Jedynie prawda jest ciekawa


Żenujący upadek. Nergal „śpiewa” do penisa, na którym wisi ukrzyżowany Chrystus

08.03.2018
darski08032018
Żenujący upadek. Nergal „śpiewa” do penisa, na którym wisi ukrzyżowany Chrystus

Muzyk znany dawniej jako "Holocausto" najwyraźniej zatęsknił za popularnością. Lider zespołu metalowego „Behemoth” opublikował na Facebooku krótkie wideo z życzeniami z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet. Na filmie Adam "Nergal" Darski śpiewa i wymachuje penisem, do którego… przytwierdzona jest figurka Jezusa Chrystusa.

Jak nietrudno się domyślić, żenujący popis „artysty” wywołał prawdziwą burzę w sieci i sprowokował internautów do licznych komentarzy. Niektórzy z fanów Nergala wydawali się rozbawieni "dziełem" swojego idola, inni byli oburzeni.

– Bez względu na to czy ktoś jest wierzący czy nie ma prawa obrażać uczucia innych ludzi. Takie zachowanie świadczy o totalnie niedojrzałym stosunku do świata i ludzi, którzy żyją obok. przychylam się do innych wypowiedzi, ciekawe czy takie zachowanie zaprezentował by z Allahem w kraju muzułmańskim. Jak brakuje sposobu na promocję to właśnie robi się takie rzeczy!!! Brak słów – napisał jeden z nich.

Inni gratulowali Nergalowi pomysłu i komentowali, iż wpis muzyka „rozwala system”. 

Kilka tygodni temu muzyk opublikował na Instagramie krótki filmik, na którym jego głowę zdobiła korona cierniowa. Już wówczas pojawiły się pytania o to, czy zachowanie Darskiego jest objawem zaawansowanej choroby psychicznej, czy też coraz bardziej żałosną tęsknotą za popularnością. 

ac


Warto poczytać

 1. harry-meghan-wedding 19.05.2018

  Sakramentalne "tak" księcia Harrego i Meghan Markle

  W sobotę 19 maja w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsor książe Harry i amerykańska aktorka Meghan Markle powiedzieli sobie sakramentalne tak.

 2. tanks 17.05.2018

  VIII Piknik Militarny "Misja Wschód"

  Blisko 1000 rekonstruktorów, ok. 70 rodzajów pojazdów militarnych i rekonstrukcje różnych walk będzie można oglądać podczas VIII Podlaskiego Pikniku Militarnego "Misja Wschód", który rozpocznie się 1 czerwca w Białymstoku.

 3. Twierdza-Przemysl 17.05.2018

  Noc Muzeów - nieznane zdjęcia twierdzy Przemyśl

  Podczas tegorocznej Nocy Muzeów można będzie obejrzeć nieznane zdjęcia twierdzy Przemyśl wykonane w czerwcu 1915 r. 55 fotografii ze zbiorów rodziny Starzewskich z Krakowa zaprezentuje Muzeum Historii Miasta Przemyśla.

 4. lars-von-trier 16.05.2018

  Skandal na festiwalu w Cannes!

  Widzowie zniesmaczeni premierą filmu Larsa von Triera „The house that Jack built”.

 5. przedwojenny-rzeszow 16.05.2018

  Międzywojenny Rzeszów na wystawie fotografii podczas Nocy Muzeów

  Mieszkańców międzywojennego Rzeszowa, ich życie codzienne, scenki rodzajowe, czy wygląd ówczesnych ulic można będzie zobaczyć w Noc Muzeów na wystawie fotografii wykonanych z oryginalnych, szklanych negatywów ze słynnego rzeszowskiego zakładu fotograficznego Edwarda Janusza.

 6. dzien-flagi 02.05.2018

  Dzień Flagi przypomina o szacunku dla symboli narodowych

  Flaga to znak jednoczący Polaków w kraju i za granicą - powiedział PAP rzecznik Konferencji Episkopatu Polski ks. Paweł Rytel-Andrianik.

 7. karol-borsuk 30.04.2018

  Prof. Karol Borsuk - hodowca zwierzątek

  W 1943 roku prof. Karol Borsuk, specjalista w dziedzinie geometrii, wymyślił grę planszową Hodowla Zwierzątek, której produkcja stała się jego jedynym źródłem utrzymania po tym, jak został zwolniony z uniwersytetu.

 8. 1270polonez 28.04.2018

  Próba pobicia rekordu Guinnessa w tańczeniu poloneza w ramach 100-lecia Niepodległości

  Mieszkańcy Słupcy (wielkopolskie) w ramach obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości będą próbowali pobić w niedzielę rekord Guinnessa w największej liczbie osób jednocześnie tańczących poloneza.

CS155fotMINI

Czas Stefczyka 155/2018

PDF (11,86 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook