Jedynie prawda jest ciekawa


Wellman zaorała Lisa

15.03.2016

„Nie podobały mi się Twoje słowa o brzozie...” - mówiła Wellman. Lisowi odjęło mowę...

Tego się Tomasz Lis zapewne nie spodziewał. Nie dość, że jego nowy program dla onet.pl ociera się o zupełną klapę z racji niskiej oglądalności, to jeszcze na żywo jego goście wytykają mu błędy. Po słowach Doroty Wellman Lisa zupełnie zatkało.

Program jak zwykle u Lisa miał się opierać na oskarżaniu i krytykowaniu PiS-u. W pierwszej części gościem był Jerzy Stępień. Panowie razem tłumaczyli, że PiS jest winny kryzysowi konstytucyjnemu. W drugiej części zaś gość zrobił Lisowi niezły numer.

Dorota Wellman w pewnym momencie odeszła od tematu rozmowy i znokautowała Lisa zupełnie. „Nie podobały mi się Twoje słowa o brzozie...” - rzuciła Wellman do prowadzącego. Chodziło jej o słowa Lisa, który kpił z incydentu z udziałem Prezydenta RP. „BTW, dzięki Bogu nic się nie stało. Aż strach pomyśleć co by było, gdyby samochód uderzył w brzozę” - pisał Lis.

Na uwagę Wellman, że nie podobała jej się ta uwaga Lis wyraźnie stracił rezon. Cios okazał się porażający. Lis nieudolnie i bez ładu próbował tłumaczyć się... troską. W jego ocenie słowa zostały przeinaczone przez media. Wellman wyraźnie zbiła go z pantałyku.

Dalsza część programu przebiegła „normalnie”, czyli jak u Lisa. Najgłośniej zabrzmiała wypowiedź Wellman podsumowująca jej podejście do tego, co aktualnie dzieje się w Polsce. „Partia rządząca podkręca atmosferę, szuka wspólnego wroga, dzieląc nas na lepszych i gorszych, czego sobie nie życzę. Jestem dobrym sortem. Jestem prawdziwym Polakiem. Nie wyjadę stąd nigdy w życiu, choćby skały srały. Nie ruszę się z tego kraju” - zaznaczała.

ez

[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. sportowcy-dla-niepodleglej 21.05.2018

  Promocja książki „Sportowcy dla Niepodległej”

  W Centrum Prasowym PAP 21 maja odbyła się promocja książki „Sportowcy dla Niepodległej” wydanej z okazji stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

 2. anna-bikont 21.05.2018

  Anna Bikont z Nagrodą im. Ryszarda Kapuścińskiego za reportaż literacki

  "Za poszukiwanie prawdy, za dotykanie spraw najtrudniejszych i prawd niewygodnych. Za podjęcie próby ocalenia biografii Ireny Sendlerowej od manipulacji i zakłamania"

 3. pawlikowski 20.05.2018

  Nagroda dla Pawlikowskiego w Cannes to ogromny sukces polskiej kinematografii

  Nagroda dla Pawła Pawlikowskiego za najlepszą reżyserię podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes to ogromny sukces polskiej kinematografii - powiedziała w sobotę PAP dziennikarka Patrycja Wanat.

 4. harry-meghan-wedding 19.05.2018

  Sakramentalne "tak" księcia Harrego i Meghan Markle. Czy łączy ich więcej niż myślimy?

  W sobotę 19 maja w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsor książe Harry i amerykańska aktorka Meghan Markle powiedzieli sobie sakramentalne "tak".

 5. tanks 17.05.2018

  VIII Piknik Militarny "Misja Wschód"

  Blisko 1000 rekonstruktorów, ok. 70 rodzajów pojazdów militarnych i rekonstrukcje różnych walk będzie można oglądać podczas VIII Podlaskiego Pikniku Militarnego "Misja Wschód", który rozpocznie się 1 czerwca w Białymstoku.

 6. Twierdza-Przemysl 17.05.2018

  Noc Muzeów - nieznane zdjęcia twierdzy Przemyśl

  Podczas tegorocznej Nocy Muzeów można będzie obejrzeć nieznane zdjęcia twierdzy Przemyśl wykonane w czerwcu 1915 r. 55 fotografii ze zbiorów rodziny Starzewskich z Krakowa zaprezentuje Muzeum Historii Miasta Przemyśla.

 7. lars-von-trier 16.05.2018

  Skandal na festiwalu w Cannes!

  Widzowie zniesmaczeni premierą filmu Larsa von Triera „The house that Jack built”.

 8. przedwojenny-rzeszow 16.05.2018

  Międzywojenny Rzeszów na wystawie fotografii podczas Nocy Muzeów

  Mieszkańców międzywojennego Rzeszowa, ich życie codzienne, scenki rodzajowe, czy wygląd ówczesnych ulic można będzie zobaczyć w Noc Muzeów na wystawie fotografii wykonanych z oryginalnych, szklanych negatywów ze słynnego rzeszowskiego zakładu fotograficznego Edwarda Janusza.

CS155fotMINI

Czas Stefczyka 155/2018

PDF (11,86 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook