Jedynie prawda jest ciekawa


W TVN pouczała rodziców, sama wychowała gwałciciela?

16.12.2014

Wiarygodność Zawadzkiej, jako wzoru dla rodziców, właśnie ostatecznie upadła...

Dorota Zawadzka, lansowana przez TVN gwiazda pedagogiki, która chciała pouczać innych, jak wychować dzieci ma poważne problemy. Jej syn jest podejrzany o pobicie i próbę gwałtu na koleżance.

„Super Express” opisuje problemy Pawła Z., syna Doroty Zawadzkiej. Jak widać sama „Superniania” ma problemy z wychowywaniem dzieci.

Gazeta relacjonuje, czego miał się dopuścić Paweł Z.

„Wraz z grupą znajomych byliśmy na imprezie, po której miałam u niego nocować, bo mieszkam poza Warszawą. Kiedy zostaliśmy sami, Paweł zaczął się do mnie dobierać. Przestraszona próbowałam go odepchnąć, ale to go rozwścieczyło. Zaczął mnie tłuc pięściami po twarzy i dusić. Bałam się, że stamtąd nie wyjdę. Na szczęście udało mi się mu wyrwać i uciec” - mówi pokrzywdzona dziewczyna tabloidowi.

Jak podaje gazeta 26-letni Paweł Z. został zatrzymany przez policję. Synowi na komendzie towarzyszyła mama. Jak wynika z relacji „SE” spędzili tam pół dnia, a gdy celebrytka opuściła budynek wyglądała na załamaną.

Sprawa trafiła do prokuratury. „W dniu dzisiejszym Pawłowi Z. został postawiony zarzut usiłowania doprowadzenia do obcowania płciowego z Patrycją P. poprzez użycie przemocy, powodując naruszenie czynności ciała i rozstrój zdrowia na okres poniżej 7 dni. Jutro do sądu skierujemy wniosek o tymczasowe aresztowanie Pawła Z., bo istnieje uzasadnione podejrzenie matactwa z jego strony” - tłumaczy Plejadzie prokurator Przemysław Nowak, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Wygląda na to, że wiarygodność Doroty Zawadzkiej, jako wzoru dla rodziców, właśnie ostatecznie upadła...

TK,wPolityce.pl
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. sportowcy-dla-niepodleglej 21.05.2018

  Promocja książki „Sportowcy dla Niepodległej”

  W Centrum Prasowym PAP 21 maja odbyła się promocja książki „Sportowcy dla Niepodległej” wydanej z okazji stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

 2. anna-bikont 21.05.2018

  Anna Bikont z Nagrodą im. Ryszarda Kapuścińskiego za reportaż literacki

  "Za poszukiwanie prawdy, za dotykanie spraw najtrudniejszych i prawd niewygodnych. Za podjęcie próby ocalenia biografii Ireny Sendlerowej od manipulacji i zakłamania"

 3. pawlikowski 20.05.2018

  Nagroda dla Pawlikowskiego w Cannes to ogromny sukces polskiej kinematografii

  Nagroda dla Pawła Pawlikowskiego za najlepszą reżyserię podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes to ogromny sukces polskiej kinematografii - powiedziała w sobotę PAP dziennikarka Patrycja Wanat.

 4. harry-meghan-wedding 19.05.2018

  Sakramentalne "tak" księcia Harrego i Meghan Markle. Czy łączy ich więcej niż myślimy?

  W sobotę 19 maja w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsor książe Harry i amerykańska aktorka Meghan Markle powiedzieli sobie sakramentalne "tak".

 5. tanks 17.05.2018

  VIII Piknik Militarny "Misja Wschód"

  Blisko 1000 rekonstruktorów, ok. 70 rodzajów pojazdów militarnych i rekonstrukcje różnych walk będzie można oglądać podczas VIII Podlaskiego Pikniku Militarnego "Misja Wschód", który rozpocznie się 1 czerwca w Białymstoku.

 6. Twierdza-Przemysl 17.05.2018

  Noc Muzeów - nieznane zdjęcia twierdzy Przemyśl

  Podczas tegorocznej Nocy Muzeów można będzie obejrzeć nieznane zdjęcia twierdzy Przemyśl wykonane w czerwcu 1915 r. 55 fotografii ze zbiorów rodziny Starzewskich z Krakowa zaprezentuje Muzeum Historii Miasta Przemyśla.

 7. lars-von-trier 16.05.2018

  Skandal na festiwalu w Cannes!

  Widzowie zniesmaczeni premierą filmu Larsa von Triera „The house that Jack built”.

 8. przedwojenny-rzeszow 16.05.2018

  Międzywojenny Rzeszów na wystawie fotografii podczas Nocy Muzeów

  Mieszkańców międzywojennego Rzeszowa, ich życie codzienne, scenki rodzajowe, czy wygląd ówczesnych ulic można będzie zobaczyć w Noc Muzeów na wystawie fotografii wykonanych z oryginalnych, szklanych negatywów ze słynnego rzeszowskiego zakładu fotograficznego Edwarda Janusza.

CS155fotMINI

Czas Stefczyka 155/2018

PDF (11,86 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook