Jedynie prawda jest ciekawa


Wojewódzki kpi z Karolaka

14.07.2015

„Czy Tomek Karolak dobrze zrobił, idąc do tygodnika „wSieci” i przepraszając?” - pod takim hasłem urządzili swoją „satyryczną” audycję w Rock Radiu Jakub Władysław Wojewódzki (lat 52) i Piotr Kędzierski.

Obaj panowie nie mogli przeboleć, że Tomasz Karolak udzielił wywiadu tygodnikowi „wSieci”. Mało wyszukanym żartom i kpinom nie było końca, ale zabawnie było słuchać, jak bardzo jedna rozmowa może zirytować nadwornego wesołka rządzących.

W audycji były i sugestie, że Karolak wystawi teraz w swoim teatrze „Legendę św. Aleksego”, mówiąc: „Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina”, były i kpiny z Kingi Dudy, która ma stać się gwiazdą teatru Karolaka. Czerstwe.

Ale wywiad musiał mocno trafić pana Wojewódzkiego, bo ten zadzwonił nawet z pytaniem o rozmowę do… Piotra Tymochowicza. Czy Karolak dobrze zrobił, godząc się na wywiad do „wSieci”? - dramatycznie zapytał Wojewódzki.

Był i telefon do Najsztuba, który nie krył swojego rozczarowania tym, że Karolak udzielił wywiadu tygodnikowi „wSieci”.

- Mogę się dziwić Tomaszowi, że zgodził się udzielić tego wywiadu „wSieci”. Nie należy przykładać miar dziennikarskich do tego. Bracia Karnowscy mogliby napisać na okładce: „Karolak: przepraszam za 25 lat wolnej Polski” i nikt by się nie zdziwił - bulwersował się Najsztub.

Wojewódzki dworował - przez dwie godziny swojej audycji - że Karolak jest już z pewnością w pielgrzymce do Częstochowy.

- On jednak pokazał, że ma charakter - możemy mu zarzucić oportunizm, ale trzeba mieć odwagę, by pójść do siedliska zła - czyli braci Karnowskich i pokazać, że jest się człowiekiem charakteru. (…) Do redakcji „wSieci” wszedł zwolennik PO i Bronisława, a wyszedł zwolennik PiS i Andrzeja… - zaznaczył.

Na koniec Wojewódzki zaapelował, że sam chciałby zostać przepytany przez „wSieci”.

svl/wPolityce.pl

[Fot. YouTube]

Warto poczytać

 1. harry-meghan-wedding 19.05.2018

  Sakramentalne "tak" księcia Harrego i Meghan Markle

  W sobotę 19 maja w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsor książe Harry i amerykańska aktorka Meghan Markle powiedzieli sobie sakramentalne tak.

 2. tanks 17.05.2018

  VIII Piknik Militarny "Misja Wschód"

  Blisko 1000 rekonstruktorów, ok. 70 rodzajów pojazdów militarnych i rekonstrukcje różnych walk będzie można oglądać podczas VIII Podlaskiego Pikniku Militarnego "Misja Wschód", który rozpocznie się 1 czerwca w Białymstoku.

 3. Twierdza-Przemysl 17.05.2018

  Noc Muzeów - nieznane zdjęcia twierdzy Przemyśl

  Podczas tegorocznej Nocy Muzeów można będzie obejrzeć nieznane zdjęcia twierdzy Przemyśl wykonane w czerwcu 1915 r. 55 fotografii ze zbiorów rodziny Starzewskich z Krakowa zaprezentuje Muzeum Historii Miasta Przemyśla.

 4. lars-von-trier 16.05.2018

  Skandal na festiwalu w Cannes!

  Widzowie zniesmaczeni premierą filmu Larsa von Triera „The house that Jack built”.

 5. przedwojenny-rzeszow 16.05.2018

  Międzywojenny Rzeszów na wystawie fotografii podczas Nocy Muzeów

  Mieszkańców międzywojennego Rzeszowa, ich życie codzienne, scenki rodzajowe, czy wygląd ówczesnych ulic można będzie zobaczyć w Noc Muzeów na wystawie fotografii wykonanych z oryginalnych, szklanych negatywów ze słynnego rzeszowskiego zakładu fotograficznego Edwarda Janusza.

 6. dzien-flagi 02.05.2018

  Dzień Flagi przypomina o szacunku dla symboli narodowych

  Flaga to znak jednoczący Polaków w kraju i za granicą - powiedział PAP rzecznik Konferencji Episkopatu Polski ks. Paweł Rytel-Andrianik.

 7. karol-borsuk 30.04.2018

  Prof. Karol Borsuk - hodowca zwierzątek

  W 1943 roku prof. Karol Borsuk, specjalista w dziedzinie geometrii, wymyślił grę planszową Hodowla Zwierzątek, której produkcja stała się jego jedynym źródłem utrzymania po tym, jak został zwolniony z uniwersytetu.

 8. 1270polonez 28.04.2018

  Próba pobicia rekordu Guinnessa w tańczeniu poloneza w ramach 100-lecia Niepodległości

  Mieszkańcy Słupcy (wielkopolskie) w ramach obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości będą próbowali pobić w niedzielę rekord Guinnessa w największej liczbie osób jednocześnie tańczących poloneza.

CS155fotMINI

Czas Stefczyka 155/2018

PDF (11,86 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook