Jedynie prawda jest ciekawa


Ubezpieczenie last minute

14.07.2012

Wakacje szczegółowo zaplanowane, wyobrażamy już sobie „morza szum i ptaków śpiew”, często zapominając o jednej ważnej rzeczy – ubezpieczeniu. Na szczęście można je kupić w ostatniej chwili, tuż przed wyjazdem.

Chcąc wykupić ubezpieczenie podróżne możemy skorzystać z bogatej oferty firm ubezpieczeniowych. Ubezpieczenie turystyczne nie tylko zapewni nam wypłatę odszkodowania, zgodnie z ogólnymi warunkami ubezpieczenia (tzw. OWU), dołączonymi do każdej polisy, ale również gwarantuje realną pomoc w razie nieprzewidzianych zdarzeń, takich jak np. choroba, wypadek, kradzież bagażu. Ubezpieczenia podróżne możemy znaleźć np. w ofercie produktowej SKOK Ubezpieczenia dostępnej nie tylko w oddziałach SKOK, lecz również za pośrednictwem nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Tak rozbudowany system umożliwia skorzystanie z ubezpieczenia podróżnego właścicielom telefonów, komputerów, smartfonów czy tabletów.
Od 1 lipca do końca sierpnia pasażerowie podróżujący samolotem lub pociągiem mają okazję zapoznać się z nową kampanią reklamującą ubezpieczenia podróżne SKOK Ubezpieczenia. Reklama obecna jest na dziesięciu lotniskach (Warszawa, Łódź, Katowice, Bydgoszcz, Zielona Góra, Poznań, Szczecin, Rzeszów, Kraków i Gdańsk) oraz w pociągach EuroCity. - Miejsca ekspozycji reklamowej nie są przypadkowe. Chcemy umożliwić uzyskanie ochrony ubezpieczeniowej również tym klientom, którzy zapomnieli wykupić polisę. Mogą to zrobić tuż przed wyjazdem zagranicznym. Wystarczy zadzwonić i poświęcić pięć minut na zawarcie umowy przez telefon lub użyć np. smartfona i wypełnić formularz ubezpieczenia, dokonując od razu płatności on-line. – wyjaśnia Iwona Kondracka, Dyrektor Działu Rozwoju i Wsparcia Sprzedaży SKOK Ubezpieczenia. - Potwierdziliśmy w badaniach z użytkownikami, że nasze ubezpieczenie podróżne można kupić w kilka minut. Akurat tyle czasu większość z nas ma, nim wejdzie na pokład samolotu albo przekroczy granicę kraju, jadąc pociągiem relacji międzynarodowej. Przypominamy więc podróżnym o ubezpieczeniu, ale też mówimy, że wciąż nie jest za późno, aby dokonać jego zakupu. – dodaje Iwona Kondracka.
Ubezpieczenie dostępne w ofercie SKOK Ubezpieczeń dotyczy podróży za granicę. Dlatego ekspozycja reklamowa jest usytuowana w takich miejscach, w których obecni są pasażerowie udający się za granicę. - Na lotniskach nasze reklamy pokazujemy pasażerom, którzy są już po po odprawie biletowo-bagażowej czyli tzw. check-in mają już za sobą. Większość z nich dokonuje tej odprawy wcześniej i później jest jeszcze dużo czasu do momentu wejścia na pokład samolotu. Poza gdańskim lotniskiem, na którym obecna jest reklama animowana wyświetlana na monitorach, na pozostałych lotniskach wykorzystujemy formy outdoorowe. Podobnie w pociągach EuroCity, gdzie nasza reklama to naklejki na drzwiach przedziałów i fotelach pasażerskich. Dodatkowym ułatwieniem są fotokody, które po zeskanowaniu powodują przejście do naszego serwisu transakcyjnego. – mówi Jakub Świtoński, Manager ds. Reklamy SKOK Ubezpieczenia.
Ubezpieczenia podróżne dostępne są za pośrednictwem infolinii 0 801 888 666, strony internetowej www.skokubezpieczenia24.pl i dzięki wersji mobilnej dostępne pod adresem www.m.skokubezpieczenia24.pl.

*********

SKOK Ubezpieczenia to wspólna marka, pod którą funkcjonują dwa towarzystwa ubezpieczeniowe - TUW SKOK (ubezpieczenia majątkowe) oraz TU SKOK ŻYCIE SA (ubezpieczenia na życie).
SKOK Ubezpieczenia to laureat Godła Teraz Polska oraz zdobywca między innymi 4. miejsca w rankingu „Najlepszych Towarzystw Majątkowych 2010” Rzeczpospolitej i 1. miejsca w rankingu „Najdynamiczniejsze Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie 2010” Gazety Finansowej. W roku 2011 SKOK Ubezpieczenia zdobyły nagrodę „Lidera Informatyki” w kategorii systemów transakcyjnych. Nagroda Gazety Bankowej dotyczyła serwisu transakcyjnego skokubezpieczenia24.pl.

(Fot. Serenade/wikimedia.org)

Warto poczytać

 1. sportowcy-dla-niepodleglej 21.05.2018

  Promocja książki „Sportowcy dla Niepodległej”

  W Centrum Prasowym PAP 21 maja odbyła się promocja książki „Sportowcy dla Niepodległej” wydanej z okazji stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

 2. anna-bikont 21.05.2018

  Anna Bikont z Nagrodą im. Ryszarda Kapuścińskiego za reportaż literacki

  "Za poszukiwanie prawdy, za dotykanie spraw najtrudniejszych i prawd niewygodnych. Za podjęcie próby ocalenia biografii Ireny Sendlerowej od manipulacji i zakłamania"

 3. pawlikowski 20.05.2018

  Nagroda dla Pawlikowskiego w Cannes to ogromny sukces polskiej kinematografii

  Nagroda dla Pawła Pawlikowskiego za najlepszą reżyserię podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes to ogromny sukces polskiej kinematografii - powiedziała w sobotę PAP dziennikarka Patrycja Wanat.

 4. harry-meghan-wedding 19.05.2018

  Sakramentalne "tak" księcia Harrego i Meghan Markle. Czy łączy ich więcej niż myślimy?

  W sobotę 19 maja w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsor książe Harry i amerykańska aktorka Meghan Markle powiedzieli sobie sakramentalne "tak".

 5. tanks 17.05.2018

  VIII Piknik Militarny "Misja Wschód"

  Blisko 1000 rekonstruktorów, ok. 70 rodzajów pojazdów militarnych i rekonstrukcje różnych walk będzie można oglądać podczas VIII Podlaskiego Pikniku Militarnego "Misja Wschód", który rozpocznie się 1 czerwca w Białymstoku.

 6. Twierdza-Przemysl 17.05.2018

  Noc Muzeów - nieznane zdjęcia twierdzy Przemyśl

  Podczas tegorocznej Nocy Muzeów można będzie obejrzeć nieznane zdjęcia twierdzy Przemyśl wykonane w czerwcu 1915 r. 55 fotografii ze zbiorów rodziny Starzewskich z Krakowa zaprezentuje Muzeum Historii Miasta Przemyśla.

 7. lars-von-trier 16.05.2018

  Skandal na festiwalu w Cannes!

  Widzowie zniesmaczeni premierą filmu Larsa von Triera „The house that Jack built”.

 8. przedwojenny-rzeszow 16.05.2018

  Międzywojenny Rzeszów na wystawie fotografii podczas Nocy Muzeów

  Mieszkańców międzywojennego Rzeszowa, ich życie codzienne, scenki rodzajowe, czy wygląd ówczesnych ulic można będzie zobaczyć w Noc Muzeów na wystawie fotografii wykonanych z oryginalnych, szklanych negatywów ze słynnego rzeszowskiego zakładu fotograficznego Edwarda Janusza.

CS155fotMINI

Czas Stefczyka 155/2018

PDF (11,86 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook