.08.2016

Piotr Wyszomirski, bramkarz reprezentacji Polski w piłce ręcznej, po przegranym meczu o brązowy medal z Niemcami, udzielił wypowiedzi dla Telewizji Polskiej, w której ze łzami w oczach, zacytował poruszające słowa.

"Wydaje mi się, że niektórzy mówili, że mamy dwie szanse na medal. A mnie się wydaje, że nie, że mieliśmy tylko jedną. Nie udało nam się wstać, niestety. I ten mecz wyglądał, jak wyglądał. Może jeszcze była szansa w końcówce, ale nie wykorzystaliśmy tych szans" – mówił polski bramkarz. Po czym dodał: 

"Jeszcze jedno chciałem powiedzieć. Przychodzi w życiu człowieka taki czas, w którym dźwiga krzyż, naciągnięty bólem, cierpieniem, niespełnionymi marzeniami i brakiem radosnych perspektyw. Często ten krzyż nas przygniata. Ciężko jest wtedy wstać, ale ja ci mówię: wstań i walcz, to twoje życie, twój największy skarb" – zacytował polskiego kickboksera Marka Piotrowskiego Wyszomirski, walcząc ze łzami.

TVP Info/ansa

[fot. PAP/Adam Warżawa]

Warto poczytać

 1. krolowaelzbietapapepa 06.02.2017

  Elżbieta II króluje już 65 lat

  Brytyjska królowa Elżbieta II obchodzi właśnie "szafirowy jubileusz". Jest pierwszą w historii Wielkiej Brytanii, która zasiada na tronie 65 lat. W ramach obchodów, które będą raczej skromne, w Londynie zagrzmią okolicznościowe salwy honorowe.

 2. phil 02.02.2017

  Świstak nie wywróżył wiosny...

  Najsłynniejszy amerykański świstak Phil w miejscowości Punxsutawney w Pensylwanii zobaczył w czwartek swój cień. Wróży to, że zima potrwa jeszcze sześć tygodni.

 3. trumpSIpapmikrofon 18.01.2017

  Trump i rosyjskie prostytutki?

  Prezydent Rosji Władimir Putin wystawił swoiste „świadectwo moralności” Donaldowi Trumpowi. Doniesienia o tym, że rosyjskie służby miałyby zbierać na niego kompromitujące materiały obyczajowe nazwał „bredniami”.

 4. kowalski 21.12.2016

  Marian Kowalski uniewinniony

  Sąd w Lublinie uniewinnił byłego kandydata na prezydenta RP, Mariana Kowalskiego, od zarzutu pobicia. Prokuratura oskarżyła go, że jako szef ochrony lubelskiego klubu Graffiti, podczas awantury w 2014 r. złamał nos gościowi.

 5. 01.10.2016

  Międzynarodowy Dzień Osób Starszych

  Seniorzy: potrzebujemy kontaktu z innymi ludźmi, powodu, by wyjść z domu.

 6. 30.09.2016

  Piknik sportowy na błoniach stadionu PGE Narodowy

  Akcja biegów charytatywnych, zumba dla dzieci i dorosłych, porady dietetyka oraz symulator lotów - to niektóre atrakcje, które będą czekać na mieszkańców stolicy.

 7. 26.08.2016

  "Pompki" dla weteranów

  Trwa niezwykła akcja. By zwrócić uwagę na problemy żołnierzy cierpiących na zespół stresu pourazowego wojskowi, piłkarze i osoby prywatne - robią pompki!

CS140fotMINI

Czas Stefczyka 140/2017

PDF (4,49 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook