Jedynie prawda jest ciekawa


Żona premiera oskarżona o mobbing

02.11.2014

Pogrążony w konflikcie ze Stefą Gazy Izrael, żyje w tej chwili jeszcze jedną – sensacyjną – informacją. Media donoszą, iż były służący domu państwa Netanjahu domaga się miliona szekli odszkodowania za mobbing.

Służący dowodzi, że żona premiera Benjamina Netanjahu, Sara, gnębiła jego i innych pracowników domu w Jerozolimie.

Pracownik w domu premiera pełnił obowiązki członka domowej służby przez półtora roku. W tym czasie żona premiera miała gnębić i nękać pracowników m.in. każąc im brać prysznic przed każdym wejście do sypialni pracodawców, oraz mieniać ubrania nawet trzy razy dziennie.

Pani Natanjahu miała również pretensje do służby o zbyt wielkie zakupy żywnościowe, przez co mąż jest otyły. Miała również dzwonić do służącego w środku nocy robiąc awanturę o kupienie złego mleka.

Dodatkowo w momencie, gdy służący złożył na ręce żony premiera swoje wymówienie z pracy, Pani Nataniahu podarła papier, dodając, że jej mąż ma teraz poważniejsze problemy.

Służący złożył w sądzie pozew o mobbing i domaga się miliona szekli czyli około 250 tysięcy dolarów.

Rzecznik premiera odpiera zarzuty, dowodząc, że służący chce wyłudzić pieniądze z budżetu państwa.

IAR, lz

[fot: youtube]

Warto poczytać

 1. sportowcy-dla-niepodleglej 21.05.2018

  Promocja książki „Sportowcy dla Niepodległej”

  W Centrum Prasowym PAP 21 maja odbyła się promocja książki „Sportowcy dla Niepodległej” wydanej z okazji stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

 2. anna-bikont 21.05.2018

  Anna Bikont z Nagrodą im. Ryszarda Kapuścińskiego za reportaż literacki

  "Za poszukiwanie prawdy, za dotykanie spraw najtrudniejszych i prawd niewygodnych. Za podjęcie próby ocalenia biografii Ireny Sendlerowej od manipulacji i zakłamania"

 3. pawlikowski 20.05.2018

  Nagroda dla Pawlikowskiego w Cannes to ogromny sukces polskiej kinematografii

  Nagroda dla Pawła Pawlikowskiego za najlepszą reżyserię podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes to ogromny sukces polskiej kinematografii - powiedziała w sobotę PAP dziennikarka Patrycja Wanat.

 4. harry-meghan-wedding 19.05.2018

  Sakramentalne "tak" księcia Harrego i Meghan Markle. Czy łączy ich więcej niż myślimy?

  W sobotę 19 maja w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsor książe Harry i amerykańska aktorka Meghan Markle powiedzieli sobie sakramentalne "tak".

 5. tanks 17.05.2018

  VIII Piknik Militarny "Misja Wschód"

  Blisko 1000 rekonstruktorów, ok. 70 rodzajów pojazdów militarnych i rekonstrukcje różnych walk będzie można oglądać podczas VIII Podlaskiego Pikniku Militarnego "Misja Wschód", który rozpocznie się 1 czerwca w Białymstoku.

 6. Twierdza-Przemysl 17.05.2018

  Noc Muzeów - nieznane zdjęcia twierdzy Przemyśl

  Podczas tegorocznej Nocy Muzeów można będzie obejrzeć nieznane zdjęcia twierdzy Przemyśl wykonane w czerwcu 1915 r. 55 fotografii ze zbiorów rodziny Starzewskich z Krakowa zaprezentuje Muzeum Historii Miasta Przemyśla.

 7. lars-von-trier 16.05.2018

  Skandal na festiwalu w Cannes!

  Widzowie zniesmaczeni premierą filmu Larsa von Triera „The house that Jack built”.

 8. przedwojenny-rzeszow 16.05.2018

  Międzywojenny Rzeszów na wystawie fotografii podczas Nocy Muzeów

  Mieszkańców międzywojennego Rzeszowa, ich życie codzienne, scenki rodzajowe, czy wygląd ówczesnych ulic można będzie zobaczyć w Noc Muzeów na wystawie fotografii wykonanych z oryginalnych, szklanych negatywów ze słynnego rzeszowskiego zakładu fotograficznego Edwarda Janusza.

CSJUBILEUSZ25fotoMINI

Czas Stefczyka V/2018

PDF (10,76 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook